Šta je novo?

Toca Race Driver 3 demo

he.treba mi samo 36 sati da skinem demo preko modema.mora se preci na nesto brze.DEFINITIVNO!!!
 
Skinuo demo i razocharao se... Mislim nisam se razocharao u fiziku i sl., ali je grafika jadna za jednu 2005...
 
Koliko kosta, kod Vas u Rusiji, adsl 256kbs?
 
zerbah je napisao(la):
Skinuo demo i razocharao se... Mislim nisam se razocharao u fiziku i sl., ali je grafika jadna za jednu 2005...

Znaci isto, njesra, kao i Most Wanted demo?
 
Meni se Most Wanted bas svideo!Doduse igram ga nabudzenog na max>Ona jurnjava sa murijom je neprevazidjena(kao u onim prethodnim delovima)
 
borab je napisao(la):
Koliko kosta, kod Vas u Rusiji, adsl 256kbs?

No limit ADSL 256 kb u Moskvi koshta 20$ mesechno.

borab je napisao(la):
Znaci isto, njesra, kao i Most Wanted demo?

Meni je realno NFSMW demo bolji - jeste da je arkada, ali bar ima napredka u odnosu na prethodnika.
 
Igra je uzas, loshija i od dvojke, a na volanu nemoguce voziti...
 
zerbah je napisao(la):
No limit ADSL 256 kb u Moskvi koshta 20$ mesechno.



Meni je realno NFSMW demo bolji - jeste da je arkada, ali bar ima napredka u odnosu na prethodnika.

Znaci, sto bogatija drzava, cena ovakvih usluga, sve niza. Kad bolje razmislim, ima logike.
 
driver je napisao(la):
Igra je uzas, loshija i od dvojke, a na volanu nemoguce voziti...

Moze makar ako se stavi FF na max, inace imasu utisak da auto stalno leluja levo - desno.
 
Pa zato sam i rekao da je bez veze, kao da ne upravljash ti nego neki suvozach ti smeta :D
 
Moguce da je zato sto je demo u pitanju. To sto leluja, je verovato, zato sto je auto ko sa ulice, bez podesenog vesanja, balansa... Skoro sam zavrsio Toca 2 i ne vidim nikakve bitne pomake u Toca 3 delu.
 
Veliko njesra od igre.I grafika nije nista specijalno.
 
Nazad
Vrh Dno