Šta je novo?

Sudden Strike 2

MUSTANG

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
27.12.2001
Poruke
1,237
Poena
649
Je li probao neko od vas "stratega" Sudden Strike 2 ?
Meni se cini za sada, da su dosta toga poboljsali u odnosu na keca.
Igra je mnogo jaka a posebno realna cime se ne moze pohvaliti gotovo ni jedna igra trenutno.

Mislim da je to jedna od retkih igara koja je totalno realna a to je bas ono sto traze pravi stratezi.

Ali me cudi da takvih stratega ima vrlo malo uopste kod nas, s obzirom da se retko kome svidela ova igra ???

Izgleda da svi vole "pucacine" tipa Warcraft 3 i tome slicno(cega ima 100000.........000 komada). Bas tuzno.:(
 
Na zalost nisam probao dvojku ali ni kecu nista nije falilo!
Malo me razocarao onaj opis u Svetu kompjutera ali sam se oporavio brzo!Ubedjen sam da onaj ko je radio tu recenziju nije ni iigrao prvi deo.
Zakljucak:najjaca strategija!stigao sam do 7 nivoa sa svabama i poludeo!
Prestao sam igrati da ne bih razbio monitor!
Warcraft3 je za nju .... pa da sad ne psujem,jednostavno cu reci nista!Kakva je to strategija koju mozes preci za 3 dana igranja, a da se ne oznojis ni malo i pri tom su skoro svi nivoi na isti fazon
 
Igra je mnogo dobra...
Single Player je neprevazidjen, kako zbog tezine tako i zbog zanimljvosti samih misija.
Ali, mislim da u MP igra ne moze da nadmasi War3...
 
Ja sam je probao i inace presao sam 1. deo...2. deo mi se nije ucinio vredan truda s'obzirom da su poboljsanja, barem po mom misljenju mizerna. Manje ih je nego u obicnom exp. packu za neku igru...a da opet igram ko lud niti imam vremena niti mi pada na pamet da igram istu igru samo zato sto su joj ubacili Japance...
 
Malo kasnim al nema veze

Brutalan Zlica je napisao(la):
Ja sam je probao i inace presao sam 1. deo...2. deo mi se nije ucinio vredan truda s'obzirom da su poboljsanja, barem po mom misljenju mizerna. Manje ih je nego u obicnom exp. packu za neku igru...a da opet igram ko lud niti imam vremena niti mi pada na pamet da igram istu igru samo zato sto su joj ubacili Japance...

Pa unapredjenja nisu bas mizerna kao sto ti kazes.
Mnogo su realnija dejstva oruzja sto je inace bio nedostatak keca, grafika je nesto poboljsana i dodate su stvari koje su hvalile kecu a to su kontrola zeleznice avijacije i brodova, zatim protivpesadijske mine i mine na vreme, takodje su zvukovi mnogo bolji, onda ludi proviruju iz tenka pa tenk vidi vise, pa prevoz ljudi tenkom itd itd....

Ali ipak najvaznija stvar koju su unapredili je realnije dejstvo ponasanje oruzja . To je ipak dovoljno za novu igru.

P.S. ako je neko zainteresovan za igranje preko modema ili lana nek mi se javi na [email protected]

Pozdrav
 
kad ste vec pomenuli

ja licno nisam igrao nijdan deo ne pored blizzarda ali imak druga soma koji negde zaglavio i kuka za siftrama, pa ako neko zna neku neka kaze
 
Re: kad ste vec pomenuli

mikac79 je napisao(la):
ja licno nisam igrao nijdan deo ne pored blizzarda ali imak druga soma koji negde zaglavio i kuka za siftrama, pa ako neko zna neku neka kaze

Prvo enter pa kucas
Za keca:**nofog - nema magle; **starcraft - 100 bombardera; **staticfog - staticna magla; **superman - neunistivost
Za dvojku znam samo za prelazak **blitzkrieg
 
to je to

ok hvala ,to je to
 
Nazad
Vrh Dno