Šta je novo?

Syberia 2 problem

Tracy

Slavan
Učlanjen(a)
14.10.2004
Poruke
22
Poena
304
Tuneli sa lemingom.Inventar: pampur,riblja kost,flasica sa vodom.Sta raditi?
 
Poslednja izmena:
Okaci flasicu na onaj cekrk i napuni ga vodom...
 
Ja nisam puno igrao Syberia 2, poceo fax, pa nisam stigao do tog dela. Ali meni je mnogo pomogao walkthrough. Ne znam tacno koji sam koristio, ali na Google ces naci gomile.
 
Ceo nivo sam presao uzduz i popreko, napunio sam flasicu sa vodom, uzeo riblju kost, pampur.Problem je u tome -kako da sve to iskoristim na lavirintu sa lemingom.Kontam da treba da zarobim leminga u lavirint da bi sova dosla po njega ili da nahranim sovu njime......a mozda gresim pa me ispravite....u svakom slucaju zastoj!!!!!!!!!!!!
 
Leminga trebas da uplasis sa Sovom, on se ne plasi Kate.
Da li si posetio Spirit Women u selu i pricao sa njom?
 
Evo ovako... I ja sam imoa isti problem kao i ti. Bukvalno sam danima tumarao istrazivajuci celu tablu i nista mi nije bilo jasna. Top jest nije mi bilo jasno STA DALJE, mada sam odma na pocetku tu cuturicu napunio vodom. Treba da uradis ovo:
Ako imas pracku, to jest ako si skupio onaj kanapcic i ono drva, automatski bi trebala da ti se napravi pracka. Sa tom prackom odes kod onih bubnjeva sto lupaju. I tamo ces videti nesto sto ustvari i trazis a JEDVA se vidi. U gornjem desnom uglu (na mestu gde su bubnjevi) se nalazi jedan ledeni stalagmit. Videces ih gore mnogo ali ima taj jedan koji se jedva malo klati. E njega treba da udaris kamencicem sa onom prackom. I kada on padne dole bubnjevi ce se aglaviti i moci ces da prodjes. Posle toga ide neka vestica koja ti nesto da i tek onda sva ona zajebacija sa sovom i misem.
Napisi mi dali si uspeo i dali si razumeo sta treba
 
E pa taj stalagmit nisam video (moram da kupim veci monitor)!!!

VELIKO hvala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Nazad
Vrh Dno