Šta je novo?

The Sims 3

Izasao je i custom add-on , tezak oko 270MB.
Ima gomilu dobrih dodataka, kako za kucu tako i automobila,
 
Pa ti save-uj, pa probaj u igri i ako ti se dopadne ti to uradi i u stvarnosti. :D
U svakom sluchaju jedva chekam da probam. Sims 2 sam voleo da igram, ali jednostavno me mrzelo da skidam sve expanzije, tako da se nadam da cu sad na vreme pocheti da ih skidam kako mi se posle ne bi nagomilale.
 
Dajte jos neke ideje sta radite u igri. Ja sam postao novinar, pa posle urednik, zaradjujem po 4.000$ na dan, radno vreme 8-12, ne radi se utorkom i vikendom. Nije lose, ali mi je dosadno. Kresem okolo, kupio novu kucu pored vode, ono sve fancy, kamin itd. Stigao sam do fiancee, nisam hteo da je zenim pa sam je ostavio u staroj kuci i preselio se u novu. Sad jurcam okolo, sve bi da woo-hoo, ali mi je dosadno vise to - dajte neke ideje kakve gluposti mogu da se rade.
 
Jedino da pravis decu, vaspitavas, odgajas, i da od njih pravis sve sto ti nisi uspeo da postanes ;) umetnike, vojnike, sportiste, lopove; dobre ili zle... Mislim, Simsi nikad nisu imali neki cilj, cilj je da igras :p (zato meni i dosade vrlo brzo :) )
Mozes i da postanes partner u nekom biznisu, to jos nisam probao...
 
Meni vec dosadilo, postao odlican slikar, gitarista u bendu, kupio kola koja moj lik nece da vozi vec uzima neki autobus... onda deinstalirao i instalirao KoTOR I cisto da se malo pripremim za Old Republic
 
The Sims 3' Is EA's Best PC Launch Ever

Electronic Arts (ERTS) seems to have another hit on its hands: The company says it sold 1.4 million PC/Mac copies of The Sims 3 in its first week on the market, its best PC launch ever.

EA says its Sims 3 iPhone app also reached the no. 1 spot in Apple's (AAPL) iPhone/iPod touch app store in 37 countries within two days of launch. In the U.S., it hit no. 1 after 18 hours and is still the top app.

So what does that all mean?

An industry source says a $40 wholesale price for the PC edition is a fair assumption, so that's about $56 million in revenue there. And a week at the top of Apple's paid iPhone app charts -- with a rare $10 app, no less -- could be hundreds of thousands of more revenue -- maybe even $1 million. Plus in-game purchases, etc.

Not a life-altering event for EA, which is expected to pull in $4.3 billion of revenue this fiscal year, but a very nice launch.
 
Samo im po hype-u moze prici Valve sa HL-2.
Ostali naslovi su daleko ispod.
 
Oboren rekord prodaje.:trust:
Nije mi jasno šta ljudi vide u ovoj igri. Jeste namenjena za razonodu ali s' druge strane potrebno je provesti podosta vremena da se nešto postigne u njoj, a kad se i dostigne nešto opet nema svrhu i neki kranji cilj.
Ja sam malo igrao kad je izašla i to je to, dalje nisam sebe mogao da nateram čak ni da vidim novi grad koji su dodali kasnije.
 
Ako tako gledaš onda ni život nema svrhu :p
 
Ako tako gledaš onda ni život nema svrhu :p

Naravno da nema. 4 Milijarde ljudi radi za 500K ljudi koji drmusaju svetom, izazivaju krize, ratove...
Nije bitno sta se radi vec, da li si u miljeu koji odlucuje.
 
evo ja probao malo. dosad nisam nikad igrao simse i nije mi žao. gluplje od facebook-a. totalno gubljenje vremena. pre ću roknuti krizu po 100+ put.
 
treba klinki komsinici da instaliram sims3, pa me interesuje, ima li sanse na njenoj masini da to tera bar nekako: pentium 4 na 2.66ghz single core, asus P5PL2 ploca, 1gb ddr2, i ima dve graficke na raspolaganju, 9400GT sa 512 rama i radeonku 4650 isto sa 512 rama?

hvala za odgovor
 
niko ne zna da li ce raditi na spomenutoj mashini? :-(
 
Radice u nizim rezolucijama i nece biti bas lepo za oko.
Kako ima dve graficke?
 
treba klinki komsinici da instaliram sims3, pa me interesuje, ima li sanse na njenoj masini da to tera bar nekako: pentium 4 na 2.66ghz single core, asus P5PL2 ploca, 1gb ddr2, i ima dve graficke na raspolaganju, 9400GT sa 512 rama i radeonku 4650 isto sa 512 rama?

hvala za odgovor

Video sam da je Sims 3 radio i na masini tipa Athlon 3200+ sa ATI 9600 grafikom tako da ce raditi i na tome 100%.
 
9400GT je u kompu, a ima radeon 4650 koji je dobila na poklon....pa mogu kombinovati, zavisi sa kojom ce bolje raditi......
 
4650 bi trebalo da je primetno brža karta.
 
Jel se još nekom dešava da sva četiri "scenska" addon packa neće kompletno da se instaliraju na najnovijim verzijama Simsa i ekspanzije?
Znači, urađena je čista instalacija, patchovana na 1.8.25, stavljena ekspanzija, patchovana na 2.3.33, a onda raspakovana sva četiri addon packa (Riverview.Addon, Download.Content.Addon, Store.Content.Update.July.2009 i Download.Content.Addon.2) u pravi folder, svi čekirani u launcheru, pušten install ali prosto neće da instalira sve pakete, čak ni kada se ručno ponovo čekiraju i instaliraju.
Napominjem da su sa nekim starijim patchevima i bez ekspanzije svi dodaci bez problema prolazili.
 
Jel moraju ekspanzije da se instaliraju po redu kako su izasle ili moze bilo koja odma?
 
mora obavezno po redu...a stuff packovi mogu kako hocete.
 
Pozdrav ljudi, e ovako devojka pocela da igra sims na mom kompu jer je njen slab jelte, pa sam instalirao ambitions pa smo kao krenuli nesto da igramo pa me zanimaju neke stvari a to su : kako napraviti pare (malo ozbiljnije) jer ne planiramo da igramo sa siframa jer je jednostavno glupo, vidim da ima brdo stvari poput investitori,arhitekte, pa ono da pravis sam pa ima neki consigment store sto mi nije jasan cemu sluzi ja sam CEO u bussinessu ali opet ne zaradjujem dovoljno da mogu nesto ozbiljno da uradim od kuce oko 1000s po danu a radim damo 3x nedeljno, procitah negde da mogu da drzim sastankr tako da to mogu u slobodno vreme da radim ali koje su jos dobre stvari da bih zaradjivao kako raditi ovo sa pravljenjem, kupio sam workbench itd, bilo bi dobro neko malo iskusniji da me uputi da mogu da prenesem devojci kako da malo napreduje jer se nema para hvala unapred
 
Nazad
Vrh Dno