Šta je novo?

The Incredible Hulk (2008)

Jovyland

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
27.12.2006
Poruke
6,358
Poena
575
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5600
Matična ploča
MS B350M Mortar Arctic
RAM
16GB DDR4 HyperX 3200Mhz
GPU
XFX Qick RX 6700XT
Storage
1 TB SSDa + 3TB HDDa
PSU
Seasonic MII EVO 520W
Monitor
LG 29WK600
Laptop
HP Pavilion Aero 13
Steam
jovyland
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Paralelno sa novim filmom o Hulku (Edward Norton) treba da se pojavi i igra cije se izvodjenje ne razlikuje mnogo od prethodne igre The Incredible Hulk: Ultimate Destruction (2002). Kakva ce biti igra, a i film, saznacemo polovinom juna...

hulkdw2.jpg


The Incredible Hulk is a video game based on the Marvel superhero Hulk and the 2008 film. The game is to be released on June 3, 2008. Edge of Reality will be developing the console versions while Amaze Entertainment is developing the handheld versions of the game. The game plays much like The Incredible Hulk: Ultimate Destruction, because of its free-roam gameplay and its similar controls.

Fueled with fury, he Incredible Hulk features key moments from the film, as well as additional plotlines and characters from the character's rich comic-book universe. Players smash through New York City, battling gigantic enemies amidst soaring skyscrapers in a massive open world. Players can demolish anything in their path and also use it as a weapon -- pieces of a crumbling building…a passing car…a light standard. They can even demolish buildings with their bare hands. Damage is persistent, and gamers can use it to gain access to previously unreachable areas

Published by: SEGA
Developed by: Edge of Reality
Genre: Action
Number of Players: 1
Release Date:
Europe: June 3, 2008
Also Available On: Nintendo DS, Wii, Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 2

The Incredible Hulk Exclusive Debut Trailer HD - 25 MB
The Incredible Hulk Exclusive Debut Trailer SD - 8 MB

Shotovi:
the-incredible-hulk-2008-20080314105420652.jpg


the-incredible-hulk-2008-20080314105428105.jpg


the-incredible-hulk-2008-20080312033836600.jpg


the-incredible-hulk-2008-20080312033835069.jpg


the-incredible-hulk-2008-20080312033839553.jpg
 
Po shotovima bih rekao da je i engine iz 2002 godine...:-devil-:
 
grafika je stvarno OCHAJNA ! Ko su uopshte ti Edge of Reality :S
 
Prvo, ovo je igra prema filmu, sta ocekujete :D
A drugo, verovatno je pogled spusten iz pticje perspektive (ovo je garant klacicno 3. lice, sa kamerom dosta iznad) pa je grafika bzvz.
Svejedno, prosek u najboljem slucaju.
 
Ljudi sta vam je teksture su savrsene.Kao tetris.
 
Pogledajte 3. shot...lik stoji na sred postanskog sanduka.:)
 
Koje dno od grafike :| Kako im se uopste isplati da to prodaju?
Doduse u traileru ne deluje toliko ocajno.
 
Poslednja izmena:
The Incredible Crap [2008] :d

@kutija:

ma prodavace se to na konzolama :D
 
Poslednja izmena:
naravno... igre za PC se ionako ne prodaju :p
 
Pa da, naprave ovako nesto i onda se zale i vicu kako ih piraterija ubija i kako se igra ne prodaje :D Ne bi ovo svuko sa torenta ni da imam 20mbit vezu, a kamoli pare dao :zgran: Bolje da su isli na pecanje nego sto su ovo pravili...
 
Pozajmio sam ovo djubre od jednog klinca iz komsiluka koji voli da uvek bude aktuelan kada su u pitanju igre(tj. moze mu se prodati i windows solitaire ako mu kazes da ga je prekjuce izdao, recimo EA) i sad mi krivo sto sam izlizao papuce za tih 100m (u oba smera).
 
That bad, huh? Brisemo je iz DL. Waste of bandwidth!
 
Zato ja i ne igram igre po filmovima, po pravilu su lose. Dobro bilo je i dobrih : Blood Rayne, Tomb Raider, Street Fighter .....ili su tu filmovi po igri ? :trust: :p

Salim se :)
 
That bad, huh? Brisemo je iz DL. Waste of bandwidth!
I to kakav! Nego, ako vec skidas, skini verziju za XBox, ona bar ima next gen grafiku pa mozda manje boli;)
@kuzma_x
Ne ne ne, Tomb Rider je, ustvari, knjiga po kojoj je snimljen film, po kom je radjena igra :d:p :);)
 
A pre toga je bio stoni RPG :p ( onaj sa kockicama ) :)
 
Poslednja izmena:
... a korene vuce iz gotovo zaboravljenih nordijskih mitova :D
 
Zato ja i ne igram igre po filmovima, po pravilu su lose. Dobro bilo je i dobrih : Blood Rayne, Tomb Raider, Street Fighter .....ili su tu filmovi po igri ? :trust: :p

Salim se :)

Kao sto su losi i filmovi po igrama.:)
 
OMG, kad sam dobio igru pomislio sam da me neko nije zajebao za istu i dao mi onaj stari hulk! E a kada sam video uvodnu scenu koja je ista kao i ona iz filma, odmah uninstal + shift+delete
 
Ocajan PS2 port.
 
Ja skinjo igru za klinca od sestre i on ce da se odusevi.Ali nesto ne vide gde se namesta grafika.Mala pomoc.
 
Cccc, i dalje se diskutuje o ovoj igri...:smash:
 
Nazad
Vrh Dno