Šta je novo?

Tony Hawks - American Wasteland

Tony

Čuven
Učlanjen(a)
24.11.2003
Poruke
218
Poena
620
Vecina ljudi odustaje od ovog sjajnog serijala jer nema strpljenja da savlada pomalo komplikovane komande. Za one druge, poput mene, zadovoljstvo donosi i sama voznja po gradu, bez obzira da li su sve misije odradjene ili ne.

Naime, Tony Hawk - American Wasteland vas stavlja u kozu anonimca iz americke unutrasnjosti kojem je san da postane opasan skejter.:) Pravo mesto za to je, naravno, grad u kojem je sve pocelo - L.A. Pravo drustvo za taj podvig se, igom slucaja, odmah nametne.
Za razliku od predhodnih delova, citava radnja se i odigrava u jednom gradu. Po ugledu na neke druge igre, napredak ce omoguciti da sirite opseg svog bitisanja na njegove razlicite delove.
Pored toga, American Wasteland nam donosi nekoliko novina. Kao najveca je mogucnost voznje bicikla, a tu su i novi nacin nabijanja statistike, pregrst novih poteza, vise mogucnosti za custom-izaciju lika (opet po ugledu na neke druge igre:)) i jos nekoliko kozmetickih izmena.
Generalno se igri moze zameriti osecaj nedovrsenosti u tehnickom smislu i uzasna neoptimizovanost. Meni podjednako koci na uvek istim delovima, nevezano za njihovu komleksnost i bez obzira na rezoluciju i nivo detalja (1700+, 768, ti4200 300/600). Nije neka masina, ali kako igra izgleda trebalo bi da leti... Takodje bih zamerio to sto je igra prilicno laka, bar na medium nivou tezine.
Sve u svemu - pozitivno, ali ocekivao sam vise.
Poz
Vasi utisci?
 
Ma kakav bre Tony Hawk !!! To je po meni jedna od dosadnijih a da ne kazem glupjih igara koje su ikada izdate. Vozis skejt, u cemu je tu uopste char ?! Evo dacu sebi tu slobodu pa cu i odgovoriti na sopstveno pitanje: jednostavno, nema je !!!
 
E jbt, kada malo bolje razmislim u pravu si ti. Mislim, stvarno...vozis skejt, kakva glupost. Kada samo pomislim da sam se satima igrao dzabe. :wall:

Jedan mali hint za tebe - ukoliko te nesto ne zanima a uz to nisi ni probao, niti imas nameru, uzdrzi se komentara, leba ti.
 
Tony, ali komande su propas', ja sam digao ruke baš zbog toga.
 
ma do jaja je ceo Tony serijal...meni su kontrole na tastauri odlicne i mogu da povezem gomilu komboa...
inace ovaj deo propustam jer su zadnji delovi ostali prakticno na istom tehnickom nivoa,sto nije ni cudo zbog ps2,ali smeta sto nisu ubacivali vise novina u svaki deo,vec su ih samo stampali jedan za drugim...do pravog next gen nastavka,nista ne diram...postao mi je dosadan,cekam neke radikalne promene...
 
jel bi mogao neko da mi kaze kako da uradim onaj revert?
ono u hollywood-u,posle onih manual trikova.
tek sam poceo da igram i vec neznam.
znaci uradim to i nece,kontam da je neka greska u igri...:trust:
 
Nazad
Vrh Dno