Šta je novo?

The Elder Scrolls IV: Shivering Isles

filipenko

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
16.12.2001
Poruke
11,720
Poena
1,020
Danas sam dobio pismo najdraže sadržine:
Dragi moji,
želim svima da vam poželim dobrodošlicu u carstvo Sheogoratha, dedričkog princa ludila. Sa vaše leve strane možete videti 30 sati gejmpleja u sklopu kojeg možete istražiti potpuno novo carstvo, u koje se možete uputiti sa već kreiranim karakterom sa kojim ste igrali tokom Obliviona, ili pak kreirati novi karakter i upustiti se u neverovatne avanture. Sa vaše desne strane videćete gomilu novog oklopa, oružja, recepata, razgranavanje kvestova. Molimo vas da primetite da je zemlja kreirana po željama suludog boga, te je deli Mania i Dementia. Nemojte strahovati, nemojte se plašiti, izborite se za spas ove zastrašujuće, a istovremeno predivne zemlje.
Zauvek Vaš,
Strvobudž Sabijator
Drhteća ostrva već obuzimaju moj um...osećam da me Sheogorath napada...osećam da me spopadaju nastupi manije i dementnosti, da će me uvući u svoj suludi svet, ne znam ni sam dokle ću imati snage da kucam ove red......ov.........eeeeeeeee...... ...... ... .
 
Prso si. Ja ne vidim da je igra izašla. Govori, gde je, kriziram :D
 
filipenko, The One and Only! Neprevazidjen si!


Nego od koga ce mo cuti prve utiske? Kome igra padne saka, o'ma postujte utiske!
 
Poslednja izmena:
Do vraga, ja nikako da uskladim pokrenutost frapsa i finih momenata. Kad god mi nije upaljen naletim na neki izuzetan prizor, a mrzi me da izlazim i ulazim ponovo, i obrnuto.
Sve u svemu, cenim da nisam baš preterano odmakao, za sada se sasvim fino može igrati sa novim karakterom, nema neizbalansiranosti...
 
A da li moze da se nastavi sa starim?
 
Naravno.
Samo se restuj bilo gde u Cyrodiilu i iskočiće ti prozor sa obaveštenjem.
 
ooooooo .... fina grafika, kao i uvek glavni adut starih spisa :p
 
@fillipenko: Imas valjda dugme "printscreen" tastaturi ? :) Odma pored F12
 
Naravno, ali meni printscreen + paste u fotošopu ne rade u Zloblivionu, mora fraps.
 
Opa, za(h)valjujem :)
 
nisam :)

u oblivionu se nalazi oblivion_default.ini

menjan je onaj u ...my documents...
 
Au ne mogu da verujem.Taman sam se zaigrao i priblizio onom gradu gde se nalazi "veliki" kad me ovi crni strazari uhapsise.:mad: Kazu krao sam a pojma nemam gde i sta,i nije im neki fazon:d
 
Sta je sa ooo, je l' smeta ili ne?
 
Hehe,naisao sam na onaj quest kad vam onaj cudak trazi da ga ubijete ali tako da bude nesrecni slucaj?:d Kako ste to izveli?:trust:
 
Koliko ja znam ooo i slicni modovi jos uvek ne rade sa SI-jem ne smetaju ali ono pakosno levelovanje se vratilo
 
Erm... instalirao sam Oblivion i Shivering Isles ali kako god krenem da igram, otvara mi se samo mapa iz Obliviona? Glupo pitanje, kako se pokrece SI?
 
Ostrvo je ludo skroz :) a i nacin na koji su izveli ulazak iz jednog sveta u drugi je sjajan :)
 
Dešava mi se ponekad bag - kada izlazim iz neke kuće ili radnje napolje jednostavno mi ostane crn ekran. Ne pomaže nikakav alt-tab, ništa od tastera, samo reset. Može li se otkloniti na neki način ili mi je tako suđeno?
 
Nazad
Vrh Dno