Šta je novo?

World of Warcraft

Jedno pitanje za sve koji igraju ovu igru ili znaju sledece: Igra je instalirana i igra se sa guest passom nekih 8 dana a pass traje 10 dana pa me zanima da li nakon tih 10 dana moze da se kupi KEY i da se nastavi sa igranjem ili moram da kupim komplet igru.
 
Moraš da kupiš komplet igru, ali možeš da ukucaš key iz kompleta na trial i da nastaviš sa likom koga si igrao tokom triala.
 
Zato sto uzima previse vremena ;) i zato sto se svodi na grind, grind i samo grind :mad:
 
Poslednja izmena:
da li je neko probao single player i kako to izgleda
 
hehe ja sam imao rogua 70 lev full merc glad. Srecom prodao sam ga, jer jedino tako sam se mogao skinuti sa wow-a. Dvije godine prakticno nisam imao real life:) A sto se tice single player wow-a, mozes sam podici server pa nabacuj sebi sta hoces.
 
Poslednja izmena:
Da bre... samo mozes da se setas kroz gameworld, tamanis zivuljke bez ikakvog cilja i to je to...
 
ima tu i nekih prednosti, recimo da probas T6 koji na blizz serverima nikad neces imati:)
 
A sta mislis koliko ce ti trebati vremena za tako nesto ? Nema questova, samo ides i bijes se sa mobovima. Nema tu nista zanimljivo...
 
znam ja licno ne bih nikada igrao solo. Ali mozes odmah nabit 70 za 1 min i probat sve moguce iteme. Samo zato i vrijedi da sebi dignes server, da probas sve iteme.
 
Momci izvinjavam se unapred...ali moram da postavim jedno pitanje koje ima veze sa WoW-om ali nema veze sa ovom temom....dakle....da li iko od vas zna kako se zove Armor koji nosi pripadnik Alijanse na prilozenoj slici.....dakle Head Armor....unapred hvala.


EDIT: i da li takav armor uopste postoji....
Jos jednom se izvinjavam ali mislim da bi bilo glupo da zbog ove sitnice otvaram novu temu...POzz
 

Prilozi

  • Armor.JPG
    Armor.JPG
    9.7 KB · Pregleda: 92
Poslednja izmena:
Momci izvinjavam se unapred...ali moram da postavim jedno pitanje koje ima veze sa WoW-om ali nema veze sa ovom temom....dakle....da li iko od vas zna kako se zove Armor koji nosi pripadnik Alijanse na prilozenoj slici.....dakle Head Armor....unapred hvala.


EDIT: i da li takav armor uopste postoji....
Jos jednom se izvinjavam ali mislim da bi bilo glupo da zbog ove sitnice otvaram novu temu...POzz

Na slici je Night Elf druid u tier 2 setu. Bar mislim da je night elf jer kazes da je alijansa, mada mi i ne lici na night efa, al ne bitno. Znaci taj head je tier 2 kao i sholderi. Evo ti pa pogledaj kako izgleda http://www.wow-europe.com/en/info/basics/armorsets/
 
Poslednja izmena:
Da u pitanju je NightElf....i bio si upravu u pitanju je Tier 2 Set zvani Stormrage Raiment.....hvala na pomoci.
A za sve ljubitelje WoW-a evo jedan lepi wallpaper.:wave:
 

Prilozi

  • wowx1024768cw3.jpg
    wowx1024768cw3.jpg
    299.4 KB · Pregleda: 87
Da u pitanju je NightElf....i bio si upravu u pitanju je Tier 2 Set zvani Stormrage Raiment.....hvala na pomoci.
A za sve ljubitelje WoW-a evo jedan lepi wallpaper.:wave:

heh ja sam penzionisani veteran wow-a (2.5 godine wow staza):) Ako imas jos bilo kakvih pitanja u vezi wow-a, slobodno pitaj.
 
np :)
 
kupio sam WoW ima 2 godine, al nikako da se nakanem da igra, mada nisam siguran da je to pametno, jer vidim da postoje klinike u UK za odvikanje. inace obozavam Blizzard igre
moze li mi neko navesti glavne osobine igre, mane i slicno ?
 
kupio sam WoW ima 2 godine, al nikako da se nakanem da igra, mada nisam siguran da je to pametno, jer vidim da postoje klinike u UK za odvikanje. inace obozavam Blizzard igre
moze li mi neko navesti glavne osobine igre, mane i slicno ?

Vrline - Briljantno uradjena optimizacija klasa; svaka ima svoje prednosti i mane, koje mogu da se na razlicite nacine manifestuju bilo u PvP-u ili PvE-u. Klase se totalno razlikuju (nijedna nije slicna predhodnoj), sto uvek dovodi do potpuno drugacijeg iskustva sa svakim novim likom. Spell-ova i skill-ova ima na stotine i stotine, a spor ritam levelovanja odlicno doprinosi samom upoznavanju igraca sa svojim characterom. Mape su ogromne, zanmiljive i prepune questova. Armora ima na hiljade i svaki se razlikuje, u zavisnosti od klase i vrste armora (cloth, leather, mail, plate, itd...). Prica je neverovatno zanimljiva, rase su jako interesantne, a PvE raids su toliko dobro uradjeni, da neverujem da ce mu se i jedan MMO skoro pribliziti na ovom polju... PvP dozivljaj je, takodje, izvrstan.

Mane - Engine je star skoro 10 godina; i pored silnog truda Blizzarda da unesu novine u grafiku, ona je, blago receno, pregazena... Zatim, grind, grind, and more grind... prakticno 90% questova ti se svode na: "Idi tamo, ubi to i to, vrati se i dobices nesto cool..." Izuzetno sporo levelovanje i nedostatak novca u pocetku, koji te primorava da razvijas profesije, koje, takodje, uzimaju jako puno vremena, cini ovu igru totalno no-liferskom. :D Kolicina vremena koja mora da joj se posvetis je ogromna, tako da se igranjem wow-a uglavnom lisavas igranja drugih igara. Zarazu sam ostavio za kraj, jel' to je zaista posebna prica... Ustanove za lecenje su zaista s razlogom uspostavljene, jel nacin na koji te ova igra lepi za sebe, moze lako da se poistoveti sa drogom... Plus, na sve ovo dodaj 2500 din. za 2 months pass, 1400 din za originalni WoW disk, isto toliko za Burning Crusade i 3900 dinkisa za Wrath Of The Lich King... Izracunaj, pa vidi da li se isplati...

Moja preporuka - zaobidji WoW u luku... ;)
 
Zaobidji WOW i nemoj da bacas pare bez veze. Trebao si da ga igras pre par godina. WOW je nesto vredeo dok nije izasla prva exp. Danas je WOW sve, samo ne WOW.
 
necu ni da ga igram, dosta ce mi biti Diablo 3
 
Nazad
Vrh Dno