Šta je novo?

Tuzne vesti, FileFront se zatvara...

mLaki

Čuven
Učlanjen(a)
25.02.2004
Poruke
2,848
Poena
680
Kad se samo setim koliko sam samo modova i patcheva svukao sa ovog besplatnog, ne cekaj u liniji sajta. Ovo je strasan udarac za moding zajednicu, gomila kvalitenih modova i mapa ce bukvalno nestati preko noci... Sta drugo reci osim steta, prava steta... :( LINK

RIP FileFront!
 
Poslednja izmena:
Ne verujem! Bas bedak! Od 30 marta ...R.I.P. :(
 
Nada ipak umire poslednja, a ja se nadam da je ovo ipak jedna vrlo neslana prvoaprilska sala! :S:
 
Prava steta, jedan od najkorisnijih gaming sajtova...stoji mi u bookmarks otkad imam internet...
 
RECESIJAAAA:D Ajde de, necemo plakati. A i plate kod nas odose -6% sto je u kafanskom žargonu poslednja faza alkoholizma za državu, pa bi mogli da otvorimo thread o mogucem padu kupovine hardware-a u Srbiji.:bottle: Plakacemo zbog mnogo ozbiljnijih stvari. Zrno žita okupatoru...
 
ne :( koliko sam se modova za truck simolatore naskidao i sad ih nema bas steta :( :(
sto se kaze nemam igraca i dzaba mi :D
 
Poslednja izmena:
:( Tuga za gomilu beskonačno korisnih sadržaja...
 
Stvarno steta. Svi Stalker modovi su na tom sajtu.
 
Meni je sa tog sajta skidao uvek brzinom od 1.1 MB/s, steta sto ga zatvaraju.
 
Pa sta ja znam,nikad nisam koristio FF,iskljucivo preko torrenta obavljam posao.
 
Eh, gomile i gomile patcheva skinutih sa File Fronta... :( Kako je krenulo, na kraju ce torrenti ostati jedina solucija za bilo kakav download...
 
Poslednja izmena:
ovo debelo smrdi na prvoaprilsku salu..........
 
Nije mi jasno kako ih neko ne bi kupio.
Google, Microsoft, Blizzard... Lista može da ide u nedogled.
Aprilska šala je za April, danas je 28./29. Mart. Nadam se da je ovo samo šala.
 
Pa sto bi ih neko kupovao kad ima bar jos 3 takva sajta. Ocigledno nema nikakvog profita u tome.
 
Ma prvi april :). Ugase se 30. pa se upale 1. aprila sa aprilili :p .
 
Pre godinu ili dve je stvarno i bila prvoaprilska sala na filefrontu gde su isto najavili gasenje.
 
Ma prvi april :). Ugase se 30. pa se upale 1. aprila sa aprilili :p .

Ovoga puta nece biti prvoaprilske sale. Community manager je napisao oprostajno pismo (citao sam ga pre koji dan, ne mogu da nadjem text trenutno). Dugo vremena sam bio clan bcfiles.com zajednice. Filefront je omogucio rekordni zivot ovoj igri zahvaljuci modingu. Citava arhiva sajta je skinuta, backup je odradjen sa glavnim moderatorom i korisnicima sa brzom vezom. Sad se ceka gasenje sajta. Na zalost, sve ukazuje na to da je filefrontu dosao kraj :(

EDIT: Ugaseni su i svi forumi (404 - not found).
 
Poslednja izmena:
Maler, BC sa modovima je bila potpuno druga igra od originalne verzije.
 
30. prosao, FF su jos uvek alive!... :d
 
Danas oko 11h sam pogledao na http://companyofheroes.filefront.com/files/ i nije bilo ni jedne podkategorije... sada kad sam pogledao, sve pod kategorije su prisutne, cak su se i forumi vratili. Bas me zanima sta ce na kraju ispasti od ovog zatvanja...
 
Poslednja izmena:
Da, vrlo interesantno, vecina sajtova se vraca u normalu i frustracija je visoka. Forum i POTD (picture of the day) komentari prshte od komentara ljutih (sa razlogom) i zbunjenih ljudi.
 
FileFront spasen od strane originalnih vlasnika!

FileFront has been acquired by the original founders of the site and will NOT be suspended as previously announced. This is NOT an April Fool's Joke.

After learning about Ziff Davis Media's plan to shut down FileFront at the end of March, the original founders of FileFront made the decision to buy it back from Ziff Davis Media.

We're happy to announce to the gaming community that as of today, April 1st, 2009, FileFront is a completely independent company again and is no longer part of Ziff Davis Media. All previously suspended services should be active and working again. We thank Ziff Davis Media for their cooperation and willingness to keep the site and community alive.

Due to the very unfortunate timing of this event and related announcements on March 24th and April 1st (April Fool's Day), we'd like to make it perfectly clear that:

1) The March 24th announcement about FileFront shutting down was NOT an early April Fool's joke and Ziff Davis Media had every intention of shutting down FileFront by the end of March.

2) This announcement about the original founders buying back FileFront from Ziff Davis Media is also NOT an April Fool's joke.

3) We're making this announcement on April 1st because the deal was completed today and we want to bring all services back online immediately.

4) We would NEVER shut down FileFront as an April Fool's joke.

5) We are happy to be back!

FileFront has existed in one form or another (originally as FileLeech and Voodoo Extreme's downloads) since 1997. In the last 12 years, FileFront has become the gaming community's most comprehensive and trafficked library hosting millions of files for thousands of games while requiring no registration and providing uncapped download speeds. We look forward to improving FileFront and serving the gaming community for years to come.

Welcome home. Game On!

Email us, [email protected]

Odlicna vest, trenutno ni jednom filefront sajtu koji sam redovnije pratio (bcfiles.com, commandandconquerfiles.com) ne mogu da pristupim ali verovatno ce u toku dana sajtovi proraditi :)

@mods: promenite naziv teme da ne zbunjuje ljude
 
Nazad
Vrh Dno