Šta je novo?

X3: Terran Conflict

zulu

Čuven
Učlanjen(a)
02.02.2004
Poruke
193
Poena
619
evo, egosoft i deep silver reklamiraju novi x3 koji izlazi u septembru. ako nisu u5rali i ako bude dovoljno licio na reunion, eto meni dugotrajne zabave. vreme je da se obrise prasina sa joystick-a!

X3: Terran Conflict is a brand new, stand-alone game set in the universe of X3. It is the culmination of the X trilogy, with a grand finale that takes us all the way back to Earth's own solar system. Gamers can take on the roles of different characters in the X universe, or of a Terran military pilot, and experience a multitude of stories in the largest X universe ever featured – for X3: Terran Conflict will offer more missions than any other X game before. Meanwhile, X3: Terran Conflict will pose questions such as: How has Earth changed in all these years? And how will relations between Earth and its counterparts in the X universe develop?
 

Prilozi

  • x3_tc_screen_007.jpg
    x3_tc_screen_007.jpg
    335.5 KB · Pregleda: 132
  • x3_tc_screen_015.jpg
    x3_tc_screen_015.jpg
    191.9 KB · Pregleda: 120
  • x3_tc_screen_014.jpg
    x3_tc_screen_014.jpg
    413 KB · Pregleda: 129
Ako bude pogleda iz cockpit-a i mnogo manje bugova bice fenomenalno. Inace poslednja verzija igre postale je igriva tek posle 1 godine i mnogo patcheva.
 
Toliko da su na kraju reizdali zakrpljenu igru kao X3 Reunion v2.0 :)
 
Benchmark deo uvek radi savršeno :)
Jel su najavili X3 Terran benchmark demo?
 
Izasla je igra a demo moze da se skine odavde. Trenutno kupujem igru pa cemo da vidimo... :)
 
Izašla je igra odavno međutim leka nigde nema. Pominju se neke metode sa slikom ali ništa provereno. Šteta.
Ako je neko uspeo da pokrene igru neka javi na PM
 
Izašla je igra odavno međutim leka nigde nema. Pominju se neke metode sa slikom ali ništa provereno. Šteta.
Ako je neko uspeo da pokrene igru neka javi na PM
Uspeo sam da je pokrenem. Moras da instaliras Deamons tools pro 4.30.0303. Sa njim hoce da radi mada ne uvek.Nekada sljaka nekada ne. Ne kapiram. Grafika je ista kao u reunionu ali je drugaciji korisnicki interfejs , meni se mnogo vise svidja.
 
Opet nisu stavili kokpite u igru. Meni licno su mnogo bitni za samu atmosferu, i nemam nameru da igram ovo, osim ako nekada izadje mod sa kokpitima.
 
pa stavi onaj mod za reunion, isti je engine, radice.
 
Mod za reunion ne radi jer su promenili interfejs, a kokpit mi treba jer drugacije imam osecaj da sam trakom zalepljen za nos broda
 
Poslednja izmena:
Ja bihda pitam gde mozhe da se kupi original X3 TC?
Pozdrav svima!
 
auu...Vrteci benchmark zapazio sam da je igra CPU limited :d Ima dosta delova gde je FPS ispod 30 koju go rezoluciju da stavim. Dizanjem kloka CPU-a raste i FPS, sa 3600mhz (deo koji pamtim) 24-25fps, sa 4000mhz 29-30fps. Overall na 3600mhz skor ~58, sa 4GHz ~66 (1680x1050 4xAA, 16xAF sve na max, XP pro)

PS. ~86fps je skor na 1280x1024 bez AA :d Samo, tamo gde je fps 25 u 1680, u 1280 je 28 :p
 
Poslednja izmena:
auu...Vrteci benchmark zapazio sam da je igra CPU limited :d Ima dosta delova gde je FPS ispod 30 koju go rezoluciju da stavim. Dizanjem kloka CPU-a raste i FPS, sa 3600mhz (deo koji pamtim) 24-25fps, sa 4000mhz 29-30fps. Overall na 3600mhz skor ~58, sa 4GHz ~66 (1680x1050 4xAA, 16xAF sve na max, XP pro)

PS. ~86fps je skor na 1280x1024 bez AA :d Samo, tamo gde je fps 25 u 1680, u 1280 je 28 :p

Etro zasto gamerima treba Nehalem. :p
 
Nazad
Vrh Dno