Šta je novo?

Super novogodišnji popusti preko Steama

Vlasterx

Čuven
Učlanjen(a)
23.01.2004
Poruke
4,992
Poena
740
Koga zanima da uzima nešto preko Steama, sad je vreme. Uveli su super popuste od 25 do 75% čak, a lista igara je stvarno odlična :) Najmanji popusti su za EA games igre, što je i za očekivati :S:

Ja sam pazario lepo UT3 za 10€ i sa novom grafičkom se oduševio kako sve lepo izgleda i glatko radi :)

Eto, možda se neko obraduje jeftinim igrama ;)
 
Poslednja izmena:
Htio sam da uzmem odma CS 1.6 al ga ne vidim u ponudi :(
 
Poslednja izmena:
1.6 i Source nije isto
 
Ma nebitno daj mi link jer ja stvarno nigdje ne vidim 1.6 :)
 
Јел може неко да опише процес куповине преко Steama, и јел може да се плати са електрон визом?

Време је да се почастим Oposing Fronts-om :D
 
Neke igre je jeftinije kupiti kod nas u retail verziji i pored popusta (sve ubisoft igre). Mene bi najvise zanimao Dawn of War everything pack... ono je stvarno bud zasta... 15e za 4 igre.

Kao sto dule kaze bilo lepo da neko sa prethodnim iskustvom opise nacin placanja. Ja recimo imam Visa Electron, student varijanta od Erste banke pa bi me bas zanimalo da li ona moze da prodje.
 
Ja sam probao Visa Virtuon, ali nije prošla ovaj put. Prethodni put sam bez problema uzeo TF2 sa njom, pa mi je to sada bio mali zbun zašto ne radi. Na svu sreću radi druga opcija, a to je plaćanje preko posredničkog sajta koji je ubačen u opcije za plaćanje - ClickAndBuy. Probajte preko njih ako vam ne prođe direktno na Steamu.
 
Nisam nikad ranije kupovao ništa preko steama pa me interesuje me na koji način funkcioniše. Ono što sam ukapirao je da se skida sa neta i to je sve.
E sad, da li se skida instalacija ili se direktno instalira? Šta ako radim reinstal windowsa, moram li opet da skidam sa neta ili pokrećem instalaciju sa harda?
 
Ja sa vojvodjanskom karticom nikako ne mogu da izvrsim uplatu ;(.
 
Nisam nikad ranije kupovao ništa preko steama pa me interesuje me na koji način funkcioniše. Ono što sam ukapirao je da se skida sa neta i to je sve.
E sad, da li se skida instalacija ili se direktno instalira? Šta ako radim reinstal windowsa, moram li opet da skidam sa neta ili pokrećem instalaciju sa harda?

Steam svuce igru i kad zavrsi updateuje po potrebi, napravi shortcut i mozes da igras. Sto se tice reinstala... mozes napraviti backup igara koje su instalirane unutar samog steama koje kasnije po potrebi mozes vratiti, kako ne bi skidao sve od pocetka.
 
Steam svuce igru i kad zavrsi updateuje po potrebi, napravi shortcut i mozes da igras. Sto se tice reinstala... mozes napraviti backup igara koje su instalirane unutar samog steama koje kasnije po potrebi mozes vratiti, kako ne bi skidao sve od pocetka.

OK, znači može backup. Hvala na odgovoru

Ja sam probao Visa Virtuon, ali nije prošla ovaj put. Prethodni put sam bez problema uzeo TF2 sa njom, pa mi je to sada bio mali zbun zašto ne radi. Na svu sreću radi druga opcija, a to je plaćanje preko posredničkog sajta koji je ubačen u opcije za plaćanje - ClickAndBuy. Probajte preko njih ako vam ne prođe direktno na Steamu.

Vidim da na ovom ClickAndBuy može da se plaća Visa electron debitnom karticom. Jel probao neko?
 
Company of Heroes za 7.5 E?? To se mora uzeti
 
Poslednja izmena:
Ja sam na svu sreću kupio Orange box pre one njihove gluposti izjednačavanja $ i € pa mi je izašlo oko 22 €. A sad ću verovatno uzeti Company of Heroes.
 
Kolko sam video oni nude CS1 only za 9e, dok kod nas ima da se kupi CS1 Anthology za 799din, koji na steamu kosta 14e.
 
...ili narucujem disk i cekam da mi stigne?

Yeah right! Pa nije ovo steam kod Kremenkovih i Kamenkovih. Kad kupis igru ista ce ti se pojaviti na listi u My Games, instaliraces je tako sto ces je skinuti sa steam servera.
 
Poslednja izmena:
Postoji mali problem na steam. Naime, ne mozes naruciti, javlja problem. Da li je neko imao slicnih problema? Da napravi transakciju u banci sa cenom od skoro 1 dinar + da na placanju javi gresku da adresa sa kartice ne valja?
Mislim da cu poludeti zbog toga.
 
OK, znači može backup. Hvala na odgovoru.
Pored oficijelnog bekapa .gcf fajlova iz programa, pali i fazon sa bekapovanjem kompletnog Steam foldera, kada ti ostaju sva podešavanja, sejvovi itd. Vučem istu kopiju Steama sa svim igrama (ima ih petnaestak) već nekoliko instalacija Windowsa i svaki put je radila lepo, bez obzira što su registry unosi otišli sa reinstalacijom (napraviće ih sam po prvom startu).

Inače Trackmania Nations Forever je besplatna već dugo vremena, to prvo skini :)
 
Виза виртуон пролази само преко посредника clickandbuy.

Него питање, ...узео сам Oposing fronts све је прошло ок, сад имам први део инсталиран и са последњим печом. То значи да он садржи и Oposing fronts и да му само треба укуцати кључ да би се откључао призвод.

Да ли треба да скидам све поново са steam-a или може да се прође без тога?

Чему служи опција Activate product on Steam?
 
za kupovinu preko steama najbolje je ici preko moneybookers ili click&buy,ja pazarim sa mastercard ili diners karticom bez ikakvih problema

@ bane: sto bih ponovo sve instalirao?
 
za kupovinu preko steama najbolje je ici preko moneybookers ili click&buy,ja pazarim sa mastercard ili diners karticom bez ikakvih problema

@ bane: sto bih ponovo sve instalirao?

Ако мислиш на мене, па немам опцију у којој ћу само видети кључ од игре коју сам купио... или можда има а ја то незнам.

Нашао сам решење, орегинални COH се ископира у фолдер у који стеам скида игру и то чини 67% фајлова од O.F.-a, боље и то него свих 7 гига да скида.
 
Poslednja izmena od urednika:
Urednici, MOLIM VAS stavite ovaj smajli na forum -
emoticon_rolleyes.gif
 
ja uzeh defence grid, awesome
 
Nazad
Vrh Dno