Šta je novo?

WOW offtopic...

Nemoj kupovati sada acc.
Kupi svoj sedi igraj mesec dana dohvati 60. i taman ce stici expanzija i oprema nece biti bitna...
 
Hoces da kupis ili prodas?
 
Nemoj kupovati sada acc.
Kupi svoj sedi igraj mesec dana dohvati 60. i taman ce stici expanzija i oprema nece biti bitna...
Pa zar nije bolje da kupi sada nekog sredjenog lika 60lvl tako da kad izadje BC ne mora da juri iteme nego samo lvl-uje,po meni je ovo mnogo logicnije.
 
Pa zar nije bolje da kupi sada nekog sredjenog lika 60lvl tako da kad izadje BC ne mora da juri iteme nego samo lvl-uje,po meni je ovo mnogo logicnije.

Ja licno mislim da nije jer ce ovako bolje nauciti da igra sa doticnom klasom i proci sve step by step i zavrsiti sve 5m instance, upoznati se nacinom igranja u istim, jer ce u TBC-u biti akcenat na istima sve do 70. lvl-a.
A videcu te dal ce te zadrzati u party-u ako ne znas sta radis i pravis gluposti kakvu god opremu imao, ja znam da ne bi:d
 
Ja licno mislim da nije jer ce ovako bolje nauciti da igra sa doticnom klasom i proci sve step by step i zavrsiti sve 5m instance, upoznati se nacinom igranja u istim, jer ce u TBC-u biti akcenat na istima sve do 70. lvl-a.
A videcu te dal ce te zadrzati u party-u ako ne znas sta radis i pravis gluposti kakvu god opremu imao, ja znam da ne bi:d
ma od 60 do 70 lvla cje imati dosta vremena da nauci kako da igra
 
Poslednja izmena:
Blizzard ne dozvoljava prodaju accounta. Bash sam skoro postavio aukciju za jednog chlana sa foruma i ebay mi je obrisao sa objashnjenjem da su im iz Blizzarda javili kako to nije dozvoljeno. Kontaktirao sam Blizzard i rekli su mi da osim fizichke prodaje diskova, nishta ne dozvoljavaju.

Aukcije na ebayu postoje, mozda neka i prodje, ali je protivzakonito i moze se desiti da ako budesh uporan, da ti ubiju i ebay account.
 
@ Driver
Prodaja golda kao virtuelne valute nije dozvoljena a prodaja samog accounta je naravno uvek bila i ostace dozvoljena. Zasto bi tebi neko branio da prodas tvoju orginal igru nekome nebitno da li je WoW ili neka druga igra u pitanju. A prodaja gold-a je zabranjena jer se to smatra varanjem il' bar prednoscu nad ostalim igracima koja je stecena na pogresan nacin...
 
Poslednja izmena:
Blizzard ne dozvoljava prodaju accounta. Bash sam skoro postavio aukciju za jednog chlana sa foruma i ebay mi je obrisao sa objashnjenjem da su im iz Blizzarda javili kako to nije dozvoljeno. Kontaktirao sam Blizzard i rekli su mi da osim fizichke prodaje diskova, nishta ne dozvoljavaju.

Aukcije na ebayu postoje, mozda neka i prodje, ali je protivzakonito i moze se desiti da ako budesh uporan, da ti ubiju i ebay account.

http://search.ebay.com/wow-account_W0QQfrtsZ50

Samo ovo stavis na kraju opisa acounta i neces imati problema ni sa ebayom niti sa blizzom:

Disclaimer: You are bidding on my time leveling for this account. Said account remains the property of blizzard. You will not 'OWN' the account, for it belongs to Blizzard. The only thing you are bidding on is the game and time I have invested into the account. All characters, items, in-game currency, and anything else associated with this auction will remain the property of Blizzard. By bidding on, inquiring about, or viewing this auction you are stating that you are in NO way affiliated with Blizzard Entertainment or any associated entity. World of Warcraft is a trademark of Blizzard Entertainment. All characters, items, gold pieces, or other intellectual property in World of Warcraft are the sole property of Blizzard Entertainment. This auction is not for the ownership of their intellectual property but rather for the time spent working on these characters and acquiring items. All references to 'the character', 'the account', Character types, and/or 'items', ‘Gold’ are indicative of my time spent playing these characters. Before bidding on my auction you must read and agree to Blizzard's EULA located at: http://www.worldofwarcraft.com/legal/eula.html All title, ownership rights, and intellectual property rights in and to World of Warcraft are owned by Blizzard Entertainment and its licensors. This auction is not for said rights or intellectual property but is a compensation for time and effort invested personally outside the game. All items related in this auction will remain the sole property of Blizzard Entertainment. By viewing OR bidding on this account you assert that you are in no way affiliated or employed with Blizzard Entertainment.

Elem, poenta je da naglasis kako ti ustvari zelis da naplatis svoje vreme koje si proveo u igri :)

Blizzard cak i sam dozvoljava da se za 20 evra prebaci karakter sa acounta na acount, tako da uopste nema logike da se mesaju u prodaju celog acounta.

I jos nesto, niko normalan nece sada kupiti nijedan acount za velike pare, uskoro ce expanzija, sve stvari postaju smesne vec posle 2-3 lvl-a.
 
Poslednja izmena:
A zato je chovek chiji account sam prodavao, mnogo zurio :)

Znachi sada je kasno :)
 
A zato je chovek chiji account sam prodavao, mnogo zurio :)

Znachi sada je kasno :)

Tako nekako :) npr ja sam za moj acount mogao tamo negde u maju da dobijem mozda i celih 1000 evra a sada bi plafon bio 200... Mada ja nemam nameru da prodajem svoj trud koji sam ulozio u acount :p
 
Ladno igrash to, get a life :D
 
Tako nekako :) npr ja sam za moj acount mogao tamo negde u maju da dobijem mozda i celih 1000 evra a sada bi plafon bio 200... Mada ja nemam nameru da prodajem svoj trud koji sam ulozio u acount :p

:wall: :wall: :wall:


Nisam ni sumnjao! :)

[offtopic] Stari...pokusavam da se setim...da li si ti ono svojevremeno bio fan CM-a ili nekog menadzera!? Registruj se na www.hattrick.org i batali ostalo! :smoke: [/offtopic]


Inace...jel gledao neko onu epizodu South Park epizodu sa tomom o WoW!? VRH! :D
 
hehe epizoda obijasnila :D
 
"Make Love Dont Play World Of Warcraft"?:D:D:d

[offtopic] Jos kada bih izvalio kako se zove pesma koja ide u ovoj epizodi i koje izvodjac iste (ide nesto tipa "Live to win, yeaaaaah...") [/offtopic]
 
Nazad
Vrh Dno