Šta je novo?

Xiaomi Mi Box S - iskustva, problemi, rešenja

Da li postoji mogucnost da ga na Grundig tv ne podrzava? Probao ga spojiti na drugim televizorima, slika je normalna nije roza, ali kod mene na Grundig kad spojim roze slika.
Da li postoji mogucnost da ga na Grundig tv ne podrzava? Probao ga spojiti na drugim televizorima, slika je normalna nije roza, ali kod mene na Grundig kad spojim roze slika.
A nije ni do tv-a
 
Vidi da li imaš za HDMI out da menjaš podešava oko colorspace, tipa ono RGB, 4:2:2, full vs limited.
I u podešavanjima boxa i u podešavanjima TV-a.
 
Da li neko ima problema sa gen 2 i sleep-om? Jedini nacin da se probudi uredjaj jeste preko kabla za struju, tj. da se iskljuci i ponovo ukljuci. Ukljucen je CEC i daljinski pali i gasi TV, samo se Box ne pali.
 
Radi potpuno normalno. Da nije nešto do daljinskog?

Pali i TV, doduše ne gasi ga, praistorijska plazma, nju ni risiver ni EON box nisu gasili.
 
Deluje da radi potpuno normalno. Kad je upaljen, sve radi kako treba. Gasi i pali televizor, jedino eto kad ga upali dobijem da nema signala, odnosno da je box jos uvek ugasen.
 
Imam/imao sam ja, prebaci Display & Sound>HDMI-CEC>Device auto power off na iskljuceno i System>Power & Energy>Turn off display na Never.

Kad ugasis box nece da se upali iz nekog razloga preko daljinskog pa je (trenutno) resenje da ga ne gasis uopste, ionako trosi kao sibica.
 
Zamolio bih za malu pomoć, imam Mi Box S prve generacije, da li postoji neki način da mogu da zaključan neku aplikaciju, konkretno Youtube? Preko sistemskih podešavanja nisam našao, možda neka aplikacija koja postoji za Android/Google TV i završava posao?
Konkretno, deca nemaju mobilne telefone ali puste Youtube preko Mi Box-a, želeo bih da se Youtube aplikaciji pristupa preko šifre.
 
Nazad
Vrh Dno