Šta je novo?

u kojoj rezoluciji igarte cs 1.5

ares

Slavan
Učlanjen(a)
22.03.2005
Poruke
34
Poena
304
E ovako.Ja igram u 1024x768,al sam primetio da dosta ljudi igra u 640x480.Da li postoji neki spec. razlog posto meni ide bolje sto je rezolucija veca.Pa rekoh da probam i onako drugacije,medjutim kad smanjim na 640x... ostane mi crni okvir oko cs to jest ne razvuce se preko celog ekrana.Zna li neko u cemu je fora i da li je bolje u vecoj ili manjoj rezoluciji.Poz.
 
Pa mnogi igraju u 640x480 to je tachno, njihova interpretacija razloga zashto u toj rez je da su u toj maloj rez glave kao vece pa im je lakshe daju headove...

EDIT: Mislim iz daljine kad se gadja..

P.S. I instaliraj 1.6v, niko vishe ne igra 1.5... ;)
 
Poslednja izmena:
Igraj kako ti odgovara, nije rezolucija toliko bitna.

Od nas 5 iz ekipe, cetvorica su igrala u 640*480 na 19' monitorima, jedino ja u 1024*768
 
Poslednja izmena:
Ja sam uvek igrao u 800x600...
 
Ovo za 640 i glave je glupost :) Vishe je razlog 100fps zakucano, jer bez toga se CS (fps) ne moze igrati. Ja igram u 800x600 (bar sam igrao :))
 
Poslednja izmena:
driver je napisao(la):
Ovo za 640 i glave je glupost :) Vishe je razlog 100fps zakucano, jer bez toga se CS (fps) ne moze igrati. Ja igram u 800x600 (bar sam igrao :))

Nije glupost, posto zakucanih 100fpsa vec nekoliko godina nije problem za counter. Eno u kgbu gde su 6800 graficke i dalje 90% "pro" igraca igra u 640*480, a ako ih pitas zasto svi do jednog ce ti reci da je to jer "bolje vide"
 
Uvek sam igrao u 800x600, a mislim da je niza rezolucija cista preteranost.
 
Mladen je napisao(la):
Nije glupost, posto zakucanih 100fpsa vec nekoliko godina nije problem za counter. Eno u kgbu gde su 6800 graficke i dalje 90% "pro" igraca igra u 640*480, a ako ih pitas zasto svi do jednog ce ti reci da je to jer "bolje vide"

Upravo to sam i rekao... Nisam ja to smislio, tako su mi rekli kad sam ih i ja to isto pitao...
 
Kisa je napisao(la):
Uvek sam igrao u 800x600, a mislim da je niza rezolucija cista preteranost.

Slazem se! I ja sam uvek igrao u 800x600. U manjim rezolucijama (640x480) ne lici ni na shta (makar meni).
 
Ma nije u pitanju uopste izgled igre... Pro igrachima je najbitnije da sebi omoguce shto lakshe fragove. Isto kao i shto kvejkeri spushtaju detalje na low da bi shto bolje uochavali neprijatelja... Odvratno izgleda, al kome je to bitno..
 
Uvek na 800x600, a 640x480 je po meni totalno bezveze.
 
Da se ja pitam, ja bih ga sada kad mogu kod mene kuci igrao opushteno u 1280x1024 sa 4xAA i 16xAF i vsync on, i radilo bi sigurno dojaja... Samo nikako da ga instaliram... A i necu vishe da se zaludjujem s njim. Navlakusha je gadna. :)
 
Nikada mi neće biti jasno zbog čega se ne igra CSS ? Svi i dalje igraju 1.6 a ima i fanatika koji igraju samo 1.5.


Razumem da je CSS skroz drugačiji. Ali zar nije vreme za promene majku mu??
 
Pa tu si upravu.Recimo ja igram iskljucivo 1.5 al to je zato sto igram kod Vuka u igraonicama u Bgd-u.A tamo se igra samo 1.5
A po mom misljenju tamo se igra najbolji cs
 
Poslednja izmena:
alex303 je napisao(la):
Nikada mi neće biti jasno zbog čega se ne igra CSS ? Svi i dalje igraju 1.6 a ima i fanatika koji igraju samo 1.5.


Razumem da je CSS skroz drugačiji. Ali zar nije vreme za promene majku mu??

Verovatno zato shto stari cs igraju ljudi bash zbog tog osecaja koje svako oruzje na svoj specifichan nachin pruza i fizike koja je karakteristichna za cs. Ovaj novi je potpuno neshto drugo, kao da igrash drugu igru, a ljudi su zaljubljeni u stari..
 
Mladen je napisao(la):
Igraj kako ti odgovara, nije rezolucija toliko bitna.

Od nas 5 iz ekipe, cetvorica su igrala u 640*480 na 19' monitorima, jedino ja u 1024*768
Preterujes,igramo u 800*600,a Kicha u 640*480!
Zbog te rezolucije si ti i odustao od CS-a!?:d
 
1280x1024
 
lol igrate jos 1.5
ljudi kupute stim i pikajte ko sav normalan svet
poz
 
1024x768

Kako kome odgovara i na sta je naviko
ja na primer na 640 ne bi nika mogo lepo da igram
 
Nazad
Vrh Dno