Šta je novo?

Two Worlds - PLease Help ! ! !

Novice

Slavan
Učlanjen(a)
16.01.2006
Poruke
374
Poena
319
Instalirao igru.Patch-oavo na 1.2 ( sad cu i na 1.3 ) i instalirao sve propratno ( VC++,codec sa DVD-a,DX ).Pukne nakon intra.Ponovim instalaciju WMP11 SDK,runtime - opet nece.Poslusam sve savete sa teme TWO WORLDS - nishta bre...SHTA BRE VISHE DA RADIM ? ? ? POMAGAJTE LJUDI AKO BOGA ZNATE :) !

ATI Radeon X600 pro,AMD64 3000+,WinXP Prof.Ed.,1GB rama...
 
Nashao sam reshenje: kad instalirate patch ( mada vec to verovatno znate ) chekirajte obe opcije pri izboru kartice...sada radi kako treba ..al shta vredi kad je igrica toliko ruzna da je necu igrati nikako...2007 a ja da igram iz treceg lica i to katastrofalno odradjenog..sramota...
 
ти си баш противник трећег лица :)
 
Hmm, igra uopste nije ruzna i neznam sta fali trecem licu
 
Da li je neko stigao do dela kada treba da uzmete deo amajlije od vođe pobunjenika.Prihvatio sam njegov kvest da nađem papire ali vrata kuće gde su papiri neće da se otvore.Da li postoje sifra za nevidljivost ili prolaz kroz zidove
 
Nuclear,iskreno,volim kad ima i jednog i drugog,da menjam kad ja hocu kao u Oblivion-u,podnosim skroz kad nema samo trec'eg lica,al kad nema prvog...
 
Sad šzo više igram sve je dosadnije pa razmišljam da ponovo obrnem gothic serial
 
Nazad
Vrh Dno