Šta je novo?

The Movies...igra godine?

Milan82bh

Čuven
Učlanjen(a)
20.09.2003
Poruke
1,273
Poena
649
Ja licno kao fan Sim-igara tvrdim da ce ovo biti igra godine u doticnom zanru!
Zaista grafika je vrhunska a ako naprave i dobar gameplay siguran sam da ce biti izglasana kao igra god.
Sims 2 ce biti takodje hit,ali ovo mi je prioritet!
Samo ne znam kad ce igra da se pojavi???

a da...screenshots..http://www.gamershell.com/news_BTheMoviesBScreens4.shtml
 
Poslednja izmena:
Ja takodje ocekujem puno od ove igre!Ako uspeju da usklade neke stvari ovo moze da ispadne jako dobro imaju super ideju,ali realizacija iste obicno ne uspe!Nadam se da se to nece i ovde desiti.Igra bi trebalo da izadje negde u junu ili julu,ali znamo da u zadnje vreme vole da odlazu,nikad se ne zna
 
Igra je izasla, ovaj....izasla je ona pre par dana ali tek sam sad video!:eyebrows: :S:
Narucio sam je, stize kroz dan-dva pa javljam utiske!
poz
 
pa u zanru simulacija zivota ce i biti igra godine,posto nema bas neku konkurenciju.
mene su uvek izuzetno smarale takve igre.movies,vidim dobija dosta dobre ocene,ali mene i dalje ne privlaci previse pored q4,feara i CoD2 koje jos nisam presao.
pored takvih hitova zaista nema mesta za movies na mom hardu.

mozda cu je odigrati kroz par meseci kada ne budem imao sta da igram,ali do tada nista.
 
SINTER je napisao(la):
pa u zanru simulacija zivota ce i biti igra godine,posto nema bas neku konkurenciju.
mene su uvek izuzetno smarale takve igre.movies,vidim dobija dosta dobre ocene,ali mene i dalje ne privlaci previse pored q4,feara i CoD2 koje jos nisam presao.
pored takvih hitova zaista nema mesta za movies na mom hardu.

mozda cu je odigrati kroz par meseci kada ne budem imao sta da igram,ali do tada nista.

Znas kako...
Igre koje si nabrojao se prelaze za 10-30h a to ti je dan-dva a nekad i duze. Dok simulacije stvaranja igras kad hoces, jer je svaka simulacija nelinearna. Na primer ja i dan danas ponekad odigram malo SimSity4 i RTC3 a o FM06 da i ne govorimo.
Tako isto i Movies ce biti igra koju igras sve dok ti ne dosadi a to je mnogo duzi period od prosecnih(i nadprsecnih) FPS-ova.
poz
 
Evo nocas se pojavila kod nas u PG,trebalo bi i vi kroz koji dan tamo da je dobijete ;)
POz...
 
Gledao sam pre par meseci neke najave za ovu igru..i slazem se da bi mogla da bude igra godine..samo ako je dobro skockaju
 
Ja je cekam vec mesecima. Citao sam odavno i nadao se da ce makar nesto biti ostvareno od onoga sto su pisali. Uskoro cu imati prilike da probam. Ako neko stigne pre mene da je proba interesuju me utiscii. pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno