Šta je novo?

UT turnir....

Azda'

Čuven
Učlanjen(a)
17.01.2002
Poruke
353
Poena
619
E vako kako vidim ovde ima dosta ljubitelja ut-a pa posto neki nisu upuceni evo mali info
subota, 16. februar
the fuse (trzni centar foto toto, blok 45... dolazi se linijama 7,9,11,68,73... silazenje na stanici posle piramide/mcdonaldsa (gledaj levo :) pa preko ulice i tu si )
moj mob je 063/8056430 za slucaj da se izgubite pa treba da vas trazim po blokovima
zapishite pliz :)

prijavljenih ekipa ima dosta,ali nikada nije na odmet vishe ;)

turnir bi trebalo da pocne u 10h

zavrshava se ... ko zna kada

sistem igranja ce biti po grupama verovatno, osim ako zakljucimo da ce previse dugo trajati pa ipak bude kup :))


ako vas jos nesto zanima u vezi turnira ili sam ja nesto zaboravio da kazem :) ne ustrucavajte se da pitate...


poz, GL & HF!

----------

da napomenem 2 vs 2 TDM
weapon stay ON
time limit 10 ili 15 videcemo
igra se na 2 dobijene mape....svaka ekipa bira jednu! 3 mapa se izvlaci

nagrade su nekih 70% od priava or somethin....
tur je u smislu ozivljavanja ut-a mada nije toliko propao :)
eto za sve info imate na www.klanrur.co.yu/forum
naravno deo foruma pod imenom Unreal Tournament!!!
 
HA!!!
Jes pa da nas nazuvate!
Ja jesam ljubitelj UT-a, ali igrao sam baš juče sa nekim momčićem koji igra u FUSE-u i nazuo me ko vola.
Dakle Benčmarkovci ne nasedajte!!!
Traže žrtve da nas tiranišu.

Pozdrav i nadam se da će vam tur. biti uspešan.
P.S Ja bih svakako došao ali radim sutra.....
 
ROFL

haha :) :) :) :)

e bash si leek...
Ma nista ja reko da prosirim malo info ,a i da dodju neki ljudi sa kojima nisam imao prilike da igram...
Jer na nekoj ut sceni ima 25-30 SADA aktivnih ore je bio i 100 ?:)
od nas 30 ...
15 igra odlicno tj. svi mogu svakoga da pobede ovih drugih 15 je takodje solidno..

al' ko zna mozda ima neki skriveni talenat!
 
ma nemojte da dodjete

to su rurovci bre=)
zezam se azdo mozda ja i nevi dodjemo chisto radi reda
 
ma never dolazi ;)igra sa mitom strasnim....
,a ja sam izvalio da ti posecujes svaki jebeni forum u ovoj zemlji
 
E Skote, ocemo da odemo sutra do fuse da igramo;)
Provalio sam šta me koči da budem extra--srednji PRST. Naime kao mali sam gadno lomio levu ruku i nemam koordinaciju između srednjeg i susednih prstiju...e daaa.
E da Aždajo, jel znaš nekog momka od 15-16-17 leta valjda se zove Gašpar (preziva) ili Avangera (Alena--16 godina)?
 
izvinjavam se....

izvinjavam se zbog ovoga... greska:(
 
Azda' je napisao(la):
ma never dolazi ;)igra sa mitom strasnim....
,a ja sam izvalio da ti posecujes svaki jebeni forum u ovoj zemlji
ma znam
nego mita ide na nocno pa se never iznervirao pa reko meni-oces ti
da, posecujem svaki forum u ovoj zemlj,a na dva sm moderaotr:))(rur i exx3d)
posecujem jos bench,games.co.yu,intelli,broodwar.co.yu
ocu sve da smaram:)))))
 
gameri nemojte odmah da me prozivare ali...

Da li mi mozete reci kako da vidim broj frame-ova u UT... evo tek sam ga juce instalirao (inace gotovo uopste nista ne igram:)) ?
tnx
 
Stisneš tildu (¨) i kada se otvori konzola kucaš '' timedemo 1 " pa enter
 
Kako nepregledno!!! (mislim na moj gornji post). Tilda je (~). U stavri ja nemam pojma odakle se pojavio onaj znak!
 
igor2 je napisao(la):
E Skote, ocemo da odemo sutra do fuse da igramo;)
Provalio sam šta me koči da budem extra--srednji PRST. Naime kao mali sam gadno lomio levu ruku i nemam koordinaciju između srednjeg i susednih prstiju...e daaa.
E da Aždajo, jel znaš nekog momka od 15-16-17 leta valjda se zove Gašpar (preziva) ili Avangera (Alena--16 godina)?

znam ih obojicu ;)


to hig: mislis bices samo na jednom :)
 
shto..

hoces da urgirash kod vodje
gashpar...jer to gashpi[diablo]?
 
Jeste, to je taj momak...baš me je ozuo neki dan. A Avanger me nazuva svaki dan, momak je mnogo dobar.
 
hmm, Gashpi... njega mogu da perem svaki dan... a sa Avangerom nikad nisam igrao (znam choveka sa IRC-a) ali verujem da mi ne bi bio problem da ga dobijem...

uhhh,kakav post... ko lozana poslednja :) :) :)

btw. hocesh samnom nekad da igrash?
 
UVek sm za UT. Pazi imam ekipu nas malo starijih koji obožavamo UT, i uvek tražimo ako neko oće od jakih da pika. Jer stanje je takvo da ga malo ljudi igra, a oni što ga igraju ili nemaju pojma ili su prejaki...nema pravog igranja UT-a.
Dakle...uvek sam za UT.
 
igor2 je napisao(la):
UVek sm za UT. Pazi imam ekipu nas malo starijih koji obožavamo UT, i uvek tražimo ako neko oće od jakih da pika. Jer stanje je takvo da ga malo ljudi igra, a oni što ga igraju ili nemaju pojma ili su prejaki...nema pravog igranja UT-a.
Dakle...uvek sam za UT.


SUPER
JAVI vreme i mesto pa da se igramo :) 4vs4 or 5vs5
 
AH!!!
Vreme i mesto...dođite kod mene u igraonicu bićete moji gosti, javite samo kada vam odgovara. Sada preko vikenda ne mogu jer je ZTZ turnir kod mene, ali inače kad oćete. Pošto verovatno većina vas ide u školicu pretpostavljam da bi vam vikend odgovarao...eto nedelja i ja imam manje posla a i nema smorova u igraonici. Eto ovde mi ostavite kada vam odgovara a ja ću da pokupim nas 4-5 i eto zabave.
 
jel to

igraonica nox ili deus?
 
Deus. Usput čestitam G-ovcima pobedu na ZTZ Turniru, onakvu organizaciju i kvalitet do sada nisam video
 
shta da kazhem

G rulZ,najbolji klan u drzhavi
sticicemo i do CPL-a
 
Re: shta da kazhem

[G]H1ghLANdeR je napisao(la):
G rulZ,najbolji klan u drzhavi
sticicemo i do CPL-a
Svaka cast samo ja kad cemo na neki CS,stalno me pitas preko icqa i kad ti kazem zovi ti ne zoves????????
A sto se tice UTa-najjaca igra svih vremena posle WC3:D
 
igor2 je napisao(la):
AH!!!
Vreme i mesto...dođite kod mene u igraonicu bićete moji gosti, javite samo kada vam odgovara. Sada preko vikenda ne mogu jer je ZTZ turnir kod mene, ali inače kad oćete. Pošto verovatno većina vas ide u školicu pretpostavljam da bi vam vikend odgovarao...eto nedelja i ja imam manje posla a i nema smorova u igraonici. Eto ovde mi ostavite kada vam odgovara a ja ću da pokupim nas 4-5 i eto zabave.

Ajd iscimacu te jednom prilikom.....
 
Re: Re: shta da kazhem

Faigle je napisao(la):
Svaka cast samo ja kad cemo na neki CS,stalno me pitas preko icqa i kad ti kazem zovi ti ne zoves????????
A sto se tice UTa-najjaca igra svih vremena posle WC3:D
ja sam rekao azi kad god oce na cs neka zove
azda' reko na icqu-kad dodje vreme
 
Re: Re: Re: shta da kazhem

[G]H1ghLANdeR je napisao(la):
ja sam rekao azi kad god oce na cs neka zove
azda' reko na icqu-kad dodje vreme
Aha znaci ti mene zoves na CS preko Azde???????
 
ne,nego mi

azda ozbiljniji
tebe kad pitam ubek kazes ocemo,a ishli smo 3puta
 
U je pa kad me pitas oces za vikend ja kazem ajde,i ti nista organizuj pa me lepo zovi ok?
 
ok

ajde sledeci vikend.....
 
Ajde

Ali moras da me zovnes da mi javis tacno vreme..aj u nedelju recimo uvece?
 
Nazad
Vrh Dno