Šta je novo?

Sunless sea

G!!!

Čuven
Učlanjen(a)
30.06.2000
Poruke
5,671
Poena
780
Moja oprema  
Laptop
HP Spectre x360
Mobilni telefon
s22u
Steam
mocnijogurt
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
  2. Mobilni internet
LOSE YOUR MIND. EAT YOUR CREW.
:d



Exploration, Adventure, Survival, RPG, Horor, Indie, Rogue-like, Steampunk, Lovecraft....

Od svega po malo, sa fenomenalnom atmosferom i jos boljom muzikom.

Mene igra radi sjajno :)

Pocetak je malo tezi, ali ako pogledate ovaj snimak eventualno prelistate koji forum shvaticete kako i sta veoma lako
Igra obiluje sa citanjem (za danasnje vreme), dakle voice over ja na drugoj strani interneta
Prosto prezivljavanje ce vam biti malo zabavno malo frustrirajuce dok se bar malo ne uhodate, mehanika borbe je prosta nezahtevna, mada sam video raniju verziju borbe i delovala je daleko zanimljivije

http://www.failbettergames.com/sunless/
http://sunlesssea.gamepedia.com/Getting_started

Ima stimu, ima na gogu, ima u lokalnim radnjama :D
 
Poslednja izmena:
Pffff ostadoh bez supply's jer sam ko mamlaz kliknuo na kljucic za popravljanje broda (jer eto bas mi je smetalo sto imam 25hp manje) i gledao kako mi jede supplyzzz. Ajmo jovo nanovo :d
 
Izgleda veoma simpaticno, definitivno vredi probati :)
 
Ovo je kao neka uvrnuta verzija Pirates-a? :D

Malo iritira uzasna sporost brodica...
 
Ja uopste nemam predstavu kako da zaradim pare u ovoj igri. Natovario sam se sa 20 goriva krenuo, naleteo na onu veliku krabu (ne one male zute) sibao se sa njom i ostao na 7 goriva -.-
 
Naletis na piratski brod, potopis, uzmes njihov cargo i prodas. Na tome sam do sad uzeo najvise echo-a.
Isto tako pokupis izvestaj kad pristanes u neku luku i onda kad se vratis u London, prodas admiralitetu. Sto dalje luka od Londona vise novaca ( mada nisam siguran ).
 
Ma slaba vajda od toga a pirati ostave neku crkavicu. Doduse sada malo putujem izmedju onih glinenih ljudi i Londona, planiram i raslojavanje Sfinge da ubacim u kombinaciju ali nikako da imam dovoljno mesta za kamenje. Moram da vidim sa kanom i kafom kazu da moze lepo da se menja i prodaje, za linen.
 
Izgleda interensantno. Probaću kada dpđm kući.
 
Pffffft da bih otvorio trgovinu sa kanom treba mi 5 usluga. Da bih dobio jednu uslugu treba mi 5 vreca kafe. Jedna vreca kosta 50. Pa JBT! -.-
 
kao sto u igri samoj pise kada je pokrenes, trgovina nije glavna stvar u igri, pa ni sama borba (moguce da ce se promeniti u buducim patchevima)

vec istrazivanje, i kvestovanje :)

takodje je zaista predvidjeno da ti prvih par kapetana zagine, i jednim delom njihovo iskustvo mozes da prenes na sledeceg
ja sam malo igrao i onda sam uzeo wiki da prelistam da skontam malo bolje kako funkcionise... takodje stvar je u pricicama i malim detaljima koji te mogu snaci dok igras
 
Ma ok razumem ja to, sustina igre je putovanje i dogadjaji koji te mogu zadesiti na tom putovanju. Lepo. Samo u igri postoji borba koja je krajnje kljakavo uradjena, barem sto se ovog pocetnog broda tice. Postoji i potreba za novcem posto je apsolutno SvEeeeEEEEEeee nenormalno skupo a novac se dobija pooooooooooolako. Najisplatljivije sto sam do sada nasao je prenosenje onog kamenja nazad za London. Profit od nekih cistih +200. Eto... Sada treba da ponovim tu rutu nekih 20 puta kako bih sakupio za kucu, testament onog bandoglavog kana kome treba da donesem na tone kafe kako bi otvorio bazar.

Bezveze mi je to primoravanje na ponavljanje necega do besvesti pa nije ovo MMO bre. Doduse mozda ja radim nesto pogresno :d


edit: Meni bi idealno bilo da isplovim iz Londona u, jelte, avanturu imam odredjeno vreme i onda moram da se vratim u London. I tako opet. Da ubace, nesto tipa tog terror countera koji te polako tera da se vratis i malo odmoris od putovanja. A ovo sa gorivom i zalihama mi je totalno bzv. Ma ono mogli su i zalihe da ostave )samo da se sporije trose), pa nek one odredjuju sa terrorom koliko dugo mozes da ostanes. Gorivo kao nesto sto toliko ogranicava mi je totalno bzv.

Mene igra tera na grindanje jednog te istog i to me jednostavno polako, ali sigurno, zivcira :d
 
Poslednja izmena:
ja nemam pojma o kakvom kamenju ti ogovoris, i kakvo god da je, to ti je odlicna zarada :)

za pet tura eto ti novi brod :D mislim ako vec imas poriv za grindanjem, sto svakako nije nikakava poenta u igri, ali eto ako imas izbor to je dobra stvar :)
 
Igra je besplatna 3 dana na steam-u, ako neko hoce da proba.
 
Jel igra neko ovo? :) Besplatno još 3 dana na Epic. Teško do zla boga, ali zanimljivo.
Da li nešto vredi ekspanzija Zubmariner?
 
Nazad
Vrh Dno