Šta je novo?

Trazi se igra....

arcibalde

Slavan
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruke
5,945
Poena
405
Dakle, moja visemesecna potraga nije urodila nikakvim konkretnim plodom (onaj GOOGLE pretrazivac je vraski komplikovan nikako da ukapiram cemu mu sluzi ono polje na sredini u koje nesto moze da se kuca :d) pa sam se, eto, odlucio da pitam igracke gurue ovoga foruma za preporuku iliti pomoc. Naime, volim da gledam te nindza anime tipa Naruto, Bleach, Dragon Ball Z itd. (dosta s jajci bre bandoglavci nijedni :d) pa me zanima d ali neko zna da li postoje RPG igre tog tipa. Znaci ne fajterski kao Street Fighter i slicne vec da odaberes karaktera i upustis se u svet nindza avantura, tumaras mapom, radis kvestove, stices nove osobine unapredjujes stare... Ono, nesto kao Gothic samo u nindza svetu... Naravno igrao bih na PC-u ali ako je za PS2 i radi na emulatoru kak spada onda moze i to.

Hvala!
 
Imas E.S.F. mod za Half Life. To ti je Dragon Ball Z multiplayer tuca sa rpg elementima ali stvarno ne znam da li igra to neko. Znam da ima valjda i dodatak na taj mod koji se zove ECX ili EMV...
 
Hvala, ali ne trazim MMO ili multi (mada moze ako je za dz :d) u principu trazim single player igru (kao Gothic/fallout)
 
Cekaj a da je kao samo single player onda bi kao kupio :d
Pogledaj onda Fable to je taj neki fazon
 
Ako nisi vec igrao, Vampire - The Masquerade: Bloodlines...
 
Ma da kupio bih naravno da bih kupi.... Nije to poenta nego bih zeleo da ima pricu, lepo da te uvuce u svoj svet, kao sto te uvuce Planscape Torment, ali da bude otvorenog tipa da razgledavas i cunjas di oces i obavezno taj neki nindza univerzum sa tim foricama koje su u narutu/bleachu. Ja jesam nasao nesto OVDE ali je na Japanskom?! a bas mi se nesto i ne uci japanski jezik.... :(


Uruk jesam ali mi se ne svidja hvala.


Ili ovo
 
Poslednja izmena:
uf ... slabo mi ide sa predlozima. Ono sto mi pada na pamet je tu negde +- 1-2 god. od Torment*a... i nisu open world...
Malo je open word igara kao Gothic...
 
Uruk bre covece u tebe sam ulagao najvise nade a ti... Ne mozes da se setis misim... :p Znaci izgleda da nema to sto ja trazim za PC. :( Kmeeeeeeee ocu lizuuuu kmeeeeeeee
 
ultima IX;)

...kad na konzolicama nece da rade lepo open world igre...

Pa zar nema neki no donation MMO server? daj nekom penzosu da ti grinda za sladoled , a ti posle lepo ...
 
Poslednja izmena:
OK drugari hvala na predlozima za sada ovaj mini nindza mi nekako izgleda najpribliznije onome sto sam trazio, tako da ga nabavljam pa cu ga probam.... HVALA VAM :)



P.S. Sta samo se kocka javio???? Svasta ovaj Vladika bas spava na usima.
 
Nazad
Vrh Dno