Šta je novo?

Tokom igranja prozor se spusti u taskbar?

HYPATIATV

Zapažen
Učlanjen(a)
28.01.2023
Poruke
43
Poena
14
Igram recimo PES 2021.
I najednom mi se prozor video igre spusti na taskbar(desktop).
Prosto, kliknem an njega i igra se nastavlja normalno.
Nema nikakvih drugih problema, zastoja.
To se dešava možda jednom u 10 sati.
E sada.
Mislim da sam menjao neka podešavanja oko notifikacija iili nečega sličnog, možda nešto u vezi UPDATE POLICIES ili tako nešto?.
Šta mislite, šta bi moglo biti to?.
Sada mi pade napamet. Možda mi se WINDOWS taster na tastaturi zamastio ili ima vlagu itd...?
Ali mi SVAKAKO recite, da li postoji neko podešavanje u WINDOWS koje bi moglo da prouzrokuje ovaj problem.
 

Prilozi

  • Screenshot (40420).png
    Screenshot (40420).png
    1.3 MB · Pregleda: 24
meni se ovo desavalo kad mi stigne notifikacija tipa viber poruka ili stigne mail.

resio ovako:
1710176580861.png
 
Meni HD Sentinel to radi uvek tačno u ponoć
 
@HYPATIATV Imaš istoriju da voliš da otvaraš teme sa velikom kapitalizacijom i besmislenim nazivima. Sredio sam naslov teme ovog puta.

Uvedi red u svoje postovanje na ovom forumu. Ukoliko nastaviš sa trenutnom praksom, postovi će ti biti brisani i uslediće opomene.
 
Pa ja sam u naslovu teme napisao isto što piše sada?. z velika slova, OK, ispoštovaću.
@HYPATIATV Imaš istoriju da voliš da otvaraš teme sa velikom kapitalizacijom i besmislenim nazivima. Sredio sam naslov teme ovog puta.

Uvedi red u svoje postovanje na ovom forumu. Ukoliko nastaviš sa trenutnom praksom, postovi će ti biti brisani i uslediće opomene.
meni se ovo desavalo kad mi stigne notifikacija tipa viber poruka ili stigne mail.

resio ovako:
Pogledajte prilog 433014
E HVAALA TI, sada sam se setio, ja sam upravo ovo i iskljucio, mislim FOCUS ASSISTENT. Po njemu sam cackao, ti si mi pomogao da se setim da jesam. Iskljucen mi je FOCUS ASSISTENT. Sada cu ga ukljuciti.
 
Nisi. Skratio sam naslov i smanjio slova.
Ok. Ja sam hteo u naslovu hteo precizno da opišem porblem, da ljudi ne klikću džaba ako ne znaju odgovor
Pa ja sam u naslovu teme napisao isto što piše sada?. z velika slova, OK, ispoštovaću.


E HVAALA TI, sada sam se setio, ja sam upravo ovo i iskljucio, mislim FOCUS ASSISTENT. Po njemu sam cackao, ti si mi pomogao da se setim da jesam. Iskljucen mi je FOCUS ASSISTENT. Sada cu ga ukljuciti.
Nažalost, nije FOCUS ASSISTENT, opet se spustilo. Izgleda mi je tatster WINDOWS zamašćen ili tako nešto. Imam mehaničku tastaturu, moram da vidim kako se skidaju tasteri pa da ga očistim malo.
 

Disalbuje windows dugme pa vidi dal je do njega
 
Nazad
Vrh Dno