Šta je novo?

The Last of Us Part I

Finito,
jos jedna igra dodata na listu,
hard, sa 0 smrti :)

1690386015192.png
 
jednom na ps3 original NORMAL
drugi put na ps4 remaster HARD
treci put PC remake HARD sa 0 smrti (iz par pokusaja)

Jedna od boljih igara u svakom smislu, nije mnogo strasna i neki jump sker sr4nja da ima, svaka preporuka ako imas jak PC (cpu heavy)
 
Odlična igra, ali teška... Počeo sam da igram na težini grounded, ali s obzirom da nisam igrao igrice par godina - dobro se držim. Imam problema da mi igra zablokira i baci me na desktop, ali kapiram da amd ima problem sa driverima. Čitam prethodne komentare da je nekome lagana, meni je baš nešto teška... Mada što jes jes miš mi je 👎, vidjecu kad to promijenim kako ce ici. Uglavnom, ko nije probao, preporuka.
 
Imam problema da mi igra zablokira i baci me na desktop, ali kapiram da amd ima problem sa driverima.

Do igre je, sa nvidia ista situacija... Bar na narodnoj verziji :) Fitgirl sam morao da obrisem koliko je izbacivalo, Dodi verzija ima fix pa se to desava jako retko mada sumljam i da je original 100% "ispeglan"
Inace i od mene preporuka, odlična igra
 
Valjda su do sad sredili taj problem sa izletanjem na desktop, ili gresim? :unsure: Igru nisam zavrsio do kraja zbog toga, stigao sam negde do polovine, bas je cesto pucala. Doduse kad sam je igrao aktuelan patch je bio 1.1.0, a Adrenalin drajveri (mislim) 23.6.2. Ni sa jednom drugom igrom nisam imao tih problema, tako da je moj zakljucak da nije ni do kompa ni do AMD drajvera, nego do same igre. Pitam se da li je uopste i sad dovedena u red? :rolleyes:
 
Poslednja izmena:
Kec nikada nije bio hvaljen zbog svog gameplaya,baš naprotiv...
Ali zato celo priča ispričana kroz odlično "road trip" iskustvo post-apokaliptične Amerike, kao i odnos izmedju dva glavna lika su sigurno medju najboljim u industriji... Igra je više naginje kab"cinematično iskustvo" nego što igra i to ne leži svakome.
Sigurno da je utisak tada sa igrom bio i "malo hajpovan" jer su zombie apocalypse serije bilo u jeku ali igra nije nezasluženo pokupila silne nagrade.

Btw kraj je po meni odličan i savršen bio, nastavak igre sa istim likovima uopšte nije bio potreban. Mislim da ni Druckman nije bio spreman za isti , ali Sony sigurno ne bi ispustio IP-a koji bi doneo brdo love.

Nadam se samo, u kakvom je stanju ND, da neće uticati na kvalitet sledeće Uncharted igre...
Ma gde neće. U 4ci su najavili da je Drejkova ćerka sledeći superjunak u franšizi. Nemam ništa protiv ženskih likova u igrama, štaviše nebitno mi je, ali imam neki osećaj da će da je oćelave ili nataknu fluorescentnu kosu, zabodu 9V pirsing na nos i ugoji se da bi pokazala koliko je hrabra. Boga molim da se varam.
 
Ma gde neće. U 4ci su najavili da je Drejkova ćerka sledeći superjunak u franšizi. Nemam ništa protiv ženskih likova u igrama, štaviše nebitno mi je, ali imam neki osećaj da će da je oćelave ili nataknu fluorescentnu kosu, zabodu 9V pirsing na nos i ugoji se da bi pokazala koliko je hrabra. Boga molim da se varam.
I obavezno da je "non binary", bez toga nista.
 
Valjda su do sad sredili taj problem sa izletanjem na desktop, ili gresim? :unsure: Igru nisam zavrsio do kraja zbog toga, stigao sam negde do polovine, bas je cesto pucala. Doduse kad sam je igrao aktuelan patch je bio 1.1.0, a Adrenalin drajveri (mislim) 23.6.2. Ni sa jednom drugom igrom nisam imao tih problema, tako da je moj zakljucak da nije ni do kompa ni do AMD drajvera, nego do same igre. Pitam se da li je uopste i sad dovedena u red? :rolleyes:
Ja mislim da je reseno, drugi prelaz bez izletanja!
 
Znao sam da sam nešto jako bitno izostavio.
 
Hahahaha ja nemam problema sa tim pucanjem i izletanjem igrice na mom <30fps ps3 prelazenju 😅 u koliko frejmova fercera igra na pc?
 
Poceo sam pre neki dan da je igram,cini mi se da je dosta sredjena u odnosu na prvi put kada sam je igrao. Sredili su problem sa ram memorijom sto mi je najbitnije :D
 
Presao igru, bas bas mi se svidela iako nisam stekao takav dojam iz postova, steta samo sto je ovako kratka. Sad cu da se bacim na seriju, nadam se da mi igra nije toliko izspojlovala :D
 
Presao igru, bas bas mi se svidela iako nisam stekao takav dojam iz postova, steta samo sto je ovako kratka. Sad cu da se bacim na seriju, nadam se da mi igra nije toliko izspojlovala :D
Није, ја сам прво одгледао серију па онда играо игру, и имао сам одличан утисак након оба. Мислим да је чак и боље прво игра, па онда серија.
 
ja sam celu igru na steamu presao sa dualsense ali sam koristio DSX program, nije bilo nikakvih problema
 
Igrao sam poslednju verziju sa ispravkama i super je odrađeno u odnosu na sam početak kad je objavljena.
Oduševljen sam igrom, grafikom, mana što kratko traje po meni i dosta je laka za prelazak 😄
 
Nazad
Vrh Dno