Šta je novo?

Trzaim link za DL igre Swen Bomwollen...

Imam ja prvi deo, ako hocesh okachicu vecheras...
 
ZoNi je napisao(la):
treba mi igra swen bomwollen, ali nikako ne mogu da nadjem link koji radi... zna li neko neki ispravan link? (moze i link za neke slicne igre!)
I ja sam pokusavao da iskopam neki, ali dzaba :(
Ako nadjes neki, salji...
 
ZoNi je napisao(la):
hajde, stavi negde... a koliko delova ima? ja sam mislio da je samo jedan! :confused:

Ima 2, ali drugi jos nisam probao, imam ja narezan prvi ali samo 3 nivoa...:wave;
 
face je napisao(la):
Samo o chemu se radi u igri?

Pa kao i u zivotu....ti gledas kako da se malo opustis uz pripadnice lepseg pola, a onda se pojavi neki dzukac i sve ti to pokvari :D
 
Pa kao i u zivotu....ti gledas kako da se malo opustis uz pripadnice lepseg pola, a onda se pojavi neki dzukac i sve ti to pokvari
Lepo sroceno, svaka cast :)
Inace u onom samoraspakujucem ZIP-u ima viska fajlova preostalih od ACE-a koji je bio podeljen u vise cxx arhiva koje se mogu obrisati. U stvari, dovoljno je zadrzati:
Sven.dat
Sven.exe
:wave;
 
SwEn

imam ga negde ali ne mogu da se setim,cim ga iskopam full verzija gde da ti posaljem,tj.kako oces???
 
ko placa pivo :D oko 7Mb

h**p: //a849.x.akamai.net/7/849/8543/0001/bild.download.akamai.com/6329/sven2/Setup_Sven_zwo_XS_v102.exe

PS da li ono za warez vazi i za ovu sobu ili ne ????
 
ZAP je napisao(la):
ko placa pivo :D oko 7Mb

h**p: //a849.x.akamai.net/7/849/8543/0001/bild.download.akamai.com/6329/sven2/Setup_Sven_zwo_XS_v102.exe

PS da li ono za warez vazi i za ovu sobu ili ne ????

izgleda da sam pozurio sa pivom :( ja ga skinuh ali ne mogu da ga raspakujem jer mi nesto prica na nemackom a mili bog zna sta to znaci :D . pa ako je jos neko probao nek kaze u cemu je problem

PS
ma glupi nemacki. pokusao sam da ga instaliram na particiju koja nije imala dovoljno slobodnog mesta :beat: a posto ne mogu da obrisem ovaj post bar da ga objasnim

ipak cekam pivo :p
 
Kako bre ne radi! Zameni zvezdice sa slovom i obrisi prvi blanko iza :. sad probao i radi
 
ZAP je napisao(la):
ko placa pivo :D oko 7Mb

h**p: //a849.x.akamai.net/7/849/8543/0001/bild.download.akamai.com/6329/sven2/Setup_Sven_zwo_XS_v102.exe

PS da li ono za warez vazi i za ovu sobu ili ne ????
cheers
 
(D)
 
radi link, ali igra ima samo 3 nivoa... barem koliko sam ja video :(
 
pa ljudi sta je sa vama ????
ima tri nivo ali u prvom delu a imas tri dela. ne znam kako se zovu jer su na nemackom i pokazujeti ih na samom pocetku pred start igre (logicno) u nakom zuckastom prozoru, ali znam sigurno da drugi deo ima 10 nivo jer sam do tog nivo stigao zadnji put kad sam igrao

probaj te malo ne mora valjda sve da vam se nacrta ;)
 
Nazad
Vrh Dno