Šta je novo?

Undead Blocks

Babic

Poštovan
Učlanjen(a)
18.07.2017
Poruke
221
Poena
80
Undead Blocks je igra web3 za PC ako ste nekad igrali COD zombije dosta slicna igra ,FPS pucacina ubijate zombije i prolazite valove zombija
Sigurno se sad pitate sta je web3
Web3 je industrija igara koja je tek na pocetku i vjerovatno ce citava industrija igara preci na tu tehnologiju u buducnosti ...razlika u odnosu na standardne igre jest ta da vi kao igrac posjedujete svu imovinu u igri kao digitalno vlasnistvo obliku NFT znaci skinove ,oruzija bilo sta sto je u igri i sa tim stvarima mozete da trgujete kupujete prodajte iznajmljute na sekundarnim marketima
Undead Blocks je jos u beta fazi i razvoju ali uskoro se ocekuje multiplayer za 4 igraca i puno pokretanje igre do kraja godine
Igra je potpuno besplatna . Idete na stranicu igre undeadblocks.com i kliknite Download Beta i preusmjeriće vas da kreirate račun upisivanjem emialia i lozinke na Wagyu Games stranici
Mozete otici na yuotube, twitch itd ukucati undead blocks gamepaly da vidite kako izgleda igranje
Kad igra bude potpuno lansirana krajem godine postojace 2 moda igre
P2E play to earn samo za 6000 vlasnika specijalnog nft paketa oruzija iz igre i oni imaju mogucnost igrati i boriti za dnevnu zaradu
F2P free to play koji ce svi moci da igraju,grindaju i dobijaju nft skinove avatare itd koje ce moci da prodaju na marektu
Ako imate pitanja i nejasnoca odgovore mozete potraziti na njihovom discordu ili telegramu

Trenutno za ovaj vikend organizuju Halloween turnir sa nagradnim fondom od 15 000 USD prvih 4000 na tabeli ce pokupiti nagrade ,Turnir pocinje sutra u 4 i traje do ponedeljka




Kupio sam nekoliko od ovih 6000 paketa sa kojim ce moci da se igra P2E play to earn i bori za zaradu svaki dan
i sad trazim dobre FPS igrace CODa,Valoranta,CSGO itd koji bi imali vremena igrati svaki dan play to earn mod igre kad igra bude lansirana u decembru sa mojim NFT paketima
Zaradu bi djelili 50 - 50%
Igra ce imati sluzbeni sistem iznajmljivanja NFT sa aktivacijskim kodovima na odredjen period i vasa zarad ce odmah biti doznacena na vas racun
Oni koji su zainteresovani moraju da imaju vjestine i budu dobri u igranju a prilika da se dokazu je ovaj turnir za vikned
Javite mi se na discordu posle turnira ako ste medju prvih 50 na tabeli ako je neko medju prvih 10 spreman sam da se zarada djeli i 60% 40%
 
Nazad
Vrh Dno