Šta je novo?

Wow characters

Adanos

Slavan
Učlanjen(a)
30.03.2006
Poruke
535
Poena
320
Bilo bi lepo da se i na ovom forumu nadje spisak igraca i likova sa serverom na kojem su.
Povremeno igram WoW vec 5 meseci (laganim tempom :)) tako da imam samo 2 lika:

name: Adanos
Server: Nagrand
Rasa: Dwarf
Klasa: Paladin
Level: 46

name: Balgus
Server: Nagrand
Rasa: Draenei
Klasa: Shaman
Level: 15 (sad sam ga poceo igrati, da ga doguram do 19 pa u BG)
 
Name: Drakusoll :D
Server: TerraNet
Rasa: Orc
Klasa: Warrior
Level: 70


Name: Draku :D
Server: TerraNet
Rasa: Tauren
Klasa: Druid
Level: 44
 
Name: Cacorka
Server: Nagrand
Rasa: Night Elf
Klasa: Warrior
Level:17
 
name: ascoxtx
server: Nagrand

tek poceo sa igrom tako da je lvl 10 :)
 
Moja 3 ortaka igraju na Quel'Thalas serveru.
Razmisljam da im se pridruzim pa me interesuje:

- Da li su 512mb rama i gf4 ti4200 128mb graficka dovoljni za neko normalno igranje wow-a?
Smanjio bih detalje i neke vizuelne efekte... Rezoluciju ne bih mogao da smanjim jer je 1280x1024 native za moj tft.

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Char name: Fikacu
Realm: Xavius
NE Priest lvl 70..
 
Poslednja izmena:
Nabavih sinoc i ja WoW + BC i dodatnih 512MB RAM-a. Nadam se da ce sada kombinacija 1GB + Ti4200 graficka biti dovoljna za igranje u native rezoluciji (1280x1024) sa default podesavanjima za grafiku.

Kao sto rekoh vec, igracu sa svoja 3 ortaka na Quel'Thalas serveru. Na zalost, koliko vidim, ovde niko ne igra na njemu. :(

Pitanje oko izbora lika.
Jedan od trojice igra za Warlockom lvl 70, drugi ima shamana lvl 70 (poceo je da pravi i mage-a), dok treci nemam pojma kog lika ima, ali znam da je i on lvl 70. Sa kojim likom bi najvise imalo smisla poceti sa ovom ekipom kako bih im bio od najvece pomoci? Priest?


Pozdrav

P.S. Ako neko nov zeli da se prikljuci na Quel'Thalas serveru, dobrodosao je. :wave:
 
Igram već skoro 2 godine. Od toga svega 8 meseci sam uplaćivao. Evo par mojih likova:

name: Pretender
Server: Antonidas [Nemački]
Rasa: Night Elf [m]
Klasa: Druid
Level: 41

name: Eriu
Server: Bloodhoof
Rasa: Night Elf [ž]
Klasa: Druid
Level: 43

Imam ih još ali su uglavnom level 10-25 :) Voleo bih da igram sa vama na Quel'Talasu ali ne znam koliko bih bio redovan i ne znam u kom "tempu" vi igrate.
Btw, evo par sličnih tema sa drugih foruma:
http://www.mycity.co.yu/RPG-MMORPG/MMORPGs-amp-players.html
http://www.klanrur.co.yu/forum/index.php?showtopic=26674
http://www.pcigre.com/forum/index.php?topic=5433
 
Nabavih sinoc i ja WoW + BC i dodatnih 512MB RAM-a. Nadam se da ce sada kombinacija 1GB + Ti4200 graficka biti dovoljna za igranje u native rezoluciji (1280x1024) sa default podesavanjima za grafiku.

Kao sto rekoh vec, igracu sa svoja 3 ortaka na Quel'Thalas serveru. Na zalost, koliko vidim, ovde niko ne igra na njemu. :(

Pitanje oko izbora lika.
Jedan od trojice igra za Warlockom lvl 70, drugi ima shamana lvl 70 (poceo je da pravi i mage-a), dok treci nemam pojma kog lika ima, ali znam da je i on lvl 70. Sa kojim likom bi najvise imalo smisla poceti sa ovom ekipom kako bih im bio od najvece pomoci? Priest?


Pozdrav

P.S. Ako neko nov zeli da se prikljuci na Quel'Thalas serveru, dobrodosao je. :wave:
1. Nece to raditi u 1280x1024. Originalni wow i djene-djene, ali BC... mislim da nema sanse da igras. Gledao na XP1600+, GF Ti4200 i 768 rama gde je igra radila na 800x600 sve na low. Ne daj boze da sevne u daljini.

2. Posto ovi gore nisu healeri, bilo bi pametno da napravis jednog healbota, dakle, priesta.
 
@Diablo
Or tank-healera. Najbolje ti je da uzmes palladina da budes tank i uz to jos da healujes.
NPR moj paladin je retribution (okrenut borbi vise), zadajem odlican damage tako da me ljudi pitaju kako sa pallyjem tako lupam a uz to nabudzio sam dosta inteligenca pa mogu efikasno i da healujem. Npr par puta sam bio sa warriorom, shamanom, rogueom i druidom iz moje gilde u instancama (Zul'farak last one) i po statistikama imao sam za 2-3% manji ukupni damage u grupi od Warriora koji je jedan lvl ispod mene a healovao sam podosta u toku borbi. So paladin is prob your choice if u like to smack and heal
 
@Diablo

WOW je extremno dobro optimizovana igrao ( kao i sve igre koje je blizzard izbacio ) tako da mislim da imas dovoljno jaku masinu da igras u native rezoluciji, ja ga igam u 16X10 sa 1GB rama i sve radi super!
 

Pretpostavljam da nije orginalni Blzzov server, a sve sem pravih servera je ****** ;)

@Diablo

WOW je extremno dobro optimizovana igrao ( kao i sve igre koje je blizzard izbacio ) tako da mislim da imas dovoljno jaku masinu da igras u native rezoluciji, ja ga igam u 16X10 sa 1GB rama i sve radi super!

Pogledaj koju masinu ima covek... Ja sa ovom mojom nisam mogao u 1024 sve na high...
 
Poslednja izmena:
Instalirao sam Burning Crusade, poceo sa Blood Elf Priest-om.
Za sada sve radi bez problema sa ovom konfiguracijom. Cekam samo da vidim sta ce da bude kad budem dosao u Orgrimmar gde po defaultu bleji milion likova i ne radi nista pametno. Tipujem da ce zaseckati. :)

@Colt:
Smanji malo podesavanja pa ce biti u redu.
 
Poslednja izmena:
Samo se original racuna. :) Probao sam gomilu piratskih servera i jednostavno nije to to. Svakom nesto fali: ne rade mnogi kvestovi, lecenje ne radi kako treba kod pojedinih klasa, enchanting, totemi kod shamana, iskustvo mnogo brze raste... do sutra mogu da nabrajam.
 
NHF ali preterujes.
Igra savrseno moze da radi i sa gfx prosle i pretprosle generacije istog ranga (7600GT, 6600GT).
Ako uz ovo podrazumevamo da ide i Intel CPU 2Ghz ili jaci (ili AMD ekvivalent) onda je to sasvim ok konfiguracija.
Sto se rama tice => 512MB je jednostavno malo, 1GB rama je bas kako treba a sve preko toga je preterivanje osim ako ti sam XP pojede pola rama :whip:
Ne znam sto plasite ljude. Pa nije WoW neka hyper zahtevna igra jbt...
 
Poslednja izmena:
1. Moze da radi;
2. WoW sigurno veoma glatko, ako pricate o BC onda specificirajte posto je nekih 25-30% zahtevniji;
3. Sta podrazumevate pod "max" i da "dobro" radi? Govorite u FPS :)
 
Bez uvrede, ali ne mozes sve na high sa tom karticom + ti treba malkice vise memorije, bar 2Giga i recimo 8600 GTS - pa bi onda lepo radilo na max sve 100%

Nema frke, samo kao sto rece Pretender, to sto si napisao je malo preterano za WoW :). Igra je izasla u februaru 2005. u Evropi, a novembra 2004. u USA, kada je high-end bio 6800GT. I opste nije zahtevna :). Moja procena je da za max u 1024 treba 9800Pro/6600GT i 1GB, mozda cak moze i AA i AF sa tom konfom. Suludo je zahtevati od ovakve vrste igara ciji je cilj da ima sto vise igraca neku sad zahtevnost u rangu 2GB i 7900GS/8600GTS ;)
:wave:
 
Inace sa 7600GS i 1gb ddr400 i a64 3200+ radi sve na max na 1280x1024 .

Character : Sonarion
Class : Warlock
LVL : 70
Server : Doomhammer

Character : Akitiki
Class : Hunter
LVL : 64
Server : Doomhammer

I jos likova 40+
 
Nazad
Vrh Dno