Šta je novo?

Tomb Rider

Dakile

Čuven
Učlanjen(a)
04.03.2002
Poruke
60
Poena
609
Ljubitelji Lare Craft zna li se kada izlazi novi nastavak...tacnije da li ce se pojaviti 14. 11. 02. kako je najavljeno???
 
Pa kakav si to ljubitelj zivota i dela Lare Croft kada ne znas ni kako se pise ime igre.

Nije Tomb Rider(rajder) nego Raider (rejder).

Inace treba da se pojavi Februara 2003., bar tako pise na sajtu.
http://www.tombraider.com/home.html

Pozdrav.
 
Zar ne mislite da su ga malo preterali?
6 deo?!
i 5-i je bio odvratan i neinovativan a 6-i?
da ti se smuci zivot, od legende prave ogavnost i mamiparu!FX
 
Dok se god bude dobro prodavala oni ce izbacivati nove i nove nastavke... i povecavace joj dude, jer se na to pali masa... :whip
 
Ovaj nastavak trebao bi da donese mnogo poboljsanja.Pocev od same Lare koja ce imati 5000 poligona pa do nivoa i atmosvere koja ce biti znatno mracnija nego kod prethodnih delova.Sto se mene tice ja sam se nesto i uzeleo Lare a vi?:D
 
Biće velikih promena u novoj Lari, ipak je novi engine, a za grafiku su sami izjavili da će da skakućete od sreće. :D :D

P. Cineman
 
DusaN je napisao(la):
Pa kakav si to ljubitelj zivota i dela Lare Croft kada ne znas ni kako se pise ime igre.

Nije Tomb Rider(rajder) nego Raider (rejder).

Inace treba da se pojavi Februara 2003., bar tako pise na sajtu.
http://www.tombraider.com/home.html

Pozdrav.
Hvala Dusane na casu iz Lingvistike...Mada Ja ipak mislim da je ovo forum za sasvim druge stvari...Tako taj tvoj komentar smatram suvisnim....mozda malo i bezobraznim (Pogotovo sto si odlicno shvatio kontekst pitanja) ali Ti zahvaljujem na odgovoru, kada mozemo ocekivati nastavak ove za mene veoma popularne igre....
Imali li Recenzije sad???
 
Dakile je napisao(la):
Hvala Dusane na casu iz Lingvistike...Mada Ja ipak mislim da je ovo forum za sasvim druge stvari...Tako taj tvoj komentar smatram suvisnim....mozda malo i bezobraznim (Pogotovo sto si odlicno shvatio kontekst pitanja) ali Ti zahvaljujem na odgovoru, kada mozemo ocekivati nastavak ove za mene veoma popularne igre....
Imali li Recenzije sad???

Sorry covek, nista licno.
A sto se tice Lare, ne znam bas, posto je poslednji deo koji sam igrao bila dvojka, tako da mi se igra neka nova verzija.
Mozda ima neki preview, pogledaj na sajtu.
 
Dakile je napisao(la):
Hvala Dusane na casu iz Lingvistike...Mada Ja ipak mislim da je ovo forum za sasvim druge stvari...Tako taj tvoj komentar smatram suvisnim....mozda malo i bezobraznim (Pogotovo sto si odlicno shvatio kontekst pitanja) ali Ti zahvaljujem na odgovoru, kada mozemo ocekivati nastavak ove za mene veoma popularne igre....
Imali li Recenzije sad???

ima :) napisao si Ti sa velikim T (ako si hteo da istaknesh rech, trebao si da napishesh TI:)) i recenzije i lingvistike velikim (ne znam zashto:))
 
DusaN je napisao(la):
Sorry covek, nista licno.
A sto se tice Lare, ne znam bas, posto je poslednji deo koji sam igrao bila dvojka, tako da mi se igra neka nova verzija.
Mozda ima neki preview, pogledaj na sajtu.
Izvinjenje prihvaceno....cheers
 
driver je napisao(la):
ima :) napisao si Ti sa velikim T (ako si hteo da istaknesh rech, trebao si da napishesh TI:)) i recenzije i lingvistike velikim (ne znam zashto:))
Ni ja ne znam zasto sam napisao recenzija i ligvistika veliko....(nema nikakvog adekvatnog razloga)...:) uzecu u obzir...:)
sada u vezi Lare: odigrao sam sve delove....i stvarno cekam nastavak...posto nisam neki pasionirani igrac ostalih igara...sem mozda neki pucacina tipa Wolfenstein i Mohaa....
 
Nazad
Vrh Dno