Šta je novo?

Thrustmaster volan ...

  • Začetnik teme deki30
  • Datum pokretanja
D

deki30

Guest
...360 Modena / ili Pro/ gde moze /telefon/ da se kupi

u BGD-u?

Hvala unapred !!!!!!!

deki30
 
ako nema...

... njega, sta mi predlazete ?

Mozda, Logitech Wingman ....


Pozdrav

deki30
 
Ako se dobro secam, mislim da sam Thrustmaster volan video u MD & Profy katalogu......
 
zvao sam ...

... MD Profy, ali nemaju /mislim Thrusmaster /, i, kako kazu,
pitanje kada ce ga imati.

Pozdrav

deki30
 
Izbegni Wingmana osim eventualno Wingman Force. Brzo se rastimuje.
 
ako nema...

...Thrustmastera, sta mi predlazete, od obicnih,
kao i od force feedback modela ?

Pozdrav

deki30
 
za srleta69...

.....gde /telefon, adresa/, posto...


hvala unapred !!!!!


deki30
 
deki30 je napisao(la):
.....gde /telefon, adresa/, posto...




deki30



Kad kazem imam,znaci ja ga posedujem.Doduse nije nov ali je u perfektnom stanju,vrlo malo koriscen.Radi strava,radjen za Americko trziste na 110v,ali ja imam adapter za 220v. FF mu je jezivo jak pa sam morao da ga iskljucujem ili podesim na minimum.

Ima menjac kao na Formuli 1 sto je jako zgodno jer ne skidas ruku sa volana.Veliki broj tastera ti omogucava da sve komande sa tastature prebacis na volan, a ima i gumeni pad na sebi sa 8 pravaca za funkcije koje mu ti dodelis.Uz volan ide driver velicine oko 20MB i program za setovanje svih funkcija na volanu. Posebna pogodnost ovog programa je to sto zadati raspored funkcija svih tastera pamti za svaku igru posebno,tako da je dovoljno samo startovati igru i program postavlja celu konfiguraciju volana za tu igru.Jako zgodno ako imas vise igara sa volanom,svaka zadrzava svoje setovanje.

Pedale su kvalitetne i osetljive,takodje podesive po zelji.Kocnica je tvrdja od gasa bas kao na pravom automobilu.

Volan ima na podnozju 4 prilepka(vakum gume),4 gumene nozice protiv klizanja i 2 stege u obliku slova U za pricvrscivanje za sto,stolicu ili bilo sta.Kako za stolicu?Pa lepo,na samom podnozju volana postoje jos 2 zgloba koji omogucavaju stelovanje ugla volana u odnosu na postolje,tako da postolje moze da se postavi potpuno vetikalno i pricvrsti se za naslon stolice ako nemas mesta na stolu.Ovako ucvrscen volan pre ces da slomijes nego da ga pomeris od podloge za koju je pricvrscen.

U igrama je izuzetno precizan i moze se setovati osetljivost za svaciji ukus.Kotur volana je 10 incha i oblozen je gumom koja jako lepo leze u rukama.

Vezuje se na game port na zvucnoj kartici(nema USB!) i ja imam driver za Win95/98/Me. Za Win 2000/NT/XP nemam driver.

Posto ga retko koristim,resio sam da ga prodam.Cena novog je oko 129$.
Radi dogovora kontakt 063/773-967 illi [email protected]

Srle69
 
Nazad
Vrh Dno