Šta je novo?

TWS slušalice

Koja tuga.. pisao sam skoro da su mi ukrali kutijicu punjac za Samsung Buds2 Pro slusalice. Zvao Begram, kazu nemaju ali moze da se poruci i da ce mozda da se ceka malo duze.. ja reko ok, sacekacu. Proslo vise od mesec dana, zovem ih danas, kazu ne mogu da poruce.. a pritom se niko od njih nije udostojio da me obavesti, nego cekam ko ******.
Cimao sam i Samsung Srbiju ali odbijaju da pomognu.. Stvarno nemam reci, bas sam razocaran u Samsung. Ode 20k ko nista :(
 
Videcu sutra da ih zovnem, bas sam se ubedacio..
 
Ima na eBay ali to se nakupi troškova. Ove zamjenske sve imaju užasne recenzije.
 
Ne vidim zasto ne bi, u pitanju su 2 pina samo da daju struju. Mozda nece ocitavati bateriju u appu i tako to, ali da puni, trebalo bi bez problema, nije nuklearna fizika u pitanju nego obican prenos struje.
 
Meni su 4NC ispadale, vratih se na Buds Pro za teretanu. Što se poziva tiče u kućnim uslovima su bolje 4NC, napolju su podjednako loše posebno kada si u gužvi ili je vetar. Po meni zvuk i dalje na strani Buds Pro, možda navika ne znam... ali ne opravdava razliku u ceni svakako. A40 mi je sledeći pik, zbog oblika, za smešne pare.
 
A40 su odlicne za taj novac, ali za pozive mikrofon daleko gori od 4NC, o Sony i da ne pricam, pa sam ih prosledio dalje.
 
Nazad
Vrh Dno