Šta je novo?

WOW EU beta 2nd phase, pocinje...

DusaN

Čuven
Učlanjen(a)
19.01.2002
Poruke
4,911
Poena
805
http://en.wow-europe.com/


Second Phase Account Creation Pages Open!
28/01/2005
The Account Creation pages for the second phase of the Final Beta Test are now open for the whole European Community. To create an account, please visit our Account Creation pages with the following generic authentication key
EUROPE-BETA-BLIZRD-DARK-PORTAL

which you need to create your account. Please be aware that you will not be able to use your account before the start of the second phase. The number of new accounts will be limited based on server capacity and will be distributed on a first come, first served basis so we recommend players to register early.
To make sure that everything is ready for the commercial release of World of Warcraft in Europe we appreciate and need your help for a massive test of our game and account creation infrastructure. Please note that there is no fee whatsoever to play in the Final Beta.

We have taken the official forums offline. We will inform you as soon as we will bring the forums back online.
 
A zna li neko nesto oko skidanja same igre...mora li se vuci na racunar na kome ce se igrati ili mozemo da podelimo jednu kopiju?
 
naravno da moze da se podeli, nije nikakva frka
 
pocelo do kad ce da traje pitam se pitam
 
uf, poceo sam da skidam eve-exodus preko modema, morace da saceka wow :) Mada, pomalo se plasim da pocnem da ih igram, uzece mi pola godine. :D
 
trajace jedno 7-10 dana
 
Ajd ko skine neka javlja da ga opkolimo! :D
Ja sam odustao od one USA verzije...
 
Jel mozda zna neko neki srpski sajt gde bi mogao da narucim WoW kad stigne ovde?
 
Pokusaj u platou, ali mislim da kod njih moras licno da dodjes
 
Meni krenuo download,sad je 1% :D pri 15kbps skinuce za nekih 48h pa ko bude izrazio zelju da mu narezem neka javi!
PozZ
 
Poslednja izmena:
WoW Serbian Guild igra na PvE serveru 2 (EN Final Beta 2) - ako se nakacite tamo kao alijansa potrazite Immortalis, Frame, Sylvana, Bootstrap, Proudelf, Revenger ili samo vicite na srpskom dok vas neko ne pokupi :p
 
poceh da igram jutros oko osam u 12 sam se iznenadio kako je proslo tako brzo vreme...

ja sam na 11-ce PvP posto stvarno ne kapiram ko ide na PvE ne bitno ... 7ipo sam nivo mag igra je stvarno ok ono nema sta da se prigovori preko modema je igram u crvenom sam ali jedini lag koji osetim je kad prodajem iteme :D
sve ostalo za sada kako treba...
 
Moze li neko da mi pojasni kako da napravim acount koji mi je potreban za igru?
 
Poslednja izmena:
zatvoreno je prijavljivanje, sad ne mozes da napravish account
 
Eh steta..jel se moze naci na netu neko ko daje svoj besplatno :) ili se ja samo nadam previse
 
Nadash se previshe :)
inache, i ja sam na istom serveru kao i azda, PVP11, ko dodje neka shoutuje na srpskom :)
 
Do tada beta sigurno prestaje da radi :)
 
A kod nas ce stici pretpostavljam oko marta :)
 
Sta mislite oce li moci beta da se iskoristi kao kao full verzija ,uz neki patch naravno a da kupis preko neta samo serial da aktiviras igru ili se mora kupovati cd
 
polux je napisao(la):
Sta mislite oce li moci beta da se iskoristi kao kao full verzija ,uz neki patch naravno a da kupis preko neta samo serial da aktiviras igru ili se mora kupovati cd

Zvanicno je potvrdjeno od strane Blizzarda da ce se moci koristiti klijent koji je skinut za Final Betu i da samo morate da kupite cd key i otvorite nalog sa njim na blizzard web site-u.
 
Dajte neki savet odakle preko neta da se naruci igra...
I kako to stize uopste, na carinu, na postu, pravo kuci...? :D
 
OB ends

Za sve koji nisu znali OB se zavrsava u ponedeljak u 21h.
Join us at:wsg.europe-pvpgn.net
 
btw. knjizara forum ce uvesti neki kontigent igre tako da koga interesuje nek svrati do plato-a oko 11-12
 
Kako se danas zavrsava beta,nemogu da docekam final bre :p

Elem,desetak drugara i ja odigrali smo open-betu,par nas je svo vreme igrala i na US serverima a od 11-tog februara svi cemo poceti na nekom od Engleskih PVP servera (na kom tacno postovacu na foruma zbog zainteresovanih igraca koji budu hteli da se pridruze)

4,3,2,1, :)
 
dobro ima nas dosta zeljnih isto da se igramo ti se javi a mozda se nesto i dogovorimo neka alijansica itd ;)
 
Nazad
Vrh Dno