Šta je novo?

YUGO mod za F1 2002

marko popovic

Čuven
Učlanjen(a)
21.01.2003
Poruke
35
Poena
604
evo prve "slicice" moda na kojem upravo ja i mr Conorell radimo......a to je yugo mod.........
 
Ja sam jednog yugica zapoceo u 3ds maxu ali nikako da nadjem vremena da ga zavrsim. Mozda moze da vam pomogne?
 
Zasto? To ni ja ne znam. Uvek nadjem da radim nesto drugo na kompjuteru (internet, igrice..). Ali svecano se zakliinjem da cu ga zavrsiti ove godinectp; ctp;
 
Laza je napisao(la):
Zasto? To ni ja ne znam. Uvek nadjem da radim nesto drugo na kompjuteru (internet, igrice..). Ali svecano se zakliinjem da cu ga zavrsiti ove godinectp; ctp;

Svaka chast kako si ga uradio...evo ja se prijavljujem da uradim semplove zvuka motora iz svih "uglova", da bi ipak bilo autentichno...
mogu da nabavim i dva potpuno razlichita, i oba odlichna...

Marko, samo da mi objasnish kakvi treba da budu semplovi, poshto bash i ne znam kakvog oblika treba da budu...znachi ono low, med, i hi rpm, pretpostavljam da je tako neshto...
 
da da,imas low,medium,high i maximum!Fala ti Boze sto se neko nadje da pomogne.......
 
oprosti moja gereska,imas low,medium, i high, a takodje imas "external shift up",i "external shift down"......brzina gore-dolje......:hump: :rocket: :rocket: :boom: ctp; ;) :beat: :wave; (D)
 
MAD_MUzzY je napisao(la):
Okaci taj model koji si poceo, i reci mi koliko max pologona mora da ima?

Da neces slucajno ti da ga dovrsis. :beat: :d:d
 
marko popovic je napisao(la):
oprosti moja gereska,imas low,medium, i high, a takodje imas "external shift up",i "external shift down"......brzina gore-dolje......:hump: :rocket: :rocket: :boom: ctp; ;) :beat: :wave; (D)

Aha, razumeo sam...samo sam hteo da pitam jednu stvar....da li je moguce da sempl bude jedan u startu, a onda da loopuje drugi odmah za njim ? To pitam zbog promene brzina, gde postoji zvuk pri promeni a onda ide jedan isti zvuk do sledece promene....
ako moze, to bi takodje bilo dobro da se napravi i za zvuk prelaza iz jednog grla karburatora u drugo....
 
driver je napisao(la):
Aha, razumeo sam...samo sam hteo da pitam jednu stvar....da li je moguce da sempl bude jedan u startu, a onda da loopuje drugi odmah za njim ? To pitam zbog promene brzina, gde postoji zvuk pri promeni a onda ide jedan isti zvuk do sledece promene....
ako moze, to bi takodje bilo dobro da se napravi i za zvuk prelaza iz jednog grla karburatora u drugo....

Ma opusti se, zvuk uopste nije toliko bitan!
 
Tebi nije bitan, ali ima kome jeste. J***s dobru simulaciju voznje sa losim zvukom. :rocket:
 
Alo ljudi, da se ne lazemo, zvuk je bar 50% atmosfere u auto simulacijama...
 
samo ti dovrsi taj zvuk i ne brigaj......napravi te "prelaze" iz jedne brzine u drugu i........bice sve cool;)
 
Pise se odvojeno :rtfm:
 
Nazad
Vrh Dno