Šta je novo?

Temu - online prodaja

Neki članak je bio da su davali 70% popusta za prvu kupovinu kupcima iz Srbije. Da li je to tačno? Ja sam video samo ono kad zavrtiš točak.
 
Poslednja izmena:
Narucio 11 maja i sve je bilo fino do dolaska.na.carinu, gde srecno stoji od 24. maja.Tu izgleda prestaju svi zakoni poznati coveku😁.
 
Pitanje gde su ti paketi. Jer osim njihovog pracenja nigde ne moze da se prati paket.
Takodje ovo su sitne stvari koje da sam porucio preko alija ne bi isle na carinu.
Opet ako stigne u roku od mesec dana opet je dosta brze od alija.
 
Ja sam narucio nesto 28maja i kaze da mi je poslato.Gde sledece treba da se pojavi tracking?Jel preko onih madjarskih sajtova,ili do ulaska u Srbiju nema pracenja?
 
Cekamo i videćemo da li stiže, piše da ako ne stigne za 30 dana vracaju ceo iznos. S obzirom da nema praćenja, baš me zanima kako će da utvrde da li je stigao paket , i ako stigne pre tog roka. 😂😂😂
 
Samo jos da su tu vlasnici da kazu koliko je trebalo dana da dodje do RS i predje carinu ;)
Inace meni pise da ce se refundirat 220din ako ne stigne za mesec dana, posto ide preko NS fasista verujem da ce oni zadrzat taman da ne stigne
 
Samo jos da su tu vlasnici da kazu koliko je trebalo dana da dodje do RS i predje carinu ;)
Inace meni pise da ce se refundirat 220din ako ne stigne za mesec dana, posto ide preko NS fasista verujem da ce oni zadrzat taman da ne stigne
Ns najgora carina, zadržavaju pakete i do 15 dana.
 
Pitanje da li je to onda uopste temu...
 
Nazad
Vrh Dno