Šta je novo?

This War of Mine

Kradja generalno obara moral zestoko, ja krao samo hranu kad bas zagusti (od friendly strana). Ne treba ti 2 cuvara nocu, ni 3 kreveta. 1 cuvar, 2 kreveta su sasvim dovoljni. Zakrpi rupe po zgradi. Sporet ne daje neke benefite kad se nadogradi,ako se ne varam,samo brzinu+treba ti manje vode.
Presao sam igru sa dve garniture, moram i sa ostalima.
 
Ko ima DLC moze i sopstvene scenarije sada da pravi.

Inace igra je pravi dragulj. Mnogo podseca na onaj rat od pre 20tak godina po mnogo cemu - imena, golfovi na sve strane... I uzasno je teska, ali ne mehanicki vec moralno. Ja sam recimo morao da ukradem od babe i dede sve jer nisam imao hrane i osecao sam se bas lose, toliku implikaciju igra ima.
 
U garnituri koja nema bar 12 unit nosaca, drva znaju da budu opasan problem ako ne krenes na vreme da ih skupljas. Hrana je ipak najveci problem, pa medicina. Mnogo se isplati usavrsiti onaj djavo za pravljenje medicinske opreme, kao i alkohola i moonshine-a.

Za mene igra godine 2014.
Kakvi su ti custom scenariji,sta biras? Ekipu?
 
Biras sve - ekipu, raspored bandita, jacinu zime... mnogo toga.
 
U garnituri koja nema bar 12 unit nosaca, drva znaju da budu opasan problem ako ne krenes na vreme da ih skupljas. Hrana je ipak najveci problem, pa medicina. Mnogo se isplati usavrsiti onaj djavo za pravljenje medicinske opreme, kao i alkohola i moonshine-a.

Za mene igra godine 2014.
Kakvi su ti custom scenariji,sta biras? Ekipu?

Zato je obavezna sekera. Jako puno koristi u zimskim periodima. Imas u svojoj kuci par namestaja da unistis. Takodje na svim lokacijama isto mozes unistavati gde dobijas drvo za gradnju kao i za potpalu.

Najiteresatnija stvar kod dlc-a je sto pravis svoju ekipu gde mozes da stavis slike sebe i svojih drugara, bas da dobar efekat kada vidis poznate face sa imenima pa se potrefe neki komentari jos uz to :). Ima nekoliko zanimljivih profesija da im odredis. Ali nema karakteristike tipa neke osobine sem tih od profesija tako npr komp. expert ce ustedeti na elektronici, policajac ce znati sa oruzijem (mozda vecu stetu pravi nisam provalio) a nema da odredis da li ce imati neku zavisnost, kao ni kolki ce rancevi na osnovu necega biti posto svi nose po 12 predmeta.
Ovo sto je rekao kudtihaex + kolko dana da traje rat (moze maks 80 dana), mape koje ces, zatim na nekim mapama odredis ko ce biti na njima da li banditi/snajper ili skitnice itd.

Gore sam pisao kada sam se prikljucio igri, pocepao sam igru iz drugog puta. Bukvalno sam zavrsio rat sitim, jedan je bio tuzan, svi preziveli, dosta stvari napravio itd. Odlicno sam je skapirao.
 
Zato je obavezna sekera. Jako puno koristi u zimskim periodima. Imas u svojoj kuci par namestaja da unistis. Takodje na svim lokacijama isto mozes unistavati gde dobijas drvo za gradnju kao i za potpalu.

To mi je poznato, igrao sam igru par desetina sati. Ali problem je sto ako imas tim u kome nejveci nosac ima 10 mesta, mozes zimi lako da budes u problemu sa drvima. OK, nosis sekiru, obezedis drva, ali ne mozes da ides u nabavku drugih stvari, ili ne mozes dovoljno da doneses. Hranu, delove, lekove, nesto od toga ce ti nestati.
 
Da, da, zeznuto. Zato je to i zima, ne moze zima bez posledica da prodje.
 
Nazad
Vrh Dno