Šta je novo?

Thief patch

voodoo_

Čuven
Učlanjen(a)
31.08.2003
Poruke
9,699
Poena
920
Skinuo sam patch 1.33 od 10 MB :S: za Thief The Dark Project (i ovako radi dobro), medjutim kad krene da pechuje, pukne i Microsoft me pozdravi porukom "This program has encountered a problem..."
OS je XP SP2, DEP je iskljucen, nece ni sa setovanim kompatibiliti modom. U cemu je problem i kako ga resiti? Jel neko pokusao isto na XP-u ili radi samo na 9x?
 
Voodoo_NBGD je napisao(la):
Skinuo sam patch 1.33 od 10 MB :S: za Thief The Dark Project (i ovako radi dobro), medjutim kad krene da pechuje, pukne i Microsoft me pozdravi porukom "This program has encountered a problem..."
OS je XP SP2, DEP je iskljucen, nece ni sa setovanim kompatibiliti modom. U cemu je problem i kako ga resiti? Jel neko pokusao isto na XP-u ili radi samo na 9x?
Cekaj Voodoo, kakvo patchovanje ako radi OK? Ja probao na XP SP1 i radio je odlicno, za SP2 ne bih znao.....
 
Meni je pucao dok ga nisam update-ovao na v1.1, posle toga sam ga presao bez problema. Ako hoces mogu ta sibnem na mail ovaj patch 1.1 koji sam ja koristio, ima nekih 400kb, pa da probas sa njim.

Pozdrav
 
Puki je napisao(la):
Meni je pucao dok ga nisam update-ovao na v1.1, posle toga sam ga presao bez problema. Ako hoces mogu ta sibnem na mail ovaj patch 1.1 koji sam ja koristio, ima nekih 400kb, pa da probas sa njim.

Pozdrav

Ako nije problem sibni i meni na [email protected].

POZDRAV!
 
Voodoo ti non-stop skidas peceve za igre od kojih 90% radi odlicno i bez peca. Koji ce ti to ? Iovako kazes da radi ok...
I posle se jos zalis da su pecevi veliki :)
 
filipenko je napisao(la):
Voodoo ti non-stop skidas peceve za igre od kojih 90% radi odlicno i bez peca.
Ajde to, nego sto non-stop skidam peceve za igre koje ne igram :d
Zezam se, nego ako vec postoji patch - sto da ga ne probam :)
 
Puki je napisao(la):
Meni je pucao dok ga nisam update-ovao na v1.1, posle toga sam ga presao bez problema. Ako hoces mogu ta sibnem na mail ovaj patch 1.1 koji sam ja koristio, ima nekih 400kb, pa da probas sa njim.

Pozdrav
Hvala, ali ova moja CD verzija je 1.1.
 
treba da patch stavis na svezu instalaciju bez krekovanja,inace ce ti prijaviti gresku jer nemoze da prepozna originalni t3.exe
 
Ne postoji krek, ovo je igra iz perioda diskova bez zastite :)
 
Nazad
Vrh Dno