Šta je novo?

Xpand Rally

gx-x je napisao(la):
ti vozis iz pticije perspektive ?! :zgran:

PS. Ako nemas neko zlo od graficke onda je mali broj frejmova zbog toga.

9600XT, izgleda vrlo cudno, sve ostalo je fluidno, ukupna scena ima visok broj frejmova u sekundi.
 
@padawan

stvarno nemoj traziti problem u grafickoj, kod mene je 9600pro klizi sve na 1024 + high-low (nema nikakve razlike), ne znam koji procesor imas ali ono sto sam zakljucio da na sa slabijem proc. radi losije(na poslu) tj ima manje frejmova dok kod mene kuci radi lepo
 
Cak ako sam dobro primetio grafika je bolja na Xpand Rally-ju od RBR-a.
Kao sto Dzunja(Gx-x)kaze probajte prava kola pa cete videti kako se ponasaju pri brzinama vecim od 100km/h.
Ps. Nemojte kupovati kola od Dzunje ako se pojave u malim oglasima ili cak u HOT HARDWARE-u :smoke: :d
 
RBR je najbolja SIMULACIJA (mozda i jedina!) relija!
Da bi ste ocenili kvalitet igrice i sta ona moze da pruza potreban vam je pristojan ff volan!
I to da li je neko od vas vozio pravi auto (rally - cisto sumnjam) nema nikakve veze sa rbr!
Mozda neko ne moze da shvati ali rally auto nema nikakve dodirne tacke ili veze sa autima koje mi vozimo!Tako da isao ja yugom,bmw ili micubishijem nema veze posto to nije merodavno!
Ko hoce da voza rally neka nabavi volan i vozi rbr , a ko hoce da se igra , neka se igra scime hoce i nek vozi sve ostalo sem rbr!
 
a sta ako sam vozio mitsu EVO 7 ? Kako nije merodavno ? Sta pricas ti ? NHF :wave:
 
gx-x je napisao(la):
a sta ako sam vozio mitsu EVO 7 ? Kako nije merodavno ? Sta pricas ti ? NHF :wave:
Vozio ti evo 7,8 ili subaru impreza STi nemaju nikakve veze sa rally automobilima!Mozda ti mislis imaju 300ks i jedni i drugi ali rally auti imaju skoro duplo veci obrtni moment tako da ne vuce ni slicno....!Slicni su mozda po tome sto imaju 4 tocka i volan ali i nipocemu drugome!Sta mislis gde odu tih 500000 jevreja!
Istina je da ako si vozio evo 7 da je to najblize rally autu ali samo je blizu , nikako kao rally auto! ;)
Poz..
p.s. sta kazes kako ide evo 7 , da li si ga vozio ili si se samo vozao! :D
 
Boris Lozac je napisao(la):
Ne znam ljudi, pricajte vi sta ocete o RBR, ali igra je napravila takav bum medju simulacijama voznje kad je izasla, i medju ljubiteljima simulacija...

Vidi ga ovaj car.
Pa to je i svojevremeno uradio Colin Mekre reli. Da li to znaci da je on sad najbolja simulacija voznje? Naravno ovim ne pljujem RBR nego kazem da nije ipak onakva simulacija Rally-a kakvu zelim, ali i da se razumemo daleko je od arkade.

driver je napisao(la):
Slazem se da se automobili u RBRu chudno ponashaju, kao da imaju 200kg, nemoguce da su WRC automobili onako nestabilni i da onako loshe koche...

:trust: :trust: :trust:

Pazi kad je bas obrnuto. Koce ko nenormalna i imaju pri naglom dodavanju gasa 0% proklizavanja :D.
 
Poslednja izmena:
Meni sad nije jasno je li Xpand Rally drugo ime za RBR? ;) NA ovoj strani se samo raspravlja o realnosti RBR?
'Ocu i ja malo u offtopic :d . Nisam probao Xpand, ali rbr je sjajan.Takodje je i previshe tezak da bi se igrao zajedno sa jos jednom ozbiljnom simulacijom, ili jedno ili drugo (ko je rekao GTR?).
 
MarkoJ. je napisao(la):
Vozio ti evo 7,8 ili subaru impreza STi nemaju nikakve veze sa rally automobilima!Mozda ti mislis imaju 300ks i jedni i drugi ali rally auti imaju skoro duplo veci obrtni moment tako da ne vuce ni slicno....!Slicni su mozda po tome sto imaju 4 tocka i volan ali i nipocemu drugome!Sta mislis gde odu tih 500000 jevreja!
Istina je da ako si vozio evo 7 da je to najblize rally autu ali samo je blizu , nikako kao rally auto! ;)
Poz..
p.s. sta kazes kako ide evo 7 , da li si ga vozio ili si se samo vozao! :D

Covece :) Evo 7 WRC je RELI AUTOMOBIL cim izadje iz fabrike, nicemu drugome ni ne sluzi, ima roll barove, kadice itd. Pogledaj u enterijer, nema nista unutra...
 
gx-x je napisao(la):
Covece :) Evo 7 WRC je RELI AUTOMOBIL cim izadje iz fabrike, nicemu drugome ni ne sluzi, ima roll barove, kadice itd. Pogledaj u enterijer, nema nista unutra...

Ok, on je vec iz fabrike odlican auto, odlican handling, i tako to.. ALI, koliko on kosta 60, 70.000 evra.. (ovo mislim na obican fabricki evo 7, ne znam bas za taj WRC sto pominjes, nemoze valjda WRC svako da kupi, to je samo za rally dogadjaje, ne verujem bas da mozes ti da odes i kupis WRC verziju) a koliko kosta Relly verzija, skoro milion evra.. i sta.. ti mislis da su male razlike izmedju ta dva automobila... pa WRC modelu samo menjac kosta kao ceo EVO 7 fabricki!! ;) Ja mislim da su to totalno razlicite price, mislim razlika od 930.000 evra nije bas mala.. ;)
 
ma jok, komsija moj vozi EVO 7 mk2 4x4, platio ga ~35.000e . E sad oni se naravno dodatno tjunuju za svaku stazu ponaosob, zato i kosta milione, zato sto timovi imaju jos 5 dodatnih vrsta suspenzija, po 5-6 setova tockova i guma, rezervne delove... sve se to racuna u cenu auta, ali sam auto nije toliko skup. Naravno da ga i moduju kako bi dobili vrhunske performanse, onda menjaju lim za carbon fiber itd. ali pricamo o vrhunskim reli trkama i sampionatima. Imas ti tu i nize klase gde ljudi vozi sve i svasta, od matorih lanchi integrale (koje sad kostaju ~3000e) do mercedesa... nemaju cak ni svi pogon 4x4... Zato kazem, zavisi o kom reliju pricamo. Video si da i u expand raliju imas razlicite sampionate, negde 2x2 negde 4x4 itd. itd.
 
Ne znam, nisam igrao Xpand, ali eto sam si rekao da menjaju limariju, stavljaju karbon fiber, sve samo da bi ga olaksali i da bi povukao do sto za manje od 3 sekunde... Tako da moraju da ga naprave da bude sto laksi, i zato su u RBR-u tako laka kola.. zato sto su i u pravom reliju takva.. mislis da bi dozvolili takvu gresku, nije ovo EA sports, ovo su likovi koji su hteli da naprave sto verniju simulaciju relija, i jos im je mnogo pomagao sam Richard Burns, mislis da im on ne bi rekao, "momci auto je prelak, dajte ga malo otezajte.." ;)
 
mislim da je njemu bilo svejedno kolko je auto lak ili tezak. On zna da to nema veze sa zivotom i verovatno mu je bilo zabavno igrati se i pomagati pri igri.

PS. Ako nisi igrao Xpand koji ces k u ovoj diskusiji :d:d

PPS. I kad olaksaju kola ona i dalje ostaju prilicno teska, motor zverina ~400kg, roll barovi i zastite, tockovi... kola i dalje imaju, cenim, ~900kg sto nije malo i daleko je od limenke koka kole :)
 
Vidi ga ovaj Boris zivi u nadi da je Richar Burns gistro radio Rally. ALO COVEK! On je samo dobio pare od autora kako bi im odobrio postavlanje svog imena u nazivu igre. Zasto mislis da Colin nije mogao ovima svojima da kaze... "Ej momci, ovo je arkada!!"?
 
Brate sve je to OK, ali ja mislim da Colin uopste nije ucestvovao u stvaranju igre, samo je dao pravo da koriste njegovo ime, dok je ovde Richard ucestvovao..
ALi dobro, niko sad nije u pravu, niko nije vozio pravi rally auto...
Mozemo samo ovako bezveze da se prepucavamo, dok neko ko je stvarno vozio takav skupi rally auto ne kaze nesto...
 
Richard Burns navodno jeste radio na igri, bila je reportaza na nekoj stranoj TV jos pre nego sto je igra izasla i vidi se on kako pika demo verziju i nesto caska sa nekim likovima ovo ono..on je i pricao za tu reportazu...

Imam prijatelja koji vozi plavog EVO 7 ovde u NS-u ali cisto sumnjam da vam moze reci kako je posto je uglavnom pijan kad ga vozi :) Ovaj moj komsa (pintila) vozi ovo: (Evo 7 4x4)

EVO_mali.jpg


;)
 
Poslednja izmena:
gx-x je napisao(la):
Richard Burns navodno jeste radio na igri, bila je reportaza na nekoj stranoj TV jos pre nego sto je igra izasla i vidi se on kako pika demo verziju i nesto caska sa nekim likovima ovo ono..on je i pricao za tu reportazu...

Imam prijatelja koji vozi plavog EVO 7 ovde u NS-u ali cisto sumnjam da vam moze reci kako je posto je uglavnom pijan kad ga vozi :) Ovaj moj komsa (pintila) vozi ovo: (Evo 7 4x4)
;)

Pa jesi mu dao da vozi RBR ili XPand, sta kaze, jel ima neke slicnosti.. ;)
 
ma de bre...da ga znas......igra samo CS i vozi samo ribe ;)
 
kakav auto:zgran:
i tata bi sine
 
@Gx-x

e Dzunja koliko si popio piva dok si napisao sve ovo? :D:D:D
 
ne pijem ja pivo ! :zgran: odakle ti to :) + sto nisam mnogo ni napisao, samo sam pokusao da razjasnim neke stvari...
 
Vrh Dno