Šta je novo?

The Good, the Bad and the Ugly

starac

Slavan
Učlanjen(a)
13.01.2005
Poruke
5,186
Poena
495
Ovih je dana Bits Studios otkupio prava od MGM Interactivea za izradu igara prema tri filma Sergia Leonea. Vjerojatno pogađate kako je riječ o tzv. The Man With No Name trilogiji koja sadrži filmove A Fistful of Dollars, For a Few Dollars More i The Good, the Bad and the Ugly.

Prva igra radit će se prema posljednjem navedenom budući da se radnja istog odvija prije događaja u preostala dva i premda je još uvijek upitno gostovanje samog Clinta Eastwooda, osigurana su prava na autentičnu glazbu Ennia Morriconea. Sam stil igre trebao bi biti akcijski pucačina iz trećeg lica koja se izrađuje za PC, Xbox, PlayStation 2 i PlayStation Portable (PSP), a sam izlazak planiran je za iduću godinu.

66956-31213.jpg_161_200_FalseFalse.jpg
 
Poslednja izmena:
samo da bude dobra igra :)
i ne secam se da ima igara sa tematikom divljeg zapada :trust:
 
Steta
 
ToxiC je napisao(la):
samo da bude dobra igra :)
i ne secam se da ima igara sa tematikom divljeg zapada :trust:

Imas i to odlicnu - Dead Man´s Hand.
 
Ne zvuci lose.
Nego,sto ne naprave vec jednom nesto sa Zagorom ili Blek Stenom?
 
ToxiC je napisao(la):
samo da bude dobra igra :)
i ne secam se da ima igara sa tematikom divljeg zapada :trust:
Ima i desperados sad ce drugi deo
 
pucacina iz treceg lica... brrr :S: :bottle:
 
Poslednja izmena:
Tja,upropastice kultni film,zato necu da je igram :p
 
ontopic:
bice njesra 99%.Zaista,steta zbog filma,,,

offtopic:
i ne secam se da ima igara sa tematikom divljeg zapada
meni je desperados u top 15.fenomenalna igra,ove ostale me i nisu previse odusevile.
desperados2 izlazi u januaru koliko se secam.Ubacuju kao 3D za borbu,,,ko zna kako ce tek to da ispadne.
 
Dead Man's Hand je kvalitetna, ali isuvise neozbiljna pucacina. Brzo je dosadila. Ono sto sam zapamtio je neozbiljan engine, i protivnici bez nekog AI-a, izuzev bossova.

Desperados je sjajna strategija - klon Commandosa, poprilicno teska, ali kvalitetna igra.

Outlaws je najbolja pucacina sa tom tematikom, ali zastarela po danasnjim standardima. Ali na mene je ostavila sjajan utisak. Jos se secam razbojnika kada ponavljaju onim polupijanim kaubojskim naglaskom dok im negde spremam sacekusu "Where are you marshal"...

Sto se tice ove tri igre u najavi, ubija nadu pomalo to sto ce izvodjenje biti iz treceg lica, mada ima i takvih igara koje mogu biti kvalitetne. Sacekajmo.

I slazem se sa Jordanom, Zagor i Blek Stena su neophodni, pa cak i neka smekerska avanturica sa Mister Noom.
 
Vi niste normalni...Teksa Vilera hocemo, bre!!! :d Sa sve starom kamilom Kitom, Dzekom Tigerom i Kitom Vilerom, naravno!

Salu na stranu mislim da Teksovi stripovi imaju ubedljivo najbolje scenarije i najpribliznije realnosti, makar tamo negde do 1000-og broja zlatne serije. Klasicna akcija, bez nekih fantazijskih ili polufantazijskih elemenata toliko prisutnih u drugim stripovima. Jedino gde se preteruje je Teksova vestina sa oruzjem, ali dobro...
U Zagoru recimo ima toliko fantaziranja da je to strasno (ko je citao sve on zna...). Bleka bih i ja voleo, ali u tom slucaju bi verovatno Deni De Vito glumio profesora Okultisa :d pa me prodje zelja. Takodje, komandant Mark sa dobrom glumackom ekipom bi mogao da rula.

edit: za Bleka bi onaj lik iz Scorpion Kinga pasovao samo tako :smoke:
 
Poslednja izmena:
Bas im ponestaje ideja kada ih traze u filmu iz 66 :)
 
Ma za Bleka treba neki plavushan, recimo Dolph Lundgren da pusti kosu :S: .
 
Odosmo mi u off-topic,ali ja imam utisak da niko van Italije i Srbije nije nikada cuo za Zagora,Bleka i ostalu ekipu.
 
Ja skoro saznadoh da je blek hit u turskoj. Lepo drustvo, nema sta :)
 
mislim da bi pravi pogodak bio mister no :) znaci teh baja koji je dobio najvise batina u jednom stripu
 
Ne mogu da verujem da niko nije pomenuo Dylan Dog-a.Zamislite tu horor avanturu....
 
Da da, ima i ona novija avanturica na divljem zapadu, ne znam sada kako se zove...

Teksa Vilera nikada nisam preterano gotivio, ali postoji film o njemu, jel da? Ili sam to sanjao...
 
Dilan Dog

Air Jordan je napisao(la):
Ladno ima i film Zagor,a i Mark.
Ja imam film o Dilan Dogu i to 2 jedan je italijan a drugi je amer. Kako se zovu ovi filmovi o Marku i Zagoru!
 
Bas me interesuje kakvi li su filmovi o Dilan Dogu?
 
Agilni je napisao(la):
Da da, ima i ona novija avanturica na divljem zapadu, ne znam sada kako se zove...

Teksa Vilera nikada nisam preterano gotivio, ali postoji film o njemu, jel da? Ili sam to sanjao...

Ima. Link
 
Poslednja izmena:
Agilni je napisao(la):
Teksa Vilera nikada nisam preterano gotivio, ali postoji film o njemu, jel da? Ili sam to sanjao...

POstoji, radili su Italijani

Mislim da od ove price oko igre po dobar, los, zao tesko da moze da ispadne nesto dobro... Kako u igri docarati dvoboje i ostale detalje koji cine tata Leoneove filmove rmek-delima
Ako su vec hteli pucacinu po temi divljeg zapada bolje da su uzeli da rade po divljoj hordi, uzmes maksima i slazes glupe meksikance na gomile :smoke:
 
2 godine je malo? :)

igrao sam dilan doga... nije bio los u svoje vreme, sumnjam da cu sada da probam da kvarim utiske
 
Nazad
Vrh Dno