Šta je novo?

Stronghold Kingdoms

kzs12

Slavan
Učlanjen(a)
17.01.2009
Poruke
2,455
Poena
405
Dali ima jos igraca koji su probali ovu fenomenalnu igru? Igra je pocela da bude online pre nekih desetak dana. U pitanju je igra koju svi dobro znaju samo sto se igra preko neta i ima dosta novina :)

Evo link ko hoce da proba, igra je u beta fazi : http://www.strongholdkingdoms.com/

P.S Ja i drugar smo u oblasti Gwyneed. Nick mi je kzs12 pa me mozete kontaktirati.
 
Ja sam piko ali kada sam video da mora da se ceka na gradjenje popizdeo sam... Necu da placam ali ni da cekam dva minuta da mi se jedna gradjevina izgradi da bi ja mogao da stavim sledecu... Bezveze.... Znaci onaj koji plati moci ce da stavi da mu se napravi 10 gradjevina a ja cu da cekam da to uradim 10-20 minuta.... Ma da vazi....

Maestralno su uspeli da unishte jedino shto je valjalo od te franshize. Alal vera!
 
Probao sam danas da pikam. Ono shto sam voleo u stronholdu, ovde toga nema. Jednostavno, to mi nije to, Da ne pricham da su ga zakomplikovali sa kojekakvim istrazivanjima...
Nema ovde shmeka koji je imao Stronghold :(
 
I ja sam bacio pogled i ne svidja mi se, kao sto kazete jednostavno nije to to :(
 
Pa nije isto, ali se meni licno koncept igre svidja. Ima dosta toga da se istrazuje, unapredjuje. Mene je obican stronghold smarao jer nije imao previse stvari za istrazivanje kao ni puno gradjevina.
 
Probao sam pre 5 meseci , CBT ,alfa... neki djavo :D Dobar je koncept :)
Inace sam veliki fan Stronghold serijala :-devil-:
 
Ma igra je strava, u pocetku je malo konfuzna ali vremenom otkrijes sta sve pruza igracu. Mnogo siroka igra sa puno diplomatije. Steta je ne probati je. Skinula me je sa WOT-a to je znak koliko je dobra :D Iskreno u pocetku sam mislio da je sra** ali kada sam poceo malo da skontavam sta igra sve moze iznenadio sam se.
 
igram ovu zanimljivu igru polako gradim kraljevstvo u južnom jorkširu :) selo mi se zove Novi Sad. E sad ono što mene zanima je kako da već izgrađen objekat pomerim na drugo mesto u svom selu tu opciju sam imao pre ali sad nemam pojma kako sam to uspeo da li je to bilo samo na početku opcija ili ....?. Trebalo bi da se pojavi sa desne strene tabele neki zeleni krstić kad kliknem na gradjevinu sad ga više nema tako da nemogu da pomeram građevine a hteo bih da napravim neki razmeštaj već napravljeniih građevina
 
To samo imas u premiumu. Ja sam batalio igru, kad krene live igracu. Jer nebi voleo da mi resetuju sve.
 
Krenuo sam ponovo igrati, ali sad sa vise iskustva :) Igra je fenomenalna. Ako neko ima nekih pitanja neka pita. Sad sam u Irskoj, kreirao sam novi nalog.
 
Gde u Irskoj ja sam strasno blizu Londona :D
 
Parish se zove killbery :) Tu ima trojica 'nasih :)
 
Probaću i ja ovo, pošto WoT i LOTRO ne mogu da igram na laptopu nadam se da će ovomoći, kad se dosađujem na poslu da ubijem vreme :D
 
Probaću i ja ovo, pošto WoT i LOTRO ne mogu da igram na laptopu nadam se da će ovomoći, kad se dosađujem na poslu da ubijem vreme :D

Ova igra je kao da gledas kako trava raste, stalno nesto cekas da stigne pa da mozes da saljes opet.
 
zokocx jeste u pocetku :) Ja idem na passive taktiku tako da ni nevijam AI a samim tim nisam puno uz komp i fino napredujem.
 
Pa isto tako i ja mada recimo strasno pomaze Premium karta na u poslednjoj Alphi sam imao tako odlican start da to strasno. A sada u Beti mi je bilo ultra tesko posebno sto jedno 4 dana je bilo -30 popularity nisam mogao da mrdnem jedno nedelju dana.
 
Nazad
Vrh Dno