Šta je novo?

World of Warships

Nick: Agony2watch
Da napravimo armadu :D
 
U onom uvodnom, besplatnom delu. ko sve obično igra, puno živih ili u glavnom botovi ? Pitam zato što u većini sesija u glavnom napravim pokolj a neki se ponašaju užasno glupo ba obe strane.
Snimak ekrana 2023-06-02 124357.jpg
 
Besplatno je sve. Ako si krenuo iz pocetka mislim da do 5 lvl igras sa ljudima protiv botova cak i u random bitkama.
 
U onom uvodnom, besplatnom delu. ko sve obično igra, puno živih ili u glavnom botovi ? Pitam zato što u većini sesija u glavnom napravim pokolj a neki se ponašaju užasno glupo ba obe strane.
Pogledajte prilog 392370
Polako young padawan wows je opako teska igra za master nivo...ali ujedno i jedna od retkih koju stalno igram..a sto se tice botova ima igraca koji su gori od botova
 
9KVIKDDGC1 - Bismarck container
MMOBMB24 - 1 More Economic Rewards container
MMORPG24 - 1 More Economic Rewards Container
EDIT : MSVLOP24 - 1 More Economic Rewards Container
DN7PNINY24 - 5 New Year Sky Camos
8D6S3RNY24 - 2 Winter Strands Camos and 2 Frosty Fir Tree Camo
QNTKSINY24 - 2 Winter Strands Camos and 2 Frosty Fir Tree Camos
UPXTX2210HM - 2 Sea Smackdown Camos
U7XQJ5B10HM - 2 Blue Lagoon Camos
XVK3JS110HM - 2 Cartographic Camos
ZIBIUSNIWOWSXMAS2023 - 1 Santa Gift Container
IDHE0GNY24 - 2 Winter Strands Camos and 2 Frosty Fir Tree Camos
CKPP5MD10H - 2 Sea Smackdown Camos
BD2DG1810H - 2 Blue Lagoon Camos
COMMANDERGIFT - 4x3 (12) Special Eco Boosts and 1 More Signals Container
ZY9BWINDSCRIBEWOWS2023 - 4x5 Special Economic Bonuses and 4x Team Water Camos
CC75TENHLOOP - 2 Flying Dutchman Camos
NQOHTENHLOOP - 2 Sea Smackdown Camos
D74XTENHLOOP - 2 Levant Camos
U7ZDTJXUSNIANNIVERSARY2023 - 9 Various Signals and 3 of Each Special Economy Bonuses (12 in total)
HAFRSFJORD - 2 Common Bonus Containers and 2 Mistral Expendable Camos
74YGUSSHORNETLNOM2023 - Premium ships for rent
 
Poslednja izmena:
MISSOURI80 - Always Courageous Container
 
SVPQ2UUSCV :
  • 1x Wings of Freedom Container (Final Reward)
  • 1x Stars 'n' Stripes Camo (Mission 1)
  • 1x More Signals Container (Mission 2)
  • 1x 90,000 Credits (Mission 3)
---

RVBFCOOLERMASTERWOWS :
  • 1x Common (Grey) Bonuses Container
  • 1x More Signals Container
 
Code activation limit for this account reached

Prvi code posle duzeg vremena koj sam kucao na nalog.

Na drugom nalogu sve prolazi lagano.
 
MISSOURI1955:
  • 1x 24Hrs Premium Time
  • 2x Special Bonus Containers
V7M7WDSBSAFERINTERNET:
  • 2x Special (Green) Bonus Containers
 
MGLNTVWOWS:
  • 2x Special (Green) Bonus Containers
 
User:
WorldOfWarships64_T84kIbLego.png
 
Ja sam uz pomoć rodjendanskog kupona, kupona za dublone i mnogo pšeničnog uzeo Irian-a, Iwami-ja, Sun Yat-Sen-a i Alabamu.
Kontejneri mi nisu naklonjeni :D
 
HAPPYLONGERFEBRUARY:
  • Combat Mission Chain
 
WGWOMEN2024:
  • 3x International Women's Day Camos
E3GK57LN24:
  • 5x Lunar New Year Progress Points
C28BH8SMD:
  • 1x Main Armaments Modification 1 Upgrade
ONEPLUSONEPLUSONEPLUSONEPLUSONE:
  • 5x Lunar New Year Progress Points
 
FOLLOWTHELEPRECHAUN:
  • 149 Doubloons
  • 7x Small Containers
  • 1x St Patricks Day Patch
TEODORESCU:
  • 1x Combat Missions Chain for 1x Commander 1pt Andrei Teodorescu
  • 1x Final Reward 3x of Each Special Eco Bonuses
 
Krenuo ja ovo da igram sa dva drugara, jer WOT je neigriv odavno, ali ovo je bukvalno ista igra kao WOT, obrisali posle nedelju dana.

Tolki potencijal i tako alavi WG da je to nesto neverovatno.
Od 30 partija, 21 poraza, 24 puta bili nizi tier.

Fer igra, izgleda da i ovde vazi da ko plati klati, krastavac. :)
 
Pa nije bas tenkovi su prenatrpani sad , trpaju i ovde ali ako igras makar 1 ili 2 partije na dan mozes sve otkljucati.
Makar ja sto igram sa CV uglavnom i to ranked jer su brze partije. I sa ugljem mozes uzeti sve bolje premium brodove i nema gold municije.
 
@DexterMorgan
Zavidim na tvojoj analizi igre koju igraci godinama igraju i konstantno i dalje uce.
Mozes dobiti sve ako igras i ucis kroz sopstvene greske. Instant kupovina premium broda te ne cinim superiornim, samo frustriranim kad ne postizes rezultate.
 
Evo reko pogresio sam, instaliram ja opet ne bude me mrza, kad ono medjutim:

1000020766.jpg


1000020767.jpg


Da ne kacim sad 6 slika, 6 dana bukvalno isti panel, na svakih recimo 10 poraza dodje jedna pobeda, u fer igri koja je random.

U fer igri, koja je zapravo fer i random, idalno bi bilo 50-50, kako je odnos poraza i pobeda daleko veci u korist poraza, ova igra definitivno nije random niti fer.

Da li je skill problem? Ima udela, ali ako uzmemo u obzir da ovo nije 1vs1 igra, te ne zavisi direktno od jenog coveka ishod igre vec je tim od 10+ coveka, sam skill igra onda i 1/10 udela u porazu.

Znaci, igra u kojoj gubim konstantno, u kojoj imam udela 10% u borbi, dok su mi timovi uzas i svi izginu u 2 sekunde pogotovo destrojeri, nema sanse da je fer i da nije rigovana na zalost.

Kako sam i sam alfa igrac (tester) WOT (obrisao smece odavno jer su ga u istili) mogu samo da kazem da je ova igra u stvari ista, te se isti ili slicni algoritmi primenjuju i ovde.

Da je 1vs1 igrica i da je ovaj rezultat, jeste skill bi bio od presudnog znacaja, ovako nije moguce, da ne pricam da mi je prosek za ovaj tier 60-80k dmg, sto me stavlja u neku sredinu.
 
Koliko imas partija do sad?
Ja posle 4000+ tek sad ulazim u materiju. Mapa je naznacajnija stvar za orijentaciju, ranije sam je skoro zanemarivao.
Ugao tvoj/protivnika, oklop/shell. Herojsko jurcanje onda skapiras da si sam i obrišu te ispod minuta. Prati gomilu na pocetku partije
gde ide, bezi od capova u sredini da ne popiješ crossfire i sl. Nemoj da zuris sa napretkom tirova jer onda izostaje iskustvo a plivaš sa ajkulama.
Vikendom igraju bas slabi igraci pa bolje radnim danom ako mozes za pocetak, ucices brze.
 
Prvih nekoliko hiljada partija moj skor ti je bio
Da ne kacim sad 6 slika, 6 dana bukvalno isti panel, na svakih recimo 10 poraza dodje jedna pobeda, u fer igri koja je random.

U fer igri, koja je zapravo fer i random, idalno bi bilo 50-50, kako je odnos poraza i pobeda daleko veci u korist poraza, ova igra definitivno nije random niti fer.

Da li je skill problem? Ima udela, ali ako uzmemo u obzir da ovo nije 1vs1 igra, te ne zavisi direktno od jenog coveka ishod igre vec je tim od 10+ coveka, sam skill igra onda i 1/10 udela u porazu.

Znaci, igra u kojoj gubim konstantno, u kojoj imam udela 10% u borbi, dok su mi timovi uzas i svi izginu u 2 sekunde pogotovo destrojeri, nema sanse da je fer i da nije rigovana na zalost.

Kako sam i sam alfa igrac (tester) WOT (obrisao smece odavno jer su ga u istili) mogu samo da kazem da je ova igra u stvari ista, te se isti ili slicni algoritmi primenjuju i ovde.

Da je 1vs1 igrica i da je ovaj rezultat, jeste skill bi bio od presudnog znacaja, ovako nije moguce, da ne pricam da mi je prosek za ovaj tier 60-80k dmg, sto me stavlja u neku sredinu.
Prvih par hiljada partija moj skor ti je bio 45% onda još deset hiljada partija 50 51...zadnjih par hiljada mi je oko 65% tako da mora da se uči...WoWS je mnogo više player friendly nego WoT u svakom pogledu, a da ima mana ima. Inače imam oko 16k+ partija.
 
Na sve sam to dao odgovor gore, jednostavno igra je ta koja sklapa timove a ne ja.

To sto konstantno igram u timovima koji nestanu za 3 minuta, ne vidim kako je to moja greska i falinka skila, ali okej, mora da je tako.

Kad su kockarnice rigovane, sta reci za par igara, al ajde nek bude da je to sto nisam profi igrac problem, iako se igra bazira na ne transaprentnom MM, i RNG-ju. :)
 
Na sve sam to dao odgovor gore, jednostavno igra je ta koja sklapa timove a ne ja.

To sto konstantno igram u timovima koji nestanu za 3 minuta, ne vidim kako je to moja greska i falinka skila, ali okej, mora da je tako.

Kad su kockarnice rigovane, sta reci za par igara, al ajde nek bude da je to sto nisam profi igrac problem, iako se igra bazira na ne transaprentnom MM, i RNG-ju. :)
Kod wga nema ni jedne igre gde je mm transparentan i to jeste jedna od mana.
 
JG1IXGOOGLYEYESPINATA :
  • 30x Commonwealth Team Bonus Points
Y6G6XMAYCONTAINLOOT :
  • 20x Commonwealth Team Bonus Points
 
SVEJK :
  • Final Reward Commander Josef Svejk
  • 1 of each Common Eco Bonuses
  • 10x Variety of Signals
  • 1x Belle Epoque Container
  • 1x Tatra: European Tier II Destroyer
4CNBXWEARESUCHATEASE :
  • 15x Commonwealth Team Bonus Points
 
Nazad
Vrh Dno