Šta je novo?

The Hunter (Simulacija Lova) F2P

OPA!!! Jel i coop F2P?
 
Koliko sam se samo izigrao pre 2 godine i to samo free varijantu. Vidim da je pretplata danas mnogo povoljnija.
 
I ja takodje,..

preterana atmosfera za ljubitelje prirode, cak i da ne lovis, sama virtuelna setnja deluje fantasticno..

Koliko vidim,ovo je DX11 engine sa obilatim koriscenjem svih stavki..Da li je optimisano dobro,s obzirom da open-world igra?
 
Znaci, matori, nevidjeno optimizovano.

Kod mene na Q6600 @ 3Ghz, 6870, 4Gb, 1920x1080 (bez AA) radi u glat 50-60.

Radilo je u istom FPS, sa navedenom konfom samo 4850*512mb u medium high takodje nativna 1080p reza..


Sad, da li ima razlike u MP/COOP, nisam probao jos,.. tek kad dodjem kuci.


Inace, prikaz prirode je neverovatan... svaki kamen, svako sruseno deblo je razlicito i deluje full prirodno rasporedjeno.. Gotovo da ne mozes videti dva ista drveta na citavom prostoru..
 
Potvrđujem ovo^ na Saintov nagovor sam i ja probao igru pre par meseci, i kao neko ko voli prirodu oduševio sam se izgledom. Bukvalno sam satima lutao po šumi i jezeru, nisam se ni trudio da ulovim nešto... Šteta što neko nije uzeo ovaj engine i napravio neku armalike igru.
 
MP ne moze bez placanja
 
pa neko mora da hostuje :D
 
Videh danas temu, malo sam probao tutore pa uzeo osnovni paket, odlicna je igra.

Nick mi je Gorr, ko hoce nek doda pa mozemo da picimo malo ovih dana... taman se danas koliko toliko uhodao :)
 
Samo da napisem da je ova igra sve samo nije F2P. Sretoh u igri dosta nasih ljudi, i neki su pukli i 200eur na nju do sada.

Mislim lepo je to marketinski sto pise F2P, ali kad posle 15min skontas da mozes samo jelene da juris onom osnovnom puskom brzo prodje pocetno odusevljenje.

Ovo je ujedno demo i full igra, sto mozda i nije lose resenje, nego da neko ne skida bzveze i ocekuje da ce se ne znam koliko izigrati bez kupovine licenci.

E sad ono bitnije - ko uzme licence i nadje dobru ekipu - zabavi nikad kraja. Uleteh u partiju sa dva nasa lika koji ovo igraju oko godinu i po dana, i osecao sam se kao u pravom lovu. Palo je par medveda i loseva na sneznoj mapi, pri cemu me jednom zamalo sa ledja docekao medo brundo sunjajuci se da me napadne, srecom saborci ga na vreme primetili pa ustrelili. Lov sa lukom i strelom je tek posebna prica, stvarno odlicna igra.
 
Nazad
Vrh Dno