Šta je novo?

Tomb Raider VS. Prince of Persia

Ultimativna platformska arkada


  • Ukupno glasača
    24
Učlanjen(a)
09.02.2006
Poruke
17
Poena
304
Koji je vama bolja igra od ove dve.
Ja sam za Laru, nekako najbolja avantura ikada
 
Lara all the way!!!
 
Kod mene ima mesta na hardu i za jednu i za drugu igru. Stvarno ne bih mogao decidirano da uprem prstom u bilo koju od ove dve igrice i da kazem da je bolja od druge...
 
Generalno gledano bolji mi je tomb raider serijal, ali ako uporedim poslednja izdanja dve napomenute igre svakako mi je bolji POP3
 
Poslednja izmena:
Pa ja mislim da su igrice skoro potpuno iste, ako Laru i Princa zamenimo mestima dobićemo istu stvar. Ali ipak mi se više sviđa Tomb Raider zbog Lare:D
 
Poslednja izmena:
Prince of Persia mi je bolja igra, mada nije ni Lara za bacanje :smoke:
 
Ja ne bih izdvajao ni jednu od ove dve igre. Jednostavno, obe igre su mi donele dosta zabave. Ovo je isto kao kada bi me neko pitao koju ruku vise volis? :)
 
I jedna i druga igre su legende nad legendama, odnosno revolucija, svaka u svoje vreme. Naravno, ne mislim na ove nove igre, koje mi nisu ni zanimljive, nego na one prve. Pošto više ne igram PoP ili TR, glasam za Laru, lepše ju je videti.
 
Kada se pojavio PoP sands of time ortak i ja smo je presli za dan i po... :D znaci samo smo se pucali i po jedan zivot svaki, sada kad pomislim na to lose mi je :S:

PoP Warrior Within-jedva sam docekao da se pojavi, razvukao sam ga na nedelju dana, prvi put presao na jedan nacin, drugi put na onaj kako treba.

PoP Two Thrones, sam samo presao...

Lara je ok sa primesama princa nije lose ali mi je princ mnogo bolji!!! :D
 
POP 3 , najmanje 3 puta duza igra i zahtevnija po pitanju borbi, gimnastike i same fabule radnje.

TR , zavrsena za dva dana. Taman kad postane interesantna,the end.
 
borab je napisao(la):
POP 3 , najmanje 3 puta duza igra i zahtevnija po pitanju borbi, gimnastike i same fabule radnje.

TR , zavrsena za dva dana. Taman kad postane interesantna,the end.

Da ali zavisi koji tomb raider, ako mislis na legend, on je stvarno kratak, ali zato tomb raider 1, 2, i 4 su bogovi nad PoP
 
phoenix[illusio je napisao(la):
Da ali zavisi koji tomb raider, ako mislis na legend, on je stvarno kratak, ali zato tomb raider 1, 2, i 4 su bogovi nad PoP

Potpuno tacno.Izostavio si Tomb Raider 3,koji se mnogima nije dopao,ali je ubedljivo najduzi od svih nastavaka.Meni licno se dopao,jer sam ga zavrsio 3 puta.
 
pa lara je donela nesto novo,sto je pop samo kopirao (doduse,jako uspesno).
kvalitet TR seriala je uzasno opao,dok su sva tri PoPa bila izuzetno kvalitetni naslovi i svaki je bio bolji od prethodnog.prve cetiri lare se ne mogu porediti sa PoPom posto pretstavljaju revoluciju.sigurno je PoP mnogo kvalitetnija igra,ali igraci tada nisu bili naviknuti na takve igre,tako da je lara bila pravo osvezenje.onda,opet sve posle cetvrtog dela je zabava za vikend,tako da opet ne moze da se poredi sa PoPom,posto ipak prince predstavlja ozbiljnu igru.
 
pa dobro,ne mislim na starog princa.ipak ovaj novi pop nema ama bas nikakve veze sa starim princom,dok se lara bas i nije mnogo promenila.
PoP za mene pocinje od sands of time pa nadalje.
 
Raider je napisao(la):
Potpuno tacno.Izostavio si Tomb Raider 3,koji se mnogima nije dopao,ali je ubedljivo najduzi od svih nastavaka.Meni licno se dopao,jer sam ga zavrsio 3 puta.
Zapravo napisao sam i trojku, mada sam je slucajno izbrisao
 
phoenix[illusio je napisao(la):
Koji je vama bolja igra od ove dve.
Ja sam za Laru, nekako najbolja avantura ikada

eh...
kako se moje i vase poimanje avantura razlikuje...
Meni je pojam avanture Lucas Arts, a Lara, pa ni POP ne da mi nisu najbolje avanture ikada, nego nisu ni avanture.

@SINTER
Nemoj tako lako da odbacujes starije PoP-ove...Pogotovo PoP1. To je cista Legenda... Zasluzuje respect!

Ipak... ako biram izmedju 2 arkade, PoP-a i Lare, definitivno PoP, novi delovi su dobri, ali bitan faktor je upravo i PoP1, koji mi je pojeo dosta sati pre xx godina...
 
pa nisam ih ja odbacivao.jednostavno,raniji princevi ne mogu da se porede sa larom.to ti je kao da poredis neku igru za mobilni telefon sa igrom na PC.
 
Da, ali tada kada se pojavio prvi prince, kakav je to bio osecaj... :banana: (najiskrenije ne znam kako to da objasnim)... Jos uvek se secam kako sam se kao klinja "tukao" sa ogranicenjem od sat vremena... Omatorilo se... :(


p.s. Porede se babe i zabe... :)
 
borab je napisao(la):
POP 3 , najmanje 3 puta duza igra i zahtevnija po pitanju borbi, gimnastike i same fabule radnje.

TR , zavrsena za dva dana. Taman kad postane interesantna,the end.
Potpuno se slazem! POP je za klasu bolja igra! prica, akcija, zamke, gimnastika, cake, pa tek ono muiljanje sa vremenom u Worioru... ma ovde bre nema poredjenja, POP rulez!
 
Lara naravno
PoP mi se samo prvi svideo a i on je iza lare :)
 
Lara mi se svidela vise,naravno!Mada ni PoP nije los.
 
Prince je keva za Tomb Rider!




Edit by Lukija: bez vredjanja!
 
Poslednja izmena od urednika:
Drumski_Ratnik je napisao(la):
Prince je keva za retardirani Tomb Rider!

Da ne kucam ovo iznad opet, samo ću da citiram, Lara je bezveze bačenih 7.2GB prostora na disku...
 
Bilo bi dobro jedno "podpitanje" koje glasi sta ste pre igrali/videli...
 
Bilo bi dobro da ljudi prestanu da odgovaraju na ovakve besmislenosti ne bi li ovakvi topici što pre pali na drugu stranu :d
 
POP rula!
Nego, kako se u POP:WW prelazi onaj grifon? Kad ga bijem i meni opada energija (i to više nego kad on bije mene).
 
E sad ga preteraste
 
Nazad
Vrh Dno