Šta je novo?

Test Drive Unlimited online igranje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

nike

Slavan
Učlanjen(a)
20.03.2008
Poruke
16
Poena
304
Moze li mi neko pomoci kako da igram TDU online? Kada hocu da igram online pise da mi treba neka nova verzija TDU. Gde mogu da je nadjem?
 
Pa uradi update.
 
Ljudi treba mi pomoc oko TDU. Ima li neko da igra TDU online, i ako igra kako? Meni trazi neki novi update.Pokusavao sam sa 1.66a patchom ali nista. Koji je to najnoviji update? Unapred hvala...
 
Poslednja izmena:
a kao prvo,jel ti imas original verziju ili narodnjacku verziju?

posle patcha 1.66,treba ti "lekic" 1.66 ako imas narodnu verziju,ali nema nista od igranja online

za online ti treba originalna igra...
 
Poslednja izmena:
da nije originalna igra ja mislim da bi pisalo da nije cd-key dobar...Nasao sam original cd-key.
 
u onoj tvojoj drugom temi ti je pokazano kako da skines patch,nadam se da si to uradio,a sad cu ti pokazati kako da skines i "lekic" :D
 
Poslednja izmena:
NE MOŽEŠ da ideš online sa piratskom verzijom! Nema patcha ili načina da se to zaobiđe.
 
to sam mu ja isto rekao preko PM,verovatno je nasao narodni cd key.
da bi igrao igru online,mora se kupiti igra :)
 
Poslednja izmena:
nike, prebacio sam ti postove iz zvanicne teme ovamo jer je crossposting zabranjen. ne mozes postavljati isto pitanje u dve teme. uz to, dobio si odgovor tako da ova tema nema vise smisla pa cu je zakljucati. za dodatne info se konsultuj sa clanovima putem PM.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno