Šta je novo?

World of Dungeons (free browser fRPG game)

dkdnt

Slavan
Učlanjen(a)
07.09.2008
Poruke
394
Poena
320
dakle, da li je neko ovo probao?

Ja pikam neko vreme već i mogu reći da je odlična, mada ima tek nekolko hiljada igrača.

KO je u fazonu oldskul tekstualnih frpova ne bi smeo da propusti ovo. Igra je besplatna, a placaju se samo odredjene klase.

:guitar:
 
Poslednja izmena od urednika:
bilo bi lepo da si stavio orginalni link, a ne do tvog referal.. ili da si makar napisao sta dobijas ako se neko registruje preko tebe...
 
Ostavicu otvorenu temu i mogucnost da autor posta okaci originalni link, pa neka se diskusija o igri nastavi :)
 
Sta je to toliko specijalno kod ove igre u odnosu na 1001 free browser MMO? :trust:
 
bilo bi lepo da si stavio orginalni link, a ne do tvog referal.. ili da si makar napisao sta dobijas ako se neko registruje preko tebe...
Ja nemam nikakve koristi od onih koji kliknu na link. Link sam stavio iz igre (sa invite strane), a ne original, zato što je to login strana, i nije preterano korisna. u principu nikakve razlike nema, samo što mi je sad stavio neku budžu od linka na invite stranici. A dobio sam i, hm, valjda 5poena na fame. zbog čega sam i postovao ovde naravno. 5 poena na fame kog inače imam 28.000 mi mnogo znači :S:

A što se specijalnih stvari u igri tiče, valja reći da se radi o TEKSTUALNOM RPGU, čiji bi seting, kada bi mogao da bude primenjen u video igri, verovatno bio najbolji ikad korišćen. ili meni tako deluje, pošto sam malo neobjektivan. Već rekoh da se radi o oldskul setingu, bez imalo pojednostavljivanja karakterističnih za današnje igre i naročito za browser gluposti. mislim, zbog toga sam se i navukao,. važi što bi blejao na travijan klonu gde je glavna zanimacija budžiti, i dont know, kamenolom na 54i nivo. pravljenje taktike za savladavanje kvestova je recept za uspeh. browns with no brains aint help you here.
Npr. u jednom od kvestova srešćete 4color elementala, koji je otporan na sve elementalne napade (fire, ice, acid...) i ima armor kroz koji prolazi oko 5% vaše melee štete. da bi se on savladao potrebno je da svi u grupi rade zajedno i da podese svoje heroje da rade tačno određene stvari. i da, ne treba da pominjem da nigde ne postoje rešenja za kvestove i tajne kojih u igri ima puno, nego samo hintovi na forumu, pošto se spojleri brišu. dakle, da bi provalili šta raditi pomenutom elementalu moraćetre malo da razmislite i popričate sa ostalim članovima grupe. ili da pitate nekog na forumu.

u attachmentu je equipment prozor, pa kome se svidi nek izvoli.

varvarijan će vam biti na raspologanju.
 

Prilozi

  • untitled.jpg
    untitled.jpg
    100.8 KB · Pregleda: 80
Lepo od tebe sto si se potrudio da objasnis koje su to predonosti igre :).

Inace sam jako alergican kad neko krene da hvali neki browser MMO samo zato sto je to jedina igra tog tipa koju je probao ali vidim da to kod tebe nije slucaj.

Mislim da cu probati igru (ako nista drugo). Za sad jedino sto igram redovno od browser games je Urban Dead, nadam se da ce mi ova igra drzati paznju kao pomenuta.
 
a i sta fali ako kliknete na link i pomognete coveku... nece vam naplatiti 50 evra zbog toga, covek lepo i objasnio sta je i kakva je igra... e srbijo...
 
Vazno je da se zalimo na nesto :)
 
a i sta fali ako kliknete na link i pomognete coveku... nece vam naplatiti 50 evra zbog toga, covek lepo i objasnio sta je i kakva je igra... e srbijo...

pa ne fali nista da je u prvom postu opisao igru prvo i na kraju rekao "ovo je moj link, ako vam nije tesko..."

po cemu se stavljanje samo referal linka uz tekst "klikni ovde!" razlikuje od nekoga ko bi napisao "e, jel ste vidieli moj novi sajt: www.vesele-devojcice.co.rs ?!?" i nista vise
 
pa ne fali nista da je u prvom postu opisao igru prvo i na kraju rekao "ovo je moj link, ako vam nije tesko..."

po cemu se stavljanje samo referal linka uz tekst "klikni ovde!" razlikuje od nekoga ko bi napisao "e, jel ste vidieli moj novi sajt: www.vesele-devojcice.co.rs ?!?" i nista vise

Po tome što za postavljanje WoD referal link ja ne dobijam ništa. Dakle, ne dobijam ni fame, ni pare, ni ne znam ni ja šta, ako neko od vas klikne. Postovao sam link ovde zato što bih voleo da se pridruži još vishe ljudi iz Srbije i zato što mi je igra odlična - nisam ni mod, ni admin, niti imam ikakve veze sa sajtom, osim što ga koristim. Po mom skromnom gamerskom mišljenju igra je odlična, naravno, ako volite tekstualne igre ili uopšte igre u kojima nije sve u grafici.

evo još jednog primera iz igre:

Tokom jednog dungeon runa pokupićete izvesni prsten, koji je sam po sebi dobar ali koji tokom kasnije igre možete unaprediti još više(inače svaka rasa ima karakterističnu graft veštinu, patuljci budže metalni oklop i oružja, elfovi stavljaju intarziju na drvene stvari, neki drugi budže kamen, kožu, kost...). e sad, taj prsten ima jedan slot za grafting a jednom godišnje otvara se specijalan kvest u kom heroji posećuju neki manastir i tamo bivaju blagosloveni. eeeee, sad, ukoliko ste pre toga kupili izvesno parče papira, naoko beskorisno, za 100.000 zlatnika, onda ćete tokom tog kvesta dobiti neki kamenčić koji kad se ubaci u dati prsten, i samo u njega, daje super bonus. ja još to nisaM uradio, ali čekam ovogodišnje blagoslove... inače, 100k je ogromna para za većinu grupa ispod 20og nivoa.

i da, ovo jeste jedina broser igra koju igram, i to samo zbog toga što je drugačija od ostalih, i u principu može da se igra i na papiru. samo vam treba maštovit DM :D
 
ok ok... ne ljutim se :D
znam samo da u vecini takvih igara postoji neka korist od referal linkova... Travian, eRepublik, itd i sl.
znam i da je zabranjeno tako nesto stavljati u potpis, pa sam samo sugerisao da je mogao i direktni link za registraciju da stavi...

anyway, nadam se da ces privuci dosta ljudi iz Srbije ... meni dosta eRepublik posle ludila Traviana ;)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno