Šta je novo?

Worms Reloaded

brajko85

Slavan
Učlanjen(a)
09.02.2008
Poruke
1,011
Poena
360
Popularni Worms serijal uskoro dobiva novu igru. Crvi se ovaj put na PC platformu vraćaju kroz Steam, u igri zvanoj Worms Reloaded. O samoj igri zasad nemamo informacija - poznato nam je tek da će igra biti u dobrom starom 2D-u. Na novim crvima rade njihovi originalni tvorci – Team17, a prve detalje trebali bismo saznati uskoro.

Kad se samo setim dobrih 2d Worms-a,eee...kako se samo to igralo. Nadam se da ce i ovaj deo biti ekstra bas zbog toga sto je 2D, imace onaj stari smek.
 

Prilozi

  • worms.jpg
    worms.jpg
    24 KB · Pregleda: 629
Poslednja izmena:
Odlicna vest! Ja sa curom jos przim World Party i Armagedon :d
 
2D!!! Jedini i pravi crvi po meni, koji su mogli sa zadovoljstvom da se igraju. Svaka cast novijim delovima ali crvici u 2D, okruzenju je nesto sto nemoze da dosadi nikad, bar po meni! :)
 
Konačno su se prizvali pameti i vratili se u 2D. Jedva čekam!
 
Odlična vest.
Nije mi samo jasno što im je trebalo ono eksperimantisanje sa 3D-om.
 
Stvarno super vest, jedva cekam da izadje!
 
Super! Mogu oni da iskombinuju dobre moderne efekte cak i u 2d. Stil i smek su bitni. Ne verujem da moze da omane :)
 
Mogli bi i da naprave verziju za Amigu 1200. Ona ce ovo da tera lepo.
:D
 
Mozda se vrate u modu 2d naslovi. Dosta toga jos ima da se uradi u 2d okruzenju.
 
svasta, nisu napravili fps/rpg crvice? :(


:d
 
jedva cekam, nikad bolja zabava sa drustvom!!! jos sad mogu da se pice na velikim televizorima :)
 
Da li zna neko kada izlaze? Već neki mesec može da se igra beta, ali me mrzi da eksperimentišem... Spominjali su Q2 2010. ali evo još ništa :'(
Biće skoro isti kao poslednji na Xbox 360, Worms 2: Armagedon, samo će kao dodati po nešto...
 
Konačno su shvatili da su samo 2d pravi crvići.:D
 
Stefane ajd mi posalji info na pm za betu ako postoji sansa da probam to, ne mogu da docekam :)
 
Čim sam počeo da igram one 3d wormse(više sam zaboravio i kako se zovu) razočarao sam se-valjda će ovo stvarno biti kvalitetan povratak na 2D. :D

Stefane pošalji i meni-baš me zanima :D
 
3d su bili po meni njihov najveci promasaj...
Elem skinuo sam i ja betu ali mi takodje ne radi... readme je na nekom slepackom fontu pa ne mogu da skontam podesavanja za, pretpostavljam, obavezan Steam kako bi se igralo...
 
meni se tako igra da to nije normalno, izdrvio sam one mape u world partiju i armageddonu, ne mogu vise da ih gledam :)

mada pitanje je i da li ce ovo uopste izaci za pc, nigde se nista vise ne pominje o tome, trebalo je da izadje pocetkom leta kako su napisali na svojoj stranici na steamu (i sam podatak da im je official page na steamu sve govori) ...
 
Evo vam uputstvo:

works but u have to do next steps..
instal steam... create username...
than instaly any steam game... and copy the worms instalation in that game directory .. and rename WormsReloaded.exe to the game exe you downloaded for example .

i downloaded 7 wonders 2 game.. and i copied worms reloaded into C:\Program Files (x86)\steamm\steamapps\common\7 wonders 2

and i renamed WormsReloaded.exe into Wonders2.exe , and then in steam run 7 wonders game and it will run the worms.. hope i helped.. ty for upload...
 
Ja nisam uspeo da ih pokrenem bez obzira na sva uputstva, možda je ovako i slađe da čekam full verziju.
 
Nazad
Vrh Dno