Šta je novo?

Vaskrslo Zlo - Doom 3 Ressurection Of Evil

kaze da treba oko 6 sati igre da se predje!
 
Malko vise, nije bas 6 sati. Ali jeste sjajno iskustvo...
 
i ja ga nabavih
sad cu da zaveslam
 
...sto samo po sebi i nije neka preporuka :)
 
meni je bolji trip da stalno prebacujes oruzje-lampa
dobija se na atmosferi
 
Niko ne cita pazljivo...

bat. lampa je integrisana samo na obicnu automatsku pusku, za sve ostalo mora da se menja...

A ja, blamara, tek proslog vikenda presao original (mislim neexpanziju :) ) Doom3 (i sada kada sam to konacno uradio, zao mi je sto nisam ranije), a dodatak je vise nego dobro poceo... videcemo.
 
Ja sam se zayebao ponesen nekim previewovima gde se kaze da se lampa moze nakaciti na aut. pusku. Medjutim ipak ne moze. Mislio sam da ce moci kasnije ali se ispostavilo da je to bila samo boowa :d
 
jos bolje
jebes baterijsku :D
 
Ko je pricao da nema audio logova ? Ja upravo preslusao jedan...
Nastavak je fino odradjen ali nisu trebali da stavljaju onaj bullet time, to mnogo olaksava igru
 
Mislim da postoji samo 1 ili 2 audio loga, i to vrlo kratka
 
izesh audio logove :d , za FPS je vazno oruzije, jel tako!!! ;)
double barrel rula!!!!
 
Mali offtopic. Meni ova ekspanzija neverovatno secka na nekim mestima (hoce negde da padne ispod 5 fps) i dosta je zahtevnija. Pre sam na timedemo na 800x600 na medium, sve otkaceno osim senki imao 43 fps, a sad 35 fps. 43 fps sam imao na Doom 3 koji nije patchovan. Koristim Catalyst 5.2.
 
Auuu ta dvocevka je stvarno do YaYa, 2 puta zviznes Hell Knight-a iz blizine i ovaj rikne ko od sale.

A da li neko zna da li ce se pojaviti graber mod za doom3, posto bi ga rado presao sa graberom a moze i sa dvocevkom.
 
za sve one kojima secka resorection vise u odnosu na stari doom 3.
Otvorite doom3 ini u note padu, i nadjite compresed texture, prepravite ga
suprotno od onoga sto vam trenutno pise. Zbog toga secka, jer zahteva mnogo vise
memorije nego stari...
 
Mislis li na Doom3.cfg i na "seta image_usePrecompressedTextures" ?
 
Nazad
Vrh Dno