Šta je novo?

Usb i TV

Učlanjen(a)
06.02.2013
Poruke
74
Poena
160
Dobar dan svima! Pokusacu biti sto kraci i precizniji. Imam dve fleske jednu od 32gb i od dva terabajta. E sad ova od 32 ucitava sve moguce i pustam normalno na tv, dok ova veca pusta tipa 80% stvari na istom televizoru. Naprimer neki bluray ne ucita a ucita drugi file neki isto bluray, mp4 ne ucitava, mkv neki pusti neki ne. Dok ova od 32 pusta sve. Moje pitanje je sta trebam da uradim da mi veca fleska ucitava sve normalno, obe su ntfs. Izvinite ako sam bio previse dosadan, hvala unapred na savetu i pomoci.
 
Verovatno ništa. Preformatiraj, testiraj sa raznim sadržajima da budeš siguran da je do fleške uopšte. Proveri u uputstvu za TV ili na netu za konkretan tv, možda neki drugi format treba da bude umesto NTFS za tako veliki fleš. Nema veze ako win ne dozvoljava format, postoje besplatni alati za formatiranje van tih ograničenja.
 
Dobar dan svima! Pokusacu biti sto kraci i precizniji. Imam dve fleske jednu od 32gb i od dva terabajta. E sad ova od 32 ucitava sve moguce i pustam normalno na tv, dok ova veca pusta tipa 80% stvari na istom televizoru. Naprimer neki bluray ne ucita a ucita drugi file neki isto bluray, mp4 ne ucitava, mkv neki pusti neki ne. Dok ova od 32 pusta sve. Moje pitanje je sta trebam da uradim da mi veca fleska ucitava sve normalno, obe su ntfs. Izvinite ako sam bio previse dosadan, hvala unapred na savetu i pomoci.
Jer je druga od "2tb" verovatno fejk i tih fajlova nema na istoj, nego samo njihovih naziva. Gde si uzeo i koliko si je platio? Ako je nešto jeftino, fejkara 100%.
 
Televizor podrzava samo ntfs. Obe sam uzeo preko ali-ja ali sa ovom od 32 nema nijedan jedini problem. Sa velikom jedini problem koji imam je sto ne ocitava sve kao ova manja a obe su ntfs. Razmisljam da na velikoj stavim cluster size na max 64kb pa mozda tad ocita sve. Jer neli bluray ucita, neki ne, isto vazi i za web rip i ostalw formate, uglavnom 80% toga radi.
 
Nebitno je, neće pregurati 60ak gigabajta verovatno.
 
Ili da probam da formatiram na fat32 mozda mi to tv prepoznaje i mozda tad bude radilo?
 
Hvala puno na pomoci :) Zanima me samo sta dobijam ako formatiram na ntfs najveci cluster size?
 
oko 200eur :)
 
Ja sam samo pitao, imam li predstavu ili nemam to je bezobrazno, tako zvuci, ispada da sam ja kao neki ***** koji nema pojma sta radi, koje su cene i ostalo. Svestan sam da je jeftina i samo pitam. Hvala svima
 
Nazad
Vrh Dno