Šta je novo?

Vampyr

Emix

Čuven
Učlanjen(a)
26.03.2011
Poruke
10,743
Poena
570
Vampyr.jpg


-Focus Home Interactive and DONTNOD Studio have just revealed a new game called Vampyr, which will be an RPG. There’s very few details but our reporter at the reveal event, good ol’ Stefan, has stated the game is set just after World War One and players will take on the role of a doctor. He returns home while the Spanish Flu is going around, and is bitten by one of his patients. That bite transforms this doctor into a vampire.
-Apparently the Y in the name relates to the choices in the game where the doctor faces moral quandaries as his doctor side tries to heal, while his vampire nature wants to kill and feed. The tag line for Vampyr is ‘Take blood. Save a life’. Choices won’t be clear cut within the game either, but there are very few details on that. Vampyr also sees DONTNOD trying to start up a second development team within the studio so more projects can be worked on. Vampyr is still in early development so no release date has yet been confirmed.

New RPG Vampyr In Development At DONTNOD Entertainment, Set After World War One/
World War 1 Vampire RPG Revealed
 
OPA OPA
Da li to konačno dobijamo naslednika Bloodlines-a??:happy:
 
Ako ti tako kažeš.:)
U svakom slučaju: i tematika i vremenski period koji se retko viđaju međ vidja igrama.:) Teško je ne biti zainteresovan, da ne spominjem da je Dotnod dokazao da se radi o izuzetno kvalitetnom i jakom timu. Moja malenkost smatra da su šanse da dobijemo prvi kvalitetan vampire/goth RPG još od Bloodlines-a priličnooooo dobre.:)
 
Gospodine Putin, ja ne znam koje taj kelhause niti kakve veze on i Thief 4 imaju sa ovom temom.:)
 
Moderatori, ocigledno, znaju. :d
 
Ovo ce verovatno da bude samo da se zove rpg sa kao vampirima...kakav crni blodlines :p
 
Pa samo kelhaus može da stavi ovo u istu rečenicu sa Bloodlines.
 
a sto nas ne pustite bar malo da se nadamo...
 
zato sto su hejteri i pricaju ko da znaju na sta ce igra liciti, a nema jos nikakvog skrina, a kamoli trejlera...
stvarno bench biseri...
 
Ova ekipa je pravila samo neke trećerazredne akcione avanture, a Bloodlines su pravili ljudi koji stoje iza Arkanuma i Fallouta.
 
ma ni ne moraju,samo da se donekle nabode atmosfera,da bude pristojan open world i da ne bude tragicna po ostalim pitanjima,ubismo smo se od bladlajns klonova,nema im broja...
 
Pa nije poenta bloodlines-a to sto se igra vrti oko vampira, vec u konceptu, questovima, punk-u, gameplayu, priči i muzici...To sto ce ova igra da bude sa vampirima nema veze sa bloodlinesom osim u toj banalnoj cinjenici da su vamipri i tamo i ovamo...
Igra koja ponudi adekvatan gameplay i questove kao sto ima bloodlines uz adekvatnu priču može da bude i u univerzumu očajnih domaćica vise će ličiti na bloodlines nego da su samo vampire u igri...
 
razliciti ljudi razlicito asociraju stvari.meni vampiri,rpg i open world su sasvim dovoljni.da,toliko sam ocajan,a nazalost toliko razmazen,evo budzimo original do besmisla i opet nije dovoljno...proklet da je skver eniks i dan kad su nas zaveli novom larom...
 
,evo budzimo original do besmisla i opet nije dovoljno...
To budzenje i grafika je sekundarna stvar, i nije zbog toga Bloodlines postala legendarna igra.


Napravili su samo JEDNU igru (Remember Me) koja je IMO prilično dobra.

i sta mislis, da li nam stize novi Bloodlines?
 
Poslednja izmena:
Ali kad vidim ovakve postove i zakljucke a o igri bukvalno 4 recenice... znaci no comment. :smash:
 
Ali kad vidim ovakve postove i zakljucke a o igri bukvalno 4 recenice... znaci no comment. :smash:

To su očekivanja a kada pogledaš malo bolje tu ima dosta informacija na bazi kojih možeš nešto da očekuješ...ko radi, u kome univerzumu i sa kojom temom, može da se zaključi iz toga dosta, da se nasluti vizuelni identitet, način izvođenja...
Na kraju pogledaj svoj stav kao gejmera o toj igri? Nemaš ga - čekaš da vidiš nečiju recenziju da bi formirao svoj stav. To dovoljno govori o prirodi tvog oportunizma ako me razumeš?
 
Vidis sta su od igara do sada napravili i po tome gradis pretpostavku. Zbog toga mi je ovo poredjenje sa Bloodlines smesno, ali ae videcemo ako ce nekom tako bili lakse. Mozda ce se Tim Kejn i ekipa uljuciti u development :D.
 
Ocekivanje i post ti je na nivou klinca iz vrtica.

Ovo ce verovatno da bude samo da se zove rpg sa kao vampirima...kakav crni blodlines :p

Da si se ti potrudio da skontas i razumes moj post kako treba mozda bi i ja protracio 2 minuta svog dragocenog vremena da odgovorim tebi, ovako... zao mi je.

Ova ekipa je pravila samo neke trećerazredne akcione avanture, a Bloodlines su pravili ljudi koji stoje iza Arkanuma i Fallouta.

Vidis sta su od igara do sada napravili i po tome gradis pretpostavku. Zbog toga mi je ovo poredjenje sa Bloodlines smesno, ali ae videcemo ako ce nekom tako bili lakse. Mozda ce se Tim Kejn i ekipa uljuciti u development :D.

Ali nisi u pravu, sam sebe demantujes. Da si se bar informisao pre nego sto si ovo napisao, ali ajde sta sad...
 
Poslednja izmena od urednika:
Pa to bas potvrdjuje to sto sam napisao... Gde sam se demantovao?
 
OPA OPA
Da li to konačno dobijamo naslednika Bloodlines-a??:happy:

Definitivno nema nista gore od ovakvih postova ali meni nije ovo vise ni komicno ni tuzno, meni su cudniji ljudi koji na sve ovo odgovaraju i koji su spremni da o ovome "raspravljaju" sledeca 3 dana, koliko treba da ti je dosadno u zivotu pa da ovako nesto shvatis ozbiljno i odgovoris na ovo pritom se raspravljas, svadjas i sl.

"Igra sa vampirima?? Wow stize naslednik Bloodlines-a" Udica je zabacena. Ribica hvala bogu ima koliko volis. :d
 
Poslednja izmena:
Zabacili su oni sami udicu kada su najavili da prave rpg sa vampirima. Ne bi me cudilo da i sami pomenu Bloodlines u reklamne svrhe.
 
To budzenje i grafika je sekundarna stvar, i nije zbog toga Bloodlines postala legendarna igra.

naravski,ali isto tako ogroman je smor kad sa vizuelnog savrsenstva predjes na prvu radnu verziju source endzina,otud moje kukanje na to koliko sam razmazen...pre pola godine sam obrnuo nabudzeni prvi deus ex,kako se tad ne setih ovoga...
 
Aha sad je problem sto uopste prave RPG sa Vampirima, samim tim igra ce biti losa, super. Raspad. :d
 
Nije problem da prave rpg sa vampirima, ali u poredjenje sa Bloodlines, i na osnovu njihovog prethodnog iskustva sa pravljenjem crpg-eva mislim da ce biti raspad. Zato bolje da ga nisu ni pravili :D.
 
Poslednja izmena:
Koliko godina imate?
 
Poslednja izmena:
Bravo ti ga.

Ima li neko od moderatora da ocisti ovo djubre?? Moze sve do prvog posta.

Emix ako nemas stav o igri, šta onda uopste tražiš na ovoj temi?

Jedino djubre koje se nalazi u temi su tvoji besmisleni postovi o tome kako mi nemamo pravo na stav jer je još rano za to. Ajd na stranu što toliko površno shvataš komentare da misliš da je ovo konačan stav o igri. Nije. To je neko predviđanje u ovom momentu na bazi iskustva. Možda I nije tačno ali nije u tome poenta. Poenta je da se razmena neka preliminarna očekivanja što je potpuno legitimno.

Ti bi za promenu trebao da napišeš svoj stav umesto da učiš tatu kako se prave deca. I tu nastaje problem. Ti imaš stav da nemaš stav I dolaziš na temu da spamuješ.
Ako je moderacija iole više od birokratije onda bi trebao već da ti neko skrene pažnju da višak hormona ispucavaš na nekom drugom mestu.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno