Šta je novo?

Thief 3

Miroslav

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
29.12.2001
Poruke
4,817
Poena
739
jel igrao neko vec? dobio ga malo pre, bas cu da ga oprobam sa novim his-om danas cim ga pokupim :)
 
sacuvaj mi to kad dodjem i provei pm
 
Ah, stari dobri Miroslav nije ni svestan kako ga cekamo na autogol (tj. da objavi da je dobio nesto :d )
 
probao sam igru, evo igrao nekih 10 minuta, i sad zalim sto nisam igrao ranije delove :)

elem vise infoa uskoro, ovaj me readeon 9800 zasenio sa mogucnostima u 1280 :)
 
Miroslav je napisao(la):
probao sam igru, evo igrao nekih 10 minuta, i sad zalim sto nisam igrao ranije delove :)

elem vise infoa uskoro, ovaj me readeon 9800 zasenio sa mogucnostima u 1280 :)
Nisi igrao Thief 1 i 2 ? Onda ti savetujem da prvo odigras njih da bi potpuno uzivao u trecem delu. To su verovatno jedne od najboljih igara koje sam igrao a odigrao sam i probao podosta naslova. Prica je ipak malo povezana sa prethodnim nastavcima a Thief svet je jedan od najboljih ikada napravljenih u jednoj igri (ako ne racunamo igre tipa Gothic i Morowind). Hajde postuj utiske - skoro sam siguran da nije tako lose optimizovana kao DE 2 Inwisible war. Izgledom sigurno ne moze da se poredi sa npr Far Cry ali za Thief igre izgled i nije toliko bitan: uvek su imale sjajnu pricu, strava atmosferu, odlican zvuk i grafiku tek prosecnu za svoje vreme.
Pisi. Cekamo.
 
Poslednja izmena:
Dobro je sto je Miroslav otvorio novi thread za T3,jer sam igrao malo duze i.....ispravicu se....igra je skroz super.Najvise mi se svidelo to kad ubijes nekog pritrci jos njih gomila i u bunilu se okrecu oko sebe,a ti sa "vodenom" strelom ugasis baklju(onu na zidu naravno)i "prikoljes ih SVE"(naravno oni te ne vide zato sto je mrkli mrak)....stvarno je osecaj svetski!
btw
Sad mi pade na pamet...jer neko pokusao da ugasi baklju strazaru u ruci!!!
Igra je sjajna!!!
Moja ocena: 9.
 
mada su prosli delovi licilina prince of persia
 
mikac79 je napisao(la):
mada su prosli delovi licilina prince of persia

Molim???
Mislim da si malo pobrkao loncice! :D

p.s. Sta trazi od hardvera?
 
Delija je napisao(la):
Molim???
Mislim da si malo pobrkao loncice! :D

p.s. Sta trazi od hardvera?

In the interests of providing useful information prior to the release of Thief: Deadly Shadows, here are the Official System Requirements:


TECHNICAL SPECIFICATIONS:
WINDOWS 2000/XP (ADMIN RIGHTS REQUIRED)(95/98/ME/NT NOT SUPPORTED!)
INTEL PENTIUM® IV 1.5GHZ (AMD ATHLON XP™ EQUIVALENT)
256MB SYSTEM MEMORY
100% DIRECTX 9 COMPATIBLE SOUND CARD
3GB FREE HARD DISC SPACE
MOUSE AND KEYBOARD
CD-ROM DRIVE REQUIRED
EAX Advanced HD Supported - requires SoundBlaster Audigy range of soundcards.

****LAPTOPS ARE NOT SUPPORTED!****

SUPPORTED GRAPHICS CHIPSETS:
ATI RADEON 8500
ATI RADEON 9 SERIES (9000,9200,9500,9600,9700,9800)
NVIDIA GEFORCE 3TI SERIES
NVIDIA GEFORCE 4TI SERIES
NVIDIA GEFORCE FX SERIES
NVIDIA GEFORCE 6 SERIES
GRAPHICS CARD MUST SUPPORT PIXEL SHADER 1.1!

UNSUPPORTED GRAPHICS CHIPSETS:
NVIDIA GEFORCE 4MX (460, 440 & 420)
NVIDIA GEFORCE 4 GO
NVIDIA QUADRO FX GO
NVIDIA GEFORCE NFORCE2 & NFORCE3


Note that although it is not specifically stated for the specs, the game will not run on any current on-board video chips, such as 'Intel Extreme Graphics' and whatnot. Just so you know.

Ovo je navodno zvanicne specifikacije...

@ Milan82bh: Pa nije fora da se ubije cuvar, vec u boljem slucaju da se prodje pored njega, a da on ni ne provali da si bio tu ili (u gorem slucaju) da ga blackjack-ujesh... ubijanje bi trebalo da bude poslednja opcija...

POZ :d
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno