Šta je novo?

XCOM: Chimera Squad

Dobra je cena za igru

https://forum.benchmark.rs/showthre...a-(Steam-Amazon-GMG-GamersGate-GOG-)/page1645

Plašim se samo da ne upropaste stvari, jer likovi mi deluju kao neki loši crtaći. Sa druge strane iza naslova stoje zbiljne firme. Možda je to samo neki mod pretvoren u igru. Ostaje nam još par dana da vidimo. Ja kao ljubitelj serijala ću da je kupim. Nadam se da neće da izgleda i prođe kao The Bureau: XCOM Declassified
 
Iskreno sumnjam da ce da bude kao Apocalypse. Vec sam crtac iz uvoda pokazuje da to nije ta atmosfera.

U svakom slucaju kao neko ko je spalio tonu sati na Apocalypse i Afterligh, verovatno cu joj dati sansu.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Uuu X-COM Apocalypse je igra koja me je oduševila sa silnom kompleksnošću i, za mene u tom trenutku, bezbrojnim enterijerima u kojima se roka. Definitivno mi se više dopada zaštita mega-grada nego cele planete, pogotovo napucavanje NLO-a pri čemu od zalutalih projektila/metkova/plazme stradaju okolne zgrade.
 
Evo, posle par sati igranja mogu nešto i da napišem. Pre sve da kažem da nisam neutralan. Ja sam veliki obožvatelj ovog serijala. Napisaću ua početak šta mi se ne dopada.

- Svi likovi su kao iz nekog lošeg crtaća ili stripa
- Oružje, oklopi, sve u svemu razna šminka kada se odradi to se ne vidi
- Ovo mi deluje kao neki pojednostavljeni mod Xcom a 2
- Malo je nejesano sve oko istraživanja i tajnih akcija i distrikta
- Misije su kratke i bez meni nekog posebnog smisla
- igra je malo bagovita. U par navrata mi je pukla.
- Interfejs je mogo da bude malo logičniji
- Trebalo je da ubace kupovinu novih agenta
- Valjda posle rata trebalo bi da su ostali i rendžeri. Nedostaje mi njihova sablja :)
- Gde su glavni likovi iz frakcija koje su za vewme rata radile za nas ?

Pozitivno:

- cena :D (posebno Ruska)
- Brich mod mi se dopada
- postalvljane eksploziva mi se dopada
- Rad sa raznim vanzemaljcima je dobro uklopljen

Verovatno će napraviti neki DLC da israve sve ovo. Da se razumemo ovo nije Xcom 3.
 
Trebali su da razrade malo i onu Alien crnu berzu
 
Sta oces za deset kinti? :p
 
Iskusno, a utoliko manje razloga za zalbe :d
 
Nazad
Vrh Dno