Šta je novo?

Warhammer DoW patch 1.01!

Dreadnought

Čuven
Učlanjen(a)
26.03.2003
Poruke
219
Poena
620
Da li neko zna odakle da ga skidam. Skinuo sam 1.10 ali nece da se instalira (i pishe da treba prvo 1.01). Na zvanicnom sajtu ima samo 1.10.

Ajde ako neko zna link neka bacne odje. Necu se naljutiti ni ako neko ima pa je voljan da mi baci na mail (ako nije bash oversized, do 3-4 MB recimo).
 
Hm...sve sto je 1.01 jeste apdejt endzina. Moguce je da prvo to trebas da skines. Dakle, postoji jedan patch koji kad instaliras umesto "Dawn Of War 1.00 engine ver 1.00" pise "Dawn Of War 1.00 engine ver 1.01". Verovatno je to u pitanju. Ja ga imam, ali ne znam koliko je, posle cu potraziti pa cu ti javiti...

Inace patch je prilicno obavezan, mnoge stvari su izmenjene/balansirane, a konacno je ispravljen bag sa Seer Councilom od Eldara koji je uzrokovao da se odredjeni bonusi koji se istrazuju eksponencijalno nadovezuju jedan na drugi sto ih je maksimalno apgrejdovane cinilo maltene korisnijim od avatara...
 
Nash'o u meantime, hvala u svakom slucaju.
 
Izbacen je i 1.2 patch, a moze da se skine ovde:
http://www.gamershell.com/download_7851.shtml

Novine:

Maps

Railway
* 1 new 1v1 multiplayer map.

Crossroads
* 1 new 3v3 multiplayer map.

Gameplay

Seer Council Conceal Ability
* Fixed Conceal ability so that it now only applies to individual members of the Seer Council.

Chaos Taint Ability
* Now only heals in the 2nd tier but now applies to Chaos Commander units as well as infantry.

Online


Online Stats
* Removed the 2-minute drop window, where a player could abort a game within 2 minutes of starting and not receive a loss.

Lobby Spamming
* Fixed issues with lobby system to reduce/control spamming.

Savegame

* Fixed multiple issues with savegame code.
 
Nazad
Vrh Dno