Šta je novo?

Warhammer 40k: Winter Assault preko Hamachija

Jel mozes da mi ukratko objasnis kako se igra preko hamachija. Nikada nisam probao preko njega?????
 
Poslednja izmena:
Jel mozes da mi ukratko objasnis kako se igra preko hamachija. Nikada nisam probao preko njega?????

Skini instalaciju sa http://www.hamachi.cc/download/
- verziju 1.0.0.61(beta). Podesi program (imas sve objasnjeno pri prvom startovanju) i idi na 'Join network'. Tamo ces ukucati ime mreze i sifru koju cu ja da napraim (program kreira neku vrstu VPN-a ili tako nesto...). Ajde javi se na PM da se dogovorimo oko vremena (moze i Skype).

Zaboravih : kada sve ovo zavrsis igru igras kao u LAN-u, dakle ne ides na 'Internet' nego 'LAN' u Multiplayer opcijama u igri.
 
Poslednja izmena:
Ajde posalji mi na PM ime i password za tvoj DOW VPN, pa ce mo se dogovoriti cim budem ugrabio vremena.
 
hocu i ja....
samo kazite kada i da se koljemo :D
 
e ljudi ja bih igrao ali nece da mi instalira kaze da nemam warhammer 40k a imam ga instaliranog?HELP?
 
Za one koji hoce da se oprobaju u pvp, Hamachi mreza : VicsWar sifra 123456, javite se samo da zakazemo vreme obracuna :smoke:

@Shomhauzen: Ne razumem ko ti kaze da nemas instaliran igru. Ako pokusavas sa XFire mozes slobodno da zaboravis na to :) zato i pokusavam sa Hamachijem.
 
Poslednja izmena:
pa instalirao sam prvi deo pa sam pokusao winter asaut i komp mi kaze da ne moze jer nemam prvi deo warhammera???
 
pa instalirao sam prvi deo pa sam pokusao winter asaut i komp mi kaze da ne moze jer nemam prvi deo warhammera???

A to nesto DOW zajebe pri instalaciji, meni se to nekad desavalo nekad ne, jednostavno reinstaliraj DOW i probaj ponovo. Ako i to ne upali probaj manuelno da pacujes igru sa pecevima koje zasebno skines sa neta na 1.40 verziju pa tek onda probaj da instaliras WA.
 
Jel se mozda igra Dark Crusade na ovoj mrezi?
 
Koliko treba da ti bude brz internet da bi mogao da igras?
Ja imam ADSL 54kb.
Predpostavljam da to nije dovoljno zar ne? Bas steta ovu igricu bas dobro igram!
Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Koji sam ja ******...:lupko: :lupko: :lupko:
ADSL ima moj ćale...
Hteo sam da kažem :

Imam sezampro na 54kb. Majkemi sam ludak:party:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno