Šta je novo?

Vredi li ubijac bolova (painkiller)?

Ralex2

Slavan
Učlanjen(a)
05.05.2004
Poruke
806
Poena
319
Pozdrav svima. Zanima me da li vredi uzeti Painkiller, jer bih da ga kupim u DVD varijanti? Posto sam ljubitelj FPS-a sa temom "udri sve sto se krece", mogu li da ocekujem da ce me igra zabaviti i da li je izazovna na vecim nivoima tezine? Voleo bih da cujem vase misljenje kako bi mi igra radila na mojoj konfi: GA-7DX+, Athlon XP 1600+, 512 DDR i Radeon 8500 Deluxe sa 64 DDR.
 
Ako si ljubitelj igara gde treba da ubijes sve sto mrda ili dise ovo je prava stvar za tebe,i nema greske ako je uzmes.Sto se tice konfiguracije to bi trebalo da ti ok radi,ali naravno na nizim rezolucijama
 
Poslednja izmena:
single odlichan, multi odlichan, sve super :)
 
Pa zavisi i kakve fps volis :)
Ako si ljubitelj mohaa, bf, cod i i tako to mozda te i ne odusevi.
Al ako ti se igra quake1 sa sjajnom grafikom/fizikom...udri :)
 
e super, posto i ja jurim painkillera, a ne volim mohaa, bf i cod :banana:
 
uzimaj obavezno. Jedna od retkih igara u poslednje vreme koja me nije smorila posle kraceg perioda.
 
Neces se prevariti!!! Igra je odlicna za izbacivanje frustracija! Mozak se u njoj ne koristi, vec samo kill, kill, kill.....
 
e taman mi to treba posle poluuspesnog ispitnog roka :d :wall:
 
igra je monotona bruka, smorila me je posle 10 min. igranja...
ali zavrsio sam je zbog nedostatka boljeg...
 
Voodoo_NBGD je napisao(la):
e taman mi to treba posle poluuspesnog ispitnog roka :d :wall:

I jel rade oni CD-ovi;)
Ako rade kakva je igra:)


PS igra je brooka za izbacivanje frustracije (sto rece proximo) i za pauzu na poslu:D
 
Za izbacivanje frustracije... Hmm... Ima i boljih stvari. Recimo psovanje Bilija na sav glas. :d
 
Broz je napisao(la):
I jel rade oni CD-ovi;)
Ako rade kakva je igra:)

PS igra je brooka za izbacivanje frustracije (sto rece proximo) i za pauzu na poslu:D

Rade, rade...
Fala ti ko lebu ;)

Dobra je igra, istina malo monotona, ali je klanje nevidjeno...
Najvise volim samoubilacke akcije tipa obrtni ventilator pa u gomilu :d
 
Voodoo_NBGD je napisao(la):
Najvise volim samoubilacke akcije tipa obrtni ventilator pa u gomilu :d

TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
:-devil-:
 
Ja sam zesci protivnik i mrzim igre poput Quake-a, Doom-a i slicnih, i nikada ih nisam igrao, osim da probam, ali Painkiller me je zaista odusevio.
Ne znam zasto, igrao sam samo demo, nisam jos stigao da instaliram full, medjutim, onaj nivo sa ulicom na pocetku je extra, ali u onoj crkvi (kao da je to Aja Sofia) je impozantan, onakva grafika, prostor, arhitektura su fenomenalni. A i izbor oruzja je vise nego mastovit. Sve u svemu, izvodjenje je perfektno, igra izvanredno optimizovana, a na boljoj masini, 1600x1200x32 sve na max ide perfektno. Ni muzika nije za bacanje.
Idealno za relaksaciju, pogotovo za ljude koji su primorani da sede za kompom, pa da odmore pola sata.
 
Poslednja izmena:
testthenext je napisao(la):
... ljude koji su primorani da sede za kompom, pa da odmore pola sata.
veruj mi ja se zaigram i po par sati i ne primetim!!!
by the way igra ima toliko dobrih nivoa da je to chudo!!! :banana:
 
Apsolutno... neki nivoi imaju mnogo bolji level dizajn nego bilo koja igra koju sam igrao skoro - ukljucujuci i Morrowind (na to i podsecaju neki nivoi pred kraj igre), ili CoD, Mohaa (ima i nivoa slicnih tim igrama). Neki nivoi su jednostavni, a neki su bas kompleksni...
 
A iznenadjen sam optimizacijom, cak i kad igram a CPU mi je na default taktu (1.2 GHz), igra pichi sasvim dobro, iako je minimalni requirement 1.5 GHz...
 
Mogu oni u readme-u da napisu sta god hoce samo da bi ti nadogradio svog ljubimca. Kao sto u readme-u Far Cry-a pise da ti treba minimalno Radeon 8500 ili Geforce 3, kad ono radi kod mog brata od ujne na 1.2 Ghz pentium 3 tualatin, 256 SDR sa Geforce 2 MX. Bruka koliko lazi za hardverske zahtevnosti pisu casopisi, :smackbum: , treba startovati domaci sajt sa temom realni zahtevi igara koje ste mislili da ne mozete da igrate. Toliko od mene!
 
Poslednja izmena:
Inace, Painkiller je mnogo dobar, koliko sam video iz demo-a. A sada ste me ubedili da instaliram full.
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh Dno