Šta je novo?

Xiii 2 ?

Civil

Slavan
Učlanjen(a)
18.08.2005
Poruke
2,028
Poena
380
Je l' ima neko neku informaciju?

Prvi deo ima nezavrsenu pricu tako da se dalo zakljuciti da ce biti i drugog dela. Ipak, mnogo je vremena proslo. A bas je super igra.
 
Poslednja izmena od urednika:
Aha, ali samo shmek. Izvodjenje je bilo blja. A XIII strip ima materijala i materijala... Neka se odluce za ozbiljniju igru...
 
Ne znam, meni je igra generalno bila super. Na kraju je bio nagovesten nastavak, ali...
 
da i ja to cekam, ali nazalost od toga izgleda nema nista (previse vremena je proslo)
 
nikad se ne zna. i ja bih voleo da vidim nastavak.
 
Glupo bi bilo da prica onako ostane nedovrsena. Neka urade kad' su vec najavili (krajem prvog dela). Bio je to originalan fazon...
 
Kakve to ima veze sa time da li je priča ostala nedovršena? Ako ima para i ako postoji interesovanje da se uradi igra - napraviće se. Ako nema - neće. To da li je priča bila nedorečena u prvom delu ima podjednak uticaj na eventualni izlazak nastavka kao i eksplodirajući bombaši samoubice u Iraku na putanju Halejeve komete.
 
A i zasto bi bilo nastavka? Osim "stripovskog" smeka igra nije donela nista ocaravajuce... Ja volim XIII, rado ga citam, ali stvarno... Preterano je linearna igra bila. U hodniku i samo pravo bez skretanja. To je moj utisak
 
dobra je prica bila, ako nista. vukla te je da ides dalje...
 
Markosmi je napisao(la):
A i zasto bi bilo nastavka? Osim "stripovskog" smeka igra nije donela nista ocaravajuce... Ja volim XIII, rado ga citam, ali stvarno... Preterano je linearna igra bila. U hodniku i samo pravo bez skretanja. To je moj utisak

Zato sto je sam kraj igre nagovestavao da ce nastavka biti. U stvari nije ga nagovestavao nego ga je maltene najavio.
 
Pa to je cisto u slucaju da uzmu mnooogo para na I deo, pa da prave II. A ako ne uzme mnogo para... Who cares... A pogotovo sto su stripovi jako pogodni za takve radnje pravljenja potencijalnih nastavaka...
 
Ja jos vucem igru na telefonu :d Bila je zanimljiva u to vreme, ne znam sta bi sada mogla da pruzi!?
 
Nazad
Vrh Dno